Tabulka, podle které se zjistí, co se narodí

martinka28
28. lis 2007

Ahojky,
děvčátka nevíte některá kde bych našla tabulku ze které se dá zjistit podle měsíce otěhotnění jestli to bude holčička nebo kluk? Měla jsem jí, ale nemůžu jí najít, kámoška je těhotná a chtěla bych jí to poslat, moc děkuju.. Vím, je to relativní, ale jen tak orientačně..

krista
29. lis 2007

Výměna krve:

1. varianta:
Kdo z vás má ‚mladší‘ krev? Možná jste už slyšeli lidovou moudrost, že lidská krev se každých sedm let obnovuje. Pohlaví potomka je pak údajně závislé na tom, kdo z partnerů má v čase oplodnění ‚novější‘ krev. Tak začněte počítat, začíná se ale termínem vašeho početí, nikoliv narození.

------------------------------------------------------------------------------------------------------

2. varianta:
Tohle je můj popis (nebo-li technika podle které jsem to počítala dřív, ale mě to podle ní nevyšlo, takže věřím teď té první )
krista • 25tt • 23. říjen 2007 ve 21:16
Zkopírovala jsem to z jedné diskuze kde jsem to tak před 3/4 rokem vysvětlovala

Spočívá to v té výměně krve po sedmi letech, anuluje se to porodem. Ženy začínají s červenou křivkou (holčičky) a muži s modrou (chlapečci)a vždy po sedmi letech - změna

Dobře dám příklad, bude tu paní Jana a pan Jan, paní Jana se narodila v roce 1980 a pan Jan v roce 1975 (aby se nám to dobře počítalo):

Jana:

1980 - 1986 - holčička
1987 - 1993 - chlapeček
1994 - 2000 - holčička
2001 - 2007 - chlapeček

Jan:

1975 - 1981 - chlapeček
1982 - 1988 - holčička
1989 - 1995 - chlapeček
1996 - 2002 - holčička
2003 - 2008 - chlapeček

Př.: Mimi počali v roce 2006 - bude to chlapeček Žena vždy začíná holčičkou a muž chlapečkem (anuluje se to porodem, popř. transfůzí).

januzza80
29. lis 2007

ja to znam zase jinak a to ze 7 musime nasobit 3,4,5....atd.
ja jsem mela 23let a muj manzel 36let.ted musime nasobit 7 co nejblizsim cislem k cislu 23l a k cislu 36.tzv.3nasobime7=21 A 7nasobime5=35 cislo 35je blize k veku 36 a to manzelovi a narodi se chlapecek a taky se narodil a cislo 21bylo dal od veku 23.Doufam,ze to neni az tak komplikovane 😀 no a u druheho jsem mela mit podle kve chlapecka taky a mam holcicku,tak nevim jestli to pocitam dobre.

Kristo ja kdyz jsem otehotnela u male tak jsem mela 25et a manzel 38let,tak mel to byt chlapecek?

mobina
29. lis 2007

No tak u nás by to i vycházelo, jelikož manžel prodělal v roce 2006 transfuze krve a mě se má krev obnovovit v roce 2008 😉

xsuzzi
29. lis 2007

krista:jsem si vzpoměla,že jsi mi cca před dvouma měsícema počítala přes IP to pohlaví dle krve a chtěla jsi,abych Ti pak dala vědět zda to vyšlo 😀
Tak to vyšlo 😀 čekáme chlapečka 😀

januzza80
29. lis 2007

Kristo,jestli mi to muzes taky prosim te vypocitat?Dekuji
Maleho jsem pocala v roce 2003 a malou v roce 2006.ja jsem rocnik 1980 a manzel 1967.a po roce 2007 to bude kluk nebo holka? 😀

krista
29. lis 2007

Xsuzzi a nechtěla jsi náhodou holčičku? 😅 Ale gratuluju, však všichni víme co je pro nás podstatnější ne? 😵

Januzza80 těm tvým propočtům nerozumím, je tam na mě moc čísel 😅
A kdyžtak mi prosímtě napiš ne kdy jste děti počali, ale kdy se vám narodili - v jakým roce 🙂 😉

januzza80
29. lis 2007

Ja vim Kriso,je tam moc cisel,ze jo?
Malej se narodil 2004 a mala 2006.Uvazujeme v budoucnu i o tretim,ale ne hned tak kolem 2009.Tak jsem chtela vedet co nas podle toho ceka ikdyz je mi to uplne jedno,protoze parecek mame,jenom jsem tak trochu zvedava 😀

krista
29. lis 2007

Januzza takže první chlapeček - Vincenzo mi vychází jen podle té jedné teorie a to je ta 1.varianta co jsem uváděla výše, protože manžel měl v době oplodnění mladší krev 😉 Ale zároveň zrovna začínal holčíčí křivku, takže dle 2.varianty to nesedí 😉

Holčička - Alenka mi vychází podle obou variant, ty jsi měla mladší krev a zároveň jste oba byli v těch holčičích křivkách 😉

Rok početí 2009,2010,2011,2012 - tam to je na kluka v obou variantách 😉 a dál už se zase ty 2 varianty rozcházejí 😝

xsuzzi
29. lis 2007

krista:néné😀 ještě jsem Ti psala,že to je jasné😀

krista
29. lis 2007

Xsuzzi tak to je fajn 😵

januzza80
29. lis 2007

Kristo,dekuji moc.A podle te moji varianty zase nese mala a mela byt kluk.Jenom Plzak mi vysel na 100%.Jinak dekuji moc.Tak priste by to mel byt chlapecek? 😀

januzza80
29. lis 2007

Kristo,ale ty jsi psala,ze ti to nevyslo,ze jo?Tak jsi mela mit podle toho chlapecka?

