Tabulka, podle které se zjistí, co se narodí

martinka28
28. lis 2007

Ahojky,
děvčátka nevíte některá kde bych našla tabulku ze které se dá zjistit podle měsíce otěhotnění jestli to bude holčička nebo kluk? Měla jsem jí, ale nemůžu jí najít, kámoška je těhotná a chtěla bych jí to poslat, moc děkuju.. Vím, je to relativní, ale jen tak orientačně..

blacklucka
4. pro 2007

já 7 😝

many
4. pro 2007

😀 zachvíli tě doženu 😀

many
5. pro 2007

holky myslíte si,že tou tabulkou se mám řídit podle poslední menstruace nebo až podle početí?Nevím jestli mám brat srpen nebo září 😉

krista
5. pro 2007

Markyfana tuhle metodu neznám, ale koukám ty jo, že to nevyšlo 😲 😀 No mě vychází podle jedné varianty kluk, podle druhé holčička a budeme mít holčičku 😵 Dej vědět ještě po porodu třeba se tam pinďa ještě vyloupne 😅

Koukám, že se tu rozjela statistika kolik má kdo nahoře, já nemám nahoře ani kilo 😅

Many u vás taky podle jedné varianty kluk, podle druhé holčička 😝

krista
5. pro 2007

Jo Many v tý tabulce se bere měsíc početí 😉

many
5. pro 2007

tak to mi vychází holka 😉

krista
5. pro 2007

Mě taky podle čínský tabulky holka, tak uvidíš 🙂 😉

suki
5. pro 2007

tak mě to teda podle té tabulky nevyšlo, měl to být kluk a je to holčička 😀 😀 😀

vikvik
5. pro 2007

kristo kluk jo? to jsi me nepotesila 🙂 ale vcera se mi zdalo o tom, ze jsme na uzv objevili pindika... tak jsem fakt zvedava. urcite ti dam vedet. dik
markyfrano s tou 0 skupinou je to zajimave, my jsme oba 0-, tak se fakt tesim na to, co se nam ukaze 🙂

krista
5. pro 2007

Vikvik dneska to nevyšlo zrovna jedné těhulce, které jsem podle obou tabulek vypočítala kluka, vypadá to na 90% na holčičku (z 3D UTZ) 😉 Takže nic nemusí vyjít a na předchozí straně jsem Markyfaně řekla přece taky kluka 🙂

naxi
11. pro 2007

Ahojky... tak orvní dítko mi tam vychází.. teď mi vychází holka... všude, tak uvidíme 🙂

gilotek
29. pro 2007

tak mě podle tabulky vyšla vždy holka a včera jsme se konečně dozvěděli že to bude kluk 😀

lucka13
29. pro 2007

Ahojky, mě to ani v jednom těhotenství nevyšlo podle tabulky dobře. Vždy to byl opak 🙂

krista
29. pro 2007

Gilotek teprve včera? 😀 Ty jo a nechtěli jste si už počkat? 😀

adrous
29. pro 2007

ahoj holky muzu se pripojit? 🙂

adrous
29. pro 2007

blacklucka ja taky 7 kilo 🙂

gilotek
29. pro 2007

krista: no původně chtěli. Prcek se nechtěl ukázat ani na 3 D UZV, ale včera jsem na ultrazvuk musela kvůli průtoku krve pupečníkem a tam jsem se to tajemství dozvěděla 😵

adrous
29. pro 2007

no ja to tajemstvi dala manzelovi pod stromek 🙂

gilotek
29. pro 2007

adrous - tak to je hezkej dáreček 🙂

adrous
29. pro 2007

jj bylo to krasny koupila jsem to v barvickach akorat ze manzelovi nezalezelo na pohlavi rikal,ze dulezity je zdravi 🙂 je to nase prvni.snazili jsme se dva roky.

adrous
29. pro 2007

gilotek kolik jsi pribrala?mam z toho trosku strach ☹ mela jsem totiz trochu nadvahu diky stitne zlaze

gilotek
29. pro 2007

adrous: já jsem celé těhu přibírala hrozně málo. Ve 20. tt jsem měla asi kilo nahoře. HOdně jsem shodila na začátku kdy mi bylo hrozně zle. No a asi od 30 týdne to šlo rychleji a rychleji nahoru a ted mám 10 kg nahoře.
Ale mě to i doporučovali abych nabrala - jsem jinak hrozný vižle. Jenže co jsou kila nahoře tak se skoro nehejbu protože mám problém se zády. Hooodne velkej problém. ¨Bolesti mám šílený. Ale musí se to vydržet.

adrous
29. pro 2007

aha tak to jo ja ted mam klidovy rezim,protoze se mi zacal zkracovat cipek a beru magnesium ☹ a ted jsem behem par dni nabrala 2 kila tak me to vylekalo 😠

gilotek
29. pro 2007

to bude OK uvidíš. Já jsem magnesium taky brala okolo 22. týdne až do 35.tt. Pak už se nemá. Čípek se mi zkracoval taky ale myslím že klidovým režimem tomu stejně nezabráníš.

adrous
29. pro 2007

fakt kdyz rikal ze klidovy rezim tak jsem myslela,ze to pomuze 🙂 😉

gilotek
29. pro 2007

a jak dlouhý máš čípek? Já ho v tvým týdnu měla asi 1.5 cm. Ted před porodem mám 0,5

adrous
29. pro 2007

gilotek ja nevim v prukazce to nemam ☹

gilotek
29. pro 2007

to je divný, ale slyšela jsem že to někteří doktoři nezapisují. Mě to tam dr. píše hned vedle údaje o tlaku, bílkoviny a cukru v moči.

adrous
29. pro 2007

mozna je to napsany,ale ja to neprectu ☹

vikvik
13. led 2008

ahoj kristo
tak podle obou tabulek kluk a podle uzv na 99% holcicka :o)))))) jak jsem rikala, na me nepasuje nic ;)