Tabulka, podle které se zjistí, co se narodí

martinka28
28. lis 2007

Ahojky,
děvčátka nevíte některá kde bych našla tabulku ze které se dá zjistit podle měsíce otěhotnění jestli to bude holčička nebo kluk? Měla jsem jí, ale nemůžu jí najít, kámoška je těhotná a chtěla bych jí to poslat, moc děkuju.. Vím, je to relativní, ale jen tak orientačně..

kacka.va
29. lis 2007

tak ta dopočítávací mi vychází

svetluska.l
29. lis 2007

ahoj holky,me predpovedely holcicku vsechny tabulky,cinskej kalendar poceti,kartarka i prstynek,od kamosky jsem dostala dve tasky vecicek na holcicku...no a cekame klucika...docela sok🙂Ale manzel je rad 😉 Takze kazdemu to holt nevychazi🙂

kacka.va
29. lis 2007

tak když jsem zadala parametry když jsem já byla počata, tak to taky nevychází 🙂

markyfrana
29. lis 2007

holky, tak podle všech i podle různých kalendářů, podle výměny krve a já nevím podle čeho ještě prý máme určitě kluka a dneska jsem se dozvěděla, že čekáme holčičku 🙂 tak jsem ještě v šoku, no hlavně že je zdravá 😀

alenka83
29. lis 2007

ahoj holky, tak to jsem zvědavá, jak to vyjde nám. Podle těch kalendářů čekáme holčičku, ale já citím podvědomně, že to bude kluk, takže co teď. Ještě nám to neřekli, je ještě brzy, tak snad brzy se to dozvíme.🙂

markyfrana
29. lis 2007

tak ted jsem našla tabulku, kde mi poprvé vyšla holčička 🙂
http://sweb.cz/svjet/plzak.html
jinak podle těch čínských atd. my vždy vyšel kluk. Ale už se začínám pomalu přeorientovávat a začínám být ráda, že budeme mít holčičku. 😀

januzza80
29. lis 2007

Ahojky holky,tak ja jsem mela mit podle te cinske tabulky 2kluky a mam kluka a holku.A podle Plzaka mi to vyslo na 100% 😉

alenka83
29. lis 2007

tak podle tohoto mi vyšel naprosto jednoznačně chlapeček. Takže co to bude, se vlastně neví. Škoda, že musím čekat ještě tak dlouho...Už bych to ráda věděla. Kdy to vlastně dr. může poznat? V kolikátém týdnu?

januzza80
29. lis 2007

Alenko83,jde to poznat uz i klidne v 17.tydnu.

olina
29. lis 2007

Jedny holcine odtud mudr. Poznal chlapecka uz v 12 nebo 13tt (kluci jsou poznat driv 😉 ).

veda
29. lis 2007

Tak a já to zkusila dle tabulky plzak a vyšel mi otazník. Hm, tak zase se nic nedozvím

alenka83
29. lis 2007

tak jsem zvědavá, jestli tam tedy ten pindík za 14 dní bude🙂to už budu v 13+3, tak to by se mohlo poznat. Jééé, já jsem děěěsně zvědavá. A pak to porovnám s tou tabulkou🙂

monaberuska1
29. lis 2007

no ono to určitě není 100%přesný, tomu zas nevěřím🙂ještě chvilku a budu to vědět sto pro🙂)) 😀

krista
29. lis 2007

Plzák mi na 100% nevyšel 😀
Mě to vychází podle čínský tabulky, pak taky podle tohodle:
http://www.obfocus.com/calculators/gender.htm

Podle výměny krve (bere-li se v úvahu kdy jaké křivky se protnou) to mi nevyšlo a bere-li se úvahu kdo má mladší krev tak mi to vyšlo 😀

monaberuska1
29. lis 2007

hm?já se cítím na holčičku🙂tak uvidíme🙂

krista
29. lis 2007

Monaberuska taky jsem se cítila na holčičku, já jsem si od malinka neuměla představit, že by se mi narodil kluk, tak teď je to tak na 99% holčička, máme ze 3D vyfocenou boženku 🙂

Zkus si to ještě spočítat podle tohodle, vychází to většině 🙂
Kdo z vás má ‚mladší‘ krev? Možná jste už slyšeli lidovou moudrost, že lidská krev se každých sedm let obnovuje. Pohlaví potomka je pak údajně závislé na tom, kdo z partnerů má v čase oplodnění ‚novější‘ krev. Tak začněte počítat, začíná se ale termínem vašeho početí, nikoliv narození.

monaberuska1
29. lis 2007

krista-🙂tak já to tedy zkusím🙂a pak písnu 🙂 Já právě mám úplně stejný pocit jako ty, nějak to bude holčička prostě🙂 😀 taky to mám tak na těch 99%pořád tam to 1% je že to bude kluk🙂Tak já jdu počítat🙂-to jsem zvědavá🙂

krista
29. lis 2007

Monaberuska tak pak určitě písni a kdyby ti to nešlo tak řekni, já ti s tím pomůžu, počítám to holkám od nás z Chceme být a jsme těhotné v roce 2008 😀

monaberuska1
29. lis 2007

tak mě vyšla holčička🙂

krista
29. lis 2007

No vidíš tak to určiě ta holčička bude 🙂 😵
A jakto že to nevíš? Malá se pořád schovávala na UTZ? 🙂

monaberuska1
29. lis 2007

no počkej a myslíš že je to správně?do toho prvního čtverečku jsem dala svůj věk a do toho druhého měsíc kdy mě moji rodiče počali,
jojo schovávala se, nějak nespolupracovala🙂a jaktože ty to nevíš přeně???

januzza80
29. lis 2007

Tak podle toho mi vyslo dva kluci 😀

januzza80
29. lis 2007

ja jsem si vzdycky prala nejdrive kluka a pak holku a vyslo to

monaberuska1
29. lis 2007

januzza80- a dala jsi do toho prvního čtverečku tvůj věk a do toho druhého měsíc kdy tě tvoji rodiče počali?nevím jestli jsem si to správně přeložila.

kacka.va
29. lis 2007

tak mě to nevychází ani podle plzáka 🙂, ale podle výměny krve mi to vychází... podle mě to je o náhodě.

monaberuska1
29. lis 2007

jak myslíte o té výměně krve, nějak to nechápu sakra☹připadám si jak blbeček 😅

januzza80
29. lis 2007

Monaberusko,je tam napsano vek matky,tak to asi mysleno nas,ze jo?jestli jo,tak mi to nevyslo u male.

krista
29. lis 2007

Holky věk matky - váš věk v době početí, ten druhý čtvereček měsíc kdy jste počali vaše mimčo 😉

januzza80
29. lis 2007

Holky nic neni 100%.Ani ultrazvuk

januzza80
29. lis 2007

tak jsem to napsala spravne 😉 no a tak proc nema mala pindika? 😀