Takko Fashion - Family. Ako využiť zľavový kupón?

dada134
8. zář 2009

Ahoj holky,zaregistrovala jsem se v Takku,aby mi chodili slevy a přišel mi email s 2 kódy,kamarádce karta poštou na zítřek na ty 30%slevy na vše.Nevíte některá,stačí ten email s kódem vytisknout,platí to? 😕

smailinka
8. zář 2009

mne to prislo smskou, ze sa staci len preuzkazat...o maily neviem....

sofik
8. zář 2009

mne chodí stále karta na zlavy od nich, možno je to nejaká novinka, neviem o tom 😕

zuzik.3
8. zář 2009

mě to taky přišlo smskou, že stačí ji ukázat, píšou že od 9.9. a nevíte do kdy??

nicky95
8. zář 2009

aj ja som dostala, tá sms platí na jeden deń.

zuzik.3
8. zář 2009

jj, už jsem to zjistila, jsem to zas špatně přečetla 😒

julie2905
8. zář 2009

ahoj, tak nám taky chodí karta poštou
byla jsem tam už dnes, dá se to dopředu vybrat a odložit, protože v den akce tam mají šílený fronty na kabinky a pak i u pokladen (aspoň tady ve Znojmě), takhle stojíš jen jednu, nebo můžeš poslat zaplatit někoho jiného 🙂,
a dnes večer to šlo dokonce i zaplatit dopředu, ale to nevím, jestli to tak mají vždycky

julie2905
8. zář 2009

a hlavně, bylo nás tam v celé prodejně asi 8 lidí, což se zítra určitě nestane 🙂

dada134
autor
9. zář 2009

Díky holky za informace, pojedu tam a uvidím 🙂
Julie2905:to jsem nevěděla,že to tak jde,jedu taky do znojemského 😉, ale vím,že kamarádka říkala,že posledně tam bylo plno lidí už před otvíračkou,no já stejně do kabinky s dvojčátky nemůžu a to,co chci kupovat, budu zkoušet na place(svetr,mikina atd.)

editah222
9. zář 2009

Tak potvrzuju, že v Takku jsou dnes šílený fronty 😀 Ségra stojí už 30 minut ve frontě u pokladny, takže já budu raději sedět doma 😉

power700
9. zář 2009

Holky, mně přišla jen smska, to se dá taky odložit nějak až třeba na zítra?

zuzidr
9. zář 2009

ja sa tam dnes chystám, okolo 18tej......ale neviete niekto link na leták aktuálny,alebo niečo také 😅

smailinka
9. zář 2009

http://www.takko-fashion.com/sk pre zuzidr...

power700, ide o to, ze tieto akcie su vzdy len na jeden den....oni ponukaju dnes, takze im je jedno, kedy chces ty 😀 😀 😀

power700
9. zář 2009

smailinka- jo, jo, nečetla jsem celou diskuzi, ano, sms platí pouze jeden den!
Ju, byla jsem tam, zvládla, vystála jsem si frontu na zaplacení a hlavně má rifle! 😝

power700
9. zář 2009

Oprava- MÁM rifle. 🙂

julie2905
9. zář 2009

tak jste všechny nakoupily? 😀