Tajná svatba. Máte zkušenost?

capricorn
26. zář 2010

Ahoj
chtěla bych se zeptat, zda máte někdo zkušenosti s tajnou svatbou? Obřad jen se svědkama? 😵
Jak jste byli oblečeny, kde jste ji měli, jak to vzali rodiče,atd... 🙂
My ji chystáme v lednu 🙂
Děkuji za odpovědi.

heliik
26. pro 2010

Ahojky, tak mě se takhle vdávala kamrádka a zas jedna se mi bude vdávat v Březnu 🙂 . A jak jsme byly oblečeni?? Já Černé dlouhé šaty s bílým bolerkem, druhý svědek, černobílý oblek a Nevěsta s ženichem byly oba v Bílém 😉 . A měli ji normálně na radnici.
A teĎ co bude ta v Březnu, tak se chtějí nechat oddat v zámecké zahradě, na Zámku v Dobříši, ona býlé svatební šaty, on černý oblek - prostě klasika 😉 😉

lili_k
29. pro 2010

My meli tajnou svatbu a nemohli jsme udelat lip!!! Byl to nezapomenutelny den 😵 Uz je to skoro 3 roky 🙂
Mela jsem svatebni saty, svatebni kytici, manzel byl jen v kosili, kamarad fotograf nas fotil .... Bylo to nadherny, presne podle nasich predstav 🙂 Pak jsme hned odjeli pryc 😵
Moje rodina to resi dodnes 😒 ale manzelovi rodice byli uplne v pohode 🙂

meleri
29. pro 2010

jjej to je super, do toho bych šla! žádný opruz s příbuznýma! fandím vám! 🙂

meleri
29. pro 2010

moje sestřenice se tak vdávala, někde na nějakých ostrovech, měli tam jen kněze, žádné svědky teda 😕 což nevím jak docílili, ona měla na sobě lehké bílé letní šaty a její muž byl ve světlých gatích plátěných a jednoduché košili. moc jim to slušelo!

kacenkaharris
1. kvě 2012

Haha, my sme sa brali v lese pred 6 rokmi, vzala som si z prace na poobedie volno, manzelov kamos ma vyzdvihol na roztrepanej dodavke plnej plechovic od farieb a v lese som manzelika vystopovala podla srdiecok, ktore vyryval do zeme. Mali sme na sebe obycajne oblecenie, ja hipisacku suknu a bluzku a okrem nas a knaza tam bol len nas pes a ten kamarat. Rodine sme to oznamili az potom. Nikdy by som to nemenila, bolo to o laske a nie o prachoch 😉

cuddle
2. kvě 2012

take jsme meli tajnou svatbu, nikdy jsem nechtela klasiku, kterou bude resit cela rodina rok predtim, vse jsme si domluvili predem - dokonce si zaplatili navic neoodavaci den, at je opravdu klid a pohoda , svedky zaprisahli k mlcenlivosti, nechali natisknout oznameni byli oddani a bylo 😉
obleceni jsme neresili - klasika ja cerne kalhoty , halenka, manzel kalhoty, kosile, svedkove neco obdobneho, nechala jsem si uvazat malou kyticku
no a spokojenost, nakonec i rodice byli radi, ze jsem je usetrili shonu, stresu a ja nevim ceho , kdybych se mela vdavat znovu, tak jedine tajne 😀

pepibubu
2. kvě 2012

tohle spíš patří na www.beremese.cz 😉

hegert
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
adikbs
22. kvě 2013

@eliz Ahojky,take máme v plánu tajnou svatbu na Kačině,my a svědci,a pak cca za tyden oslavu...pisou i o noční svatbě...chci se zeptat ,nejaky dobrý fotograf,kameraman,a svatební salony???v okoli

eliz
23. kvě 2013

@adikbs ahoj,tak je to už hromada let,co jsme se brali (za týden a kousek máme 8. výročí! 🙂 ) svatební salon můžu doporučit buď přímo v Kutné Hoře-Svatební salon IN,nebo pak v Církvicích u KH je moc pěkný salon,býval i v Nových Dvorech (kousek od Kačiny)...Fotografku jsme měli paní Karbanovou z Fotolabu v KH(spokojenost maximální-ta nám zajistila i kameramana a taky super) no a pak je tam přímo v KH Fotoateliér Valoušek-taky fotí moc hezky svatby a nebo fotoateliér Horák.... Kdybys s něčím potřebovala ještě poradit,tak se klidně ptej,ráda poradím 🙂

adikbs
24. kvě 2013

to je pěkné,gratuluji 🙂 děkuji moc,se salonem IN,spolupracuji,nabízí skoro vše,svatbu bych chtěla bud v parku nebo v kapli.
Šaty bych chtěla pěkné-luxusní,ale potřebuji větší velikosti...tak snad je sezenu,po KH?Díky moc

cta
25. kvě 2013

mna by skôr zaujímalo ako sa to dá vôbec ututlať tak aby to nezistil aj zamesnávatel 😀 moja kamoška mala svadbu ale inak orientovanú. V podstate sa jej všetko menilo doklady atd. v práci sa jej pýtali či je vydata ona povedal áno ale tajne. A keď od nej žiadali papiere a doniesla ich obvinili ju že je klamárka a vyhodili ju za nemorálne správanie len preto, že u nich sa svadby s registrovaným partnerstvom neuznávajú ☹

adikbs
26. kvě 2013

ahoj,chci se optat fotograf p.Strnad,Kolin-máte nějaké zkušenosti?

adikbs
3. čer 2013

Ahojky,máte zkušenosti s kadeřníky-Kutná Hora,Kolín,okoli...na svatební učesy???

tereza9
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
kelisek111
30. zář 2014

Taky moc nejsem pro tajnou svatbu. Tajnou svatbu si ti dva podle mě vůbec neužijí, nezanechá to v nich ty vzpomínky, co by měli mít. Není to jako z filmu. S mým manželem jsme měli taky malinkou svatbu, hostinu pak v hotelu Jan Maria http://www.jan-maria.cz/www/cz/svatba/. Takže nic velkolepého, ale i tak se moc povedla 🙂

teja86
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
palina_pa
30. zář 2015

Holky, máte zkušenost s Bisaku prstýnky? Jsou hezké i naživo? Tenhle se mi líbí https://www.snubni-prsteny.cz/kolekce-zasnubni-...

mariek88
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
klanova2
18. led 2017
Uživatel klanova2 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od klanova2.

Dobrý den, pokud můžete a máte možnosti, rozhodně si svatební šaty kupte. Budou jen vaše a vyjde to mnohem lépe. Doporučuji salon http://www.studiokvetuse.cz, kde nebudete vědět co dříve!

luckaamilan
18. led 2017

Holky vubec ale vuuuuuubec nie je pravda, ze si tajnu svadbu par neuzije! My mal tajnu svadbu na Santorini a bola to naaaaaaadhera. Mal sme len svedkov a aj to len zamestnancov z hotela. Doobeda sme sa este slnili na plazi, mal krasny obed, potom kadernicka priamo na hoteli, ja mala krasne biele saty, manzel oblek, svadba bola na nadhernej terase priamo na utese, nad morom, moc sme si to uzili. Mali sme tam dort, sampanske. Potom sme si zasli na veceru a mali perfektnu svadobnu noc 🙂 🙂 🙂 🙂. Nikto z rodiny sa nehneval. Bola to uzasna svadba bez stresu, dodnes o nej hovorime s manzelom a uz je to skoro 6 rokov. Moj manzel je mamanek a i tak uprednostnil tento typ svadby. u brata na svadbe kde mali 100 ludi, videl jak je to stresujuce... inak jeho brat sa rozviedol. po svadbe a dovolenke sme prisli do prace so svadobnymi kolacmi, a rozoslali specialne oznamenie s fotkami o nasej svadbe, to bola parada, krasny zazitok. Strasne moccccc odporucam.

klanova2
24. led 2017
Uživatel klanova2 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od klanova2.

Ahoj, pokud plánujete svatbu a nevíte kdo Vám ji bude fotit, můžu Vám z vlastní zkušenosti doporučit https://az-fotosluzby.eu/foceni-svateb. Skvělá domluva, cena a nádherné fotky.

sfet
14. čer 2023

My sice neměli tajnou, i když uvažovalo se i o tom, ale byla to mini svadba. Obřad byl nádherný, byl v kostele při nedělní slavnostni msi, dokonce i nevěřící říkali, že něco tak hezkého se každý den nevidí. Pak focení v zámecké zahradě, oběd v restauraci i nějaké ty zvyky a volná zábava a ještě nějaké pohoštění u nás doma. Kolem páté hodiny večer bylo po všem a stačilo. Plánovala jsem 10 let svatbu předtím a byla to jedna tragédie. Plánování bylo 90 km od místa svatby, což v dnešní době není problém, ale rodiče se do toho montovali víc, bez bylo zdravo. Rodina expartnera pořád měnila počty lidí, jednou jich melo být 50 a podruhé jen 10, jednou chtěli být celou svatbu, podruhé jen obřad, moje máma pořád, že svatba se nedělá pro nevěstu a ženicha, musí držet pusu a krok, je to pro hosty, zajímavý postoj. Jinak než zrušením měsíc předtím to ani skončit nemohlo. O tom, že ne všude chtěli vrátit zálohu, o tom škoda mluvit. Asi tak. Tu druhou, teda plánování druhé, která ale byla první, jsem vzala do rukou, rodiče tam pak jen pozvala a bylo jak bylo. V dokonalém užití svatby mi bránil fakt, že jsem byla nemocná (kolegyně v práci chodila do práce celý týden s angínou a nakazila mě) a to, že mi při obřadu přišlo špatně, že jsem myslela, že odpadnu. Pak mi dali vodu a bylo to lepší a už jsem všechno zvládala. Ale za to může i to, že jsem byla na konci 4.mesice a do toho ta nemoc s ta důležitost, přeci jen svatba není každý den..