Tabulka, podle které se zjistí, co se narodí

martinka28
28. lis 2007

Ahojky,
děvčátka nevíte některá kde bych našla tabulku ze které se dá zjistit podle měsíce otěhotnění jestli to bude holčička nebo kluk? Měla jsem jí, ale nemůžu jí najít, kámoška je těhotná a chtěla bych jí to poslat, moc děkuju.. Vím, je to relativní, ale jen tak orientačně..

monaberuska1
30. lis 2007

bamburka- fakt jo??takže to nějak nesedí🙂je to asi spíš o náhodě🙂 😀

martinka28
autor
30. lis 2007

Kristýnko naše ročníky jsou - já 1978 a manžel 1974, předem moc děkuju, docela bych to druhé mimi kloučka, ale kdyby to pak byla druhá holčinka nebudu se rozhodně zlobit, ale švagrová má 2 holky tak jsme si říkali, že bysme potřebovali alespoň jednoho pokračovatele rodu 😉

krista
30. lis 2007

Martinko říkala jsi že teď máte holčičku že? Tak tam tam vychází podle obou variant (viz předchozí strana) 😉

Chlapeček mi podle varianty číslo 1. vychází od roku 2009 do 2013 (kdy bude mít tvůj manžel mladší krev), podle varianty číslo 2. vychází chlapeček od 2014 do 2020 😉

Takže si vyber no 😅

martinka28
autor
30. lis 2007

Kristýnko děkuju, teď máme holčičku, ano, no tak to musím doma probrat a uvidíme kdy si necháme od čápa přinést druhého svištíka 😉

monaberuska1
30. lis 2007

martinko- mi máme opačný problém, nám se rodí samé kluci🙂ale jsou to taky drobečci,

vendy01
30. lis 2007

Tak mně by to mělo vycházet. Obě tabulky 😉 . Čekáme chlapečka.. 🙂

monaberuska1
1. pro 2007

Filípka jo?a jak se chce Filípkovi ven, má 9 dní🙂

vikvik
1. pro 2007

cau
co cekame budu vedet za 16dni (pokud se nam mimisek odhodla ukazat) a jsem jako na trni, protoze podle vsech moznych tabulek absolutne neni mozne poznat, co by to teoreticky byt mohlo :o)
Kristy tak schvalne> ja jsem rocnik 1980 a tatinek 1974...

monaberuska1
2. pro 2007

vikvik-jojo taky jsme se vždycky strašně těšila na UTZ byla bych tam nejradši hodiny🙂

vikvik
3. pro 2007

monaberuska>jesteze ma muj doktor uzv v ordinaci... jinak ja bydlim ve Skotsku a tady delaji JEDEN uzv za cele tehu a to kolem 12tt. dal uz nic, jen kdyz si zaplatis. uplne je mi tech mamin lito, ze nevidi, jak se jim tam ti caparti krasne vyviji a rostou a meni!

kristo tak co cekaaame?

krista
3. pro 2007

Vikvik já tu nejsem pořád, tak vydrž 😉

vikvik
3. pro 2007

to se neda :o)

krista
3. pro 2007

Podle obou tabulek kluk 😉

pavlinka3
4. pro 2007

podle obou tabulek kluk a podle včerejšího UTZ jasnej KLUK 😀 takže u mě to vyšlo 100%

krista
4. pro 2007

Pavli tak to je fajn 🙂 Gratuluju k chlapečkovi 😵

pavlinka3
4. pro 2007

krista díky 🙂

blacklucka
4. pro 2007

čau Kristo, mě tvůj výpočet taky vyšel 😉

krista
4. pro 2007

Balcklucka to je super - budete mít páreček, to je můj sen 😵

krista
4. pro 2007

Je promiň za tu zkomolenou přezdívku 🤐 Blacklucka 🙂

markyfrana
4. pro 2007

ahoj
Kristo můžu tě až budeš mít chviličku taky poprosit, já jsem 1980 a manžel 1979. díky 🙂)

blacklucka
4. pro 2007

¨to je v poho 😀 většina mi to komolí na Baculka, takže ten tvůj překlep je v normě 😉

krista
4. pro 2007

Blacklucka zrovna tebe Baculka, vždyť z fotek jsi taková hubeňounká 😀

Markyfana hned se na to podívám 🙂

krista
4. pro 2007

Markyfana podle obou variant (výměny krve) je to kluk 🙂 😉

blacklucka
4. pro 2007

já jsem štíhlá, když nejsem těhotná, ale už zas začínám být opět dělová koule, minule jsem přibrala 27kg. jé já se na tu naší buchtu těším 😎

many
4. pro 2007

já chci taky kluka 🙂 ale podle tabulek mi vychází holka 😀

krista
4. pro 2007

Blacklucka fakt? Ale to vypadá, že ty to hravě shodíš ne? 🙂 Já jsem nepřibrala ještě nic 😅 a fakt nevim kdy přiberu, protože mám skoro pořád nevolnosti, i když slabší tak jsou, ale jim dost 😲 Sakra malá se teď rozhodla mě kopat do močáku ☹

many
4. pro 2007

jé kristo ty máš nějaké jiné počty 😉 tak jak se budeš nudit 😀 tak já jsem ročník 1980 a manžel 1981 😀 díky

markyfrana
4. pro 2007

krista díky, já jsem kluka chtěla, ale podle utz je to holčička, takže nám tyhle výpočty bohužel nevychází. Chtěla jsem se ujistit, že jsem si to myslela správně, že podle výměny krve máme mít kluka. Neslyšely jste o tom, že když má jeden z partnerů kr.skupinu 0, tak je to naopak??? v práci má kolegyně 0 a taky ji to nevyšlo a u nás manžel má 0. tak někdo vydedukoval, že kvůli tomu, to možná nevychází 😀 jestli je to pravda, nevim 😀

blacklucka
4. pro 2007

krista-no za půl roku jsem byla zpět na původních 60kg, jde mi to dobře

many
4. pro 2007

já mám už 4 kila navíc 🙂