Tabulka velikostí, vůbec se v tom nevyznám 😞

monad
10. kvě 2013

ahoj holky, během druhého těhu jsem přibrala cca30kg. vyrostla jsem o 4velikostní čísla, z vel.38 mam teď zřejmě vel. 42 😠 😠 😠 😒 ¨¨
**v obchodě pro věci jsem si byla asi 2x, stydím se tam, prvně jsem tam byla a něco podle oka vybrala a bylo mi to, pak jsem byla podruhé a byly tam tak nepříjemné, neochotné prodavačky, že jsem šla radši pryč.
**pořád jsem doufala v to, že cvičením zhubnu, ale opravdu na to nemám čas, a když ano, tak jsem tak unavená, že to nemá smysl prostě.. no nic, prostě už bych potřebovala asi nějaké další oblečení, našla jsem například tuto tabulku
http://www.bonprix.cz/servis/tabulky-velikosti
ale moc se v tom nevyznám teda.. vychází mi z toho mix velikostí 40-42 😒

snowvwhite
10. kvě 2013

A kde si byla nakupovat? já koupila kalhoty v c&a bez prodavačky, vzala jsem si jen o číslo větší, než jsem měla a v pohodě. Džíny se krásně natáhly (přibrala jsem napoprvé 14 kg). Teď mam nahoře asi 17 kg a džíny pořád skvělý.

anushka111
10. kvě 2013

Řešila jsem stejný problém a doporučuji zkoušet pokud tvoje postava není souměrně "nakynulá" (to myslím v dobrém). Pokud máš nějakou partii objemnější záleží na střihu.Já nemůžu nosit žádné šaty z běžné konfekce,hrudník mám 44-46 pas tak 42 a boky mi vychází pokaždé jinak. Takže doporučuji pro začátek zkoušet v obchodě, je mi však jasné, že na to nemáš moc času ...

monad
autor
11. kvě 2013

@snowvwhite
@anushka111 no já byla prosím tebe někde v Globusu ani nevím kde, a jak blbec jsem se jí ptala, co bych asi mohla mít za velikost, "no trapas" paní neochotná jak nikdy.. 😒
teď už teda vím, že mam velikost cca 42, což je hrůůůůůůza

@anushka111 noo právě, hořejšek L a spodek 42 nebo XL nebo co to je.. Dneska jsem byla v Cáčku a vzala si tam bez zkoušení kraťasy L-XL a nemůžu je dostat přes prdel ale v pase mi jsou.. nakonec jsem je přes ten zadek dostala ale byl to masakr a v pase mi jsou.. to je děs

monad
autor
11. kvě 2013

hlky můžete mi poradit prosím?? chci koupit kalhoty z eshopu ju, a když změřim svoje kalhoty, které mi jsou, tak mají v pase 39x2, ale když si změřím pas normálně metrem, tak má o 10čísel víc ☹ ☹ tak teď fakt nevím..

anushka111
11. kvě 2013

no já jsem zjistila, že jsem spíš německej typ, takže u mě CaA, Takko. Brtiskej typ je právě spíš zadek a stehna takže Mark a Spencer nebo FaF . Jinak s výběrem fakt neporadim, já jsem sama ráda,když najdu v krámu něco na sebe a není to pro věk 40+ u většiny značek pro mladý se do oblečení prostě pořádně nevejdu.

snowvwhite
12. kvě 2013

@monad tak sem koukala, že mam 2x kalhoty z Bonprix (manšestráky a jedny "jakoby slušnější" celoelastický - na léto peklo, samá umělotina) a kraťasy z C&A (Yessica); sukně nosit nemůžu - stehna nakynula a třou se o sebe, uhnala bych si "vlka"; mam ale proti Tobě nejspíš výhodu, že "kynu" souměrně - nohy i zadek jsou ve stejném poměru jen větší, takže mi stačí kalhoty o číslo větší s elastickejma nohavicema (ty džíny z C&A jsou celoelastický a byť stály kopec peněz, drží fakt super); zkusila bych eshopy přímo pro těhotný, ale nemam zkušenost - zkus google, našla sem i krás s kamennou prodejnou v Praze (např. www.mammina.cz/‎)

monad
autor
12. kvě 2013

@snowvwhite eshopy pro těhotný ju??? bééé to snad ne.. ☹ ☹ nohy i zadek ve stejném poměru?? no já mam stehna teda, zadek nic pas nic a břuch..☹

snowvwhite
12. kvě 2013

@monad tak to asi úplně nechápu, v čem je problém 🙂 každopádně v obchodě pro těhotný na tebe budou určitě koukat jinak, než normálním 🙂))

monad
autor
13. kvě 2013

@snowvwhite no tak už chápu, jak to myslíte..