Taky by váš manžel rád ochutnal mateřské mléko?

petulinca
9. únor 2008

Holky, take Vam manzel pri kojeni nekdy rekl, ze by take rad ochutnal materske mleko?

lukynek
9. únor 2008

Ahojky, jéééé, tak jeho to nenapadlo. Ale naše dcera (5,5roků) takový nápad měla 😀 .....ale nevyzkoušela.

viona
9. únor 2008

Tak to je sranda,rád pozoruje,jak mlaďas saje,protože vážně baští s velkou chutí a je na něj úžasnej pohled,z legrace jsem mu nabídla,jestli nechce taky ochutnat,když Vítečkovi tak chutná,odmítl 😀 Musim se přiznat,že já dosud taky nenašla odvahu ochutnat 😕

skuli
9. únor 2008

Tak já to nabízela příteli i starším holkám,ale všichni omítli.Já to zkoušela,je to dobré,sladké a plné vitamínů 😀

jankax
9. únor 2008

Tak manzel ochutnal 😎 ale ja jsem teda odvahu nenasla....i kdyz je to 'ze me' 😅
ale pry je to jako sladka voda tak nevim, budu mu muset verit!! 😀

elucinka
9. únor 2008

Můj manžel neochutnal, já ano, když jsem odstříkané mlíčko v lahvičce ohřívala a pak na zápěstí testovala, jestli je teplé, olízla jsem to a - je to fakt dost sladké, ale mlíko mi to moc nepřipomnělo. Fakt je to spíš jak sladká teplá voda 😅

kachne23
9. únor 2008

já to zkoušela hned, spíš mě překvapuje, že to někdo neudělá 🙂 je sladký a docela dobrý, přítel řikal, že mu vadí teplota... 😀

petulinca
autor
9. únor 2008

Diky za odpovedi, holciny 😉 zajimalo by me, jestli by se nejaky chlap odvazil pit rovnou z prsu

bramburka
9. únor 2008

MM absolutne odmita! Ja ochutnávám porad protože ohřívám... ale zkoušela jsem to uz v porodnici, byla jsem hrozně zvědavá...