Taky máte takovou smůlu na muže?

cert..ova
11. led 2009

Ahoj, pro ženy, které mají na muže takovou smůlu jako já 😉

ria80
11. led 2009

Ahoj,copak se stalo?

dnada
12. led 2009

Ahojky cert..ova - jestli si na tom stejně jako já,pak máme smůlu asi stejnou 😎

simour1
13. led 2009

Přidávám se do party! ☹

mirin
14. led 2009

Holky já si vzala svýho muže z velký lásky, a jsme stále spolu celkem spokojený, ale někdy mám pocit, že by mi bez něj bylo snad líp, a to když se pohádáme... Taky mi dost vadí, jak je vázaný na svoji matku, každý den mu volá, já se s ní nestýkám, nechtěla abychom se brali a nechtěla mě do rodiny, takže jsem s ní ukončila kontakt, ale manžel je pořád takový její mazánek...Já chci chlapa a ne maminky prdelku 🙄

kejka
14. led 2009

Čer..ova co se děje??????Krizovka? ☹

musilka
14. led 2009

mirin tak to máme doma totéž. Já se s tchýní taky nestýkám je to zapšklá zlá ženská ale MM ten jí volá každej večer nejlíp v osm když lehne na gauč a mě z toho vstávaj vlasy na hlavě baví se s nim pořád jak kdyby byl v pátý třídě a tomu mýmu chlapovi se to snad líbí !! 😲 z toho rostu až do nebes. ALe aspoň že tam nemusim jezdit a ani se s ní stýkat