krista
29. lis 2007

Januzza jj mě to nevyšlo dle té 2.varianty 😝 Dle té 1.varianty to sedí dobře, tak si vyber 😀 Já jsem se toho nejdřív "bála" protože ten pán co nám to počítal tak se snad nikdy nespletl a prý že holku až někdy v roce 2016 - to asi upadl 😀 já chci děti dřív k sobě a nebo bude možná jen jedno, ale pak jsem si říkala, že se tomu prostě postavim a že mu to tentokrát nevyjde a hotovo 😀

krista
29. lis 2007

Prosímtě a spočítáš mi to dle těch tvých propočtů? 😀 Ještě jsem na to koukala a jsem blonýna víš, takže na to nepřijdu 😀 Mě je 21 a manželovi 23 (taktéž v době oplodnění) 🙂

januzza80
29. lis 2007

Kristo,tak podle te moji varianty to vyslo a opravdu to je ta holcicka,protoze mas mladsi krev.

januzza80
29. lis 2007

A taky to neni na 100%,protoze moje kamoska mela mit dve holky a ceka uz druheh kluka 😀 .Ja verim,jenom na rychle a pomale spermii.

krista
29. lis 2007

Januza tak to jo 😀 Já té holčičce věřím skoro na 100% Minulé pondělí jsme byli na 3D ultrazvuku a doktorovi se tak strašně líbilo jak malá roztahovala nožičky, že máme skoro na celým DVD natočenou jen pulču 😀 😅

krista
29. lis 2007

Januzza nad těma spermiema jsem taky přemýšlela a to mi taky sedí 😉 A co tobě? Víš kdy jsi měla ovu? Já měla právě ovu 24.6. a milovali jsme se 21.6. a 25.6. tak si myslim, že si tam ty mršky (holčičí) z 21.6. počkali a chlapečci mezitím poumírali 😀

januzza80
29. lis 2007

Kristo,u maleho je to zvlasti,protoze jsem se s manzelem snazila jeste na konci cyklu a to jsem jeste spinila a to se rika,ze muzske spermie jsou mrsky rychle.A u male nevim,protoz nybla planovana a manzel byl proste opatrnej,tak si ta jedna zenska spermie pockala. 😀 Prave znam dost kamosek,ze se jim to stalo stejne ja me a maji holcicky.Proste u te prerusovane soulozi.U maleho casty sexik a u male jen nekdy.

krista
29. lis 2007

Aha no my jsme se taky nesnažili každý den, tak třeba na tom fakt něco bude 🙂 Je to všechno zvláštní, stejně si to příroda zařídí sama 🙂

januzza80
29. lis 2007

Na tu krev neverim,protoze je to vsechno v prirode a ta si vzdycky poradi.Kamoska mi taky rikala a taky jsem slyzela,ze jsou proste muzi,kteri maji vice muzskych neb zenskych spermii,tak treba muj tchan ma 6synu a jedinou dceru.Tak proto nekdo umi jen kluky nebo holky 😀

krista
29. lis 2007

Januzza no můj manžel je ze čtyř kluků a taky se pěkně bál, že bude vykastrován pokud budeme čekat chlapečka 😀

januzza80
29. lis 2007

prave to je divne,ze treba moje svagrova jedina dcera moji tchyne ma 2kluky a moji svagrove jeden ma 2kluky,dalsi ma 2dcery,treti ma 1dceru a my mame kluka a holku.tak ted asi se to obratilo a jsou i ty holcicky

monaberuska1
30. lis 2007

No me tohle vychazi nekdy u něčeho holčička a u něčeho zas klučina 😀 Takže se vlastně necháme překvapit🙂 😀 😵 U nás máme samé kluky já jsem poslední holka nejmladší, takže u nás je holčiček nedostatek☹uvidíme jestli mi to protrhnem a nebo bude do party další klučina🙂

martinka28
autor
30. lis 2007

Ahojky, tak koukám, že se to tady hezky rozjelo, ale chtěla jsem si spočítat kdy bysme měli mít druhé a nejsem si jistá, aby to byl kluk - teď máme holčičku, tak bych jen chtěla moc poprosit kristu, jestli by mi to taky nespočítala.. mě je teď 29 a manželovi 33, takže teda jestli dobře počítám, tak - teď jsem otěhotněla 2007 - to mi bylo ještě 28 a manželovi 32 a vyšla holčička a tu bych měla mít teď teda do r. 2013 a od 2014 do 2020 kluka a manžílek do 2008 kluka a pak holku, takže bysme teoreticky měli otěhotnět - na kluka od r. 2014?? To budu mít mladší krev já?? Teda nevím jestli jsem to teď nenapsala blbě..

martinka28
autor
30. lis 2007

Tak teď jsem to zkoušela podle toho Plzáka, ale asi mi to nefunguje, na kterýkoliv rok tam jsou jen kluci a vůbec se mi tam nevyplňujou takový ty procenta??

kacka.va
30. lis 2007

martinko, mně teda vychází, že už v roce 2010 bys mohla mít kluka, protože manželovi se bude měnit krev, takže ty jí budeš mít starší. Je to vždycky podle toho, kdo má mladší krev, ne starší 😉

monaberuska1
30. lis 2007

holky řeknu vám to jsou počty🙂 😀

bramburka
30. lis 2007

Holky, tak všechno nasvědčuje tomu, že malá je kluk! 😎

krista
30. lis 2007

Martinko toho Plzáka neumím a nevychází mi a napiš mi vaše ročníky narození ať jsem si v těch propočtech jistá 🙂 😉