Tajomstvo (The Secret). Videli alebo čítali ste?

sima5552
28. led 2011

Ahojte, určite ste viacerí videli alebo čítali The secret..Mne tento film naštartoval novu etapu života...pozitivne myslenie ma naozaj zachranilo a to hovorím vážne..začala som študovať rozne knihy o pozitivnom myslení a cítim sa naozaj velmo spokojná...Mohli by ste mi napisať aký mate uprimny nazor na Tajomstvo ? ako sa zmenil váš život ? napište pribeh kde ste zistili ,že tajomstvo naozaj funguje!!!
lebo mne sa zatial nič takeho užasneho nestallo ale za velky uspech považujem to že po niekolkych rokoch plných depresie a nechute žiť ma začal baviť život a to považujem za dost velku zmenu v mojom živote...verím že niečo užasne len pride...
Inak ak mate nejaku radu alebo presny postup ako presne vyuzivať tajomstvo,alebo webovu stranku o tajomstve napište to sem ...dakujem pííšte nech ej tu čo najviac prispevkov

ruzenkas
28. led 2011

Nejsem si jistá, ale myslím si, že na toto téma taky už diskuse je, tak se zkus juknout tam. Jinak mně změnila kniha také moc život, ale asi tak na 3 měsíce, pak jsem zajela zpět do "starých" kolejí...

berenika39
28. led 2011

Deset stran o tom....vyhledávač, vpravo nahoře.... 😉 😉 😉

https://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/secret-t...