Tablety Femibion. Máte zkušenost?

ipuska
20. kvě 2008

Ahoj holky, jaké máte zkušenosti s tabletamy Femibion

ibisek
30. srp 2009

koukni přímo na stránky femibionu, jsou dva 400 a 800 ten 800 se bere 4. týdny před plánovaným otěhotněním a do 12. týdne těhotenství a ten druhý potom

avally
14. zář 2009

ahoj holky,
chtěla bych vás požádat o váš názor 😉
Beru asi 2 měsíce kyselinu listovou forte, nyní se začínáme snažit o mimi, tak uvažuji, že začnu brát Femibion. Může se brát k Femibionu ještě ta kyselina listová forte, nebo stačí jen brát samotný Femibion?
Díky.

marketa137
14. zář 2009

avally stačí jen femibion 800, je tam vše co tělo potřebuje. Já v době snažení brala ob den 😉

vendulak
14. zář 2009

avali jo jo taky si myslím že Femibion bohatě stačí. Taky sem ho při snažení brala jen ob den. Píšou to tak i na oficiálních stránkách www.femibion.cz 😉

lusye
20. led 2010

holky, je pravda, ze snazilky maji brat jednu tabletu ob den? Kde jste to vycetly? 😕

vendulak
21. led 2010

lusye psala jsem to tady výš. Vyčetla jsem to na oficiálních stránkách www.femibion.cz nahoře je sekce "Ptáte se nás" a tam je toto:
Jak dlouho lze Femibion užívat a jaké je doporučené dávkování?
Nejprve bychom rádi předeslali, že Femibion lze užívat dlouhodobě bez toho, abyste se musela bát vedlejších účinků. Začněte nejlépe v době, kdy se chystáte otěhotnět a vysazujete antikoncepci. V tomto období stačí jedna tableta obden v době poledního jídla. Jakmile se od svého gynekologa dozvíte dobré zprávy, začněte Femibion užívat jednou denně, opět nejlépe v době oběda. V tomto dávkování pokračujte až do doby, kdy přestanete kojit.

lusye
21. led 2010

vendy, moc dekuji. 😵 😵 😵 Vycerpavajici odpoved. 🙂
Tak budu brat zatim ob den. 😉

vendulak
21. led 2010

lusy to vůbec není zač, já to jen zkopírovala 😀 😉

sarlotta
11. únor 2010

ahojík holky, mám takový dotaz myslíte, že vadí když užívám femibion 400, tu kapsli s tukem a někdy mi to nejde spolknout, tak to rozkousnu a vycucnu a zapiju vodou. Má to ten správný účinek, nebo je potřeba aby se to rozpouštělo pomalu v žaludku ? díky moc 😉

vendulak
15. únor 2010

sarlotto tak tedy přímo u Femibionu nevím 😕 . Ale kdysi jsem četla, tuším o Sarapisu (s mateří kašičkou na úpravu cyklu), že holka to nechtěla polykat velké celé a taky se ptala doktora jestli to stačí ten obsah a on odpověděl, že ne, že globule se musí polykat celé. Tak nevím...asi to ale nějaký důvod mít bude... 😉

miap1
21. dub 2010

Ahojky,
právě dnes mi doktorka poradila užívat Femibion 800, tady z recenze čtu, že je prý dobrý. Tak pevně věřím, že mi konečně taky pomůže. Snažím se otěhornět už 17 let počítám. Už jsem byla i na gyncentru, inseminační nepomohly vůbec a na IVF těsně před nástupem si to z ničeho nic rozmyslel partner. Nyní už je bývalým právě proto. Předloni jsem otěhotněla a potratila. Ani gyncentrum tomu nepomohlo. Jsem po čtvrté operaci a prý je vše konečně v pořádku, tak bych měla otěhotnět. Už je mi 36 let a s partnerem jsme rok, je moc hodný, tak doufám, že se mi to podaří a gratuluji všem ženám a dívkám, které se již staly maminkami. .

kvetinka84
25. únor 2012

Ahoj holky, chtěla bych se zeptat, koupila jsem si Femibion 400 a zmátlo mě, že jsou tam dva druhy pilulek. V příbalovém letáku píšou, že se má užívat jedna tableta a jedna pilulka. Znamená to, že tedy budu brát 2 bobule denně? Potom tedy to balení vystačí na 30 dní. Nerada bych se předávkovala. Díky

ilonne
27. únor 2012

@kvetinka84 Nepředávkuješ, jsou to 2 bobule denně.

kvetinka84
27. únor 2012

@ilonne Díky 😉

marketa101
28. únor 2013

ahoj holky jsem po samovolným potratu a chcem se snažit o další miminko a poradili mi brát femibion800 a nevím jak ho užívat poradíte mi děkuji moc 😉

marketa101
28. únor 2013

ahoj holky jsem po samovolným potratu a chcem se snažit o další miminko a poradili mi brát femibion800 a nevím jak ho užívat poradíte mi děkuji moc 😉

pavlushka1
4. bře 2013

http://www.femibion.cz/produkty/femibion-800 na této stránce dole je napsáno dávkování ( 1 tableta denně)

petulecka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
valentyka
16. led 2016

ahoj mam dceru 11letou a od ty doby nic byli jsme na inseminaci 3krat a nic tak se chci zeptat jestli nekdo nevite jaky je řešeni 😕

slavicek14
17. únor 2016

Ahojky, můžu se zeptat nevíte jak dlouho před planovaným těhu se má brát Femibion800? V příbalovém letáku jsem nic nenašla a v diskusích píše každý něco jiného. Děkuji za radu

sarabi86
5. bře 2016

Zdravím holky, kdyby jste někdo měla zájem, zůstal mi doma nevyužitý femibion 1, bylo to dvojbalení celkem 60 tablet, já z toho použila 15, trvanlivost 07/17. Případně napište soukromou zprávu a vymyslíme cenu....

lorakv
31. srp 2016

Ahojky, snažíme se o miminko a jím pouze kyselinu listovou. Femibion jsem vyčetla, je pro těhotné ženy. Které nejsou schopny vstřebat obyčejnou kys. listovou. Jak poznám zda jí umím vstřebat? Moc děkuji za rady.

svobodka86
29. pro 2016

Holky do kdy jste uzivali v tehotenstvi Femibion 2??diky moc za info.

radunka82
4. kvě 2017

Holky posledni menstruaci jsem mela 3.2.2017 pak jsem otehotnela od 6.4 jsem na neschopence.Tento tyden ve 12+1 jsem byla na zakroku mimi nemelo srdecni akci.Je tu zvas nekdo kdo nedodržel 6nedeli a hned otěhotněl?brala jsem kuselinu listovou! Ted beru Femibion 1

zuzkakiss
25. kvě 2017

Ahojte, som tri mesiace po potrate, bola som 12 týždni a jeden deň. a teraz mi doktorka predpísala kyselinu listovú a , že neskor mam brat ten liek femibion. A chcem spýtať , kedy ste ho presne začali prvýkrát užívať ?

radunka82
29. kvě 2017

Zuzkakiss jsme na tom úplně stejně taky jsem potratila 12+1 Femibion jsem si koupila hned co me pustili ze spitalu 🙂

miseeel
21. lis 2017

Femibion jsem brala prakticky mesic pred planovanym otehotnenim, hned na to (diky sledovani ovulace) jsem otehotnela a v prubehu tehu presla na dvojku. Musim rict, ze jsem se citila hrozne dobre a co je dulezite - netykalo se me nachlazeni, chripky, etc... a to jako ucitelka v mš jsem na to nachylna.... femibion 2 beru i ted, kdy uz mam rocniho synka. Leze to do penez, to ano, ale je to mnohem vic nabouchane nez vitaminy typu ce-te-be, centrum a jine reklamni “tahaky”.... mimochodem na krevnich testech vse ukazkove, vc.zeleza, ktereho jsem mivala malo.... takze za me jedna s hvezdickou. 🙂

miskazbrna
12. led 2018

Mně teda taky můj gynekolog doporučil hlavně femibion. I na klinice pro léčbu neplodnosti (podstoupila jsem IVF léčbu) mi ho doporučili

zuzkakiss
22. led 2018

Aj mne ho moja lekárka odporučila a brem ho už asi pol roka a zatiaľ nič . 🙂

martinides
17. kvě 2018

ještě jsem se nesetkala s tím, že to dopomáhá k otěhotnění. Ale muže být. Pokud to pomůže proč ne. Držím pěsti. Berete ten základní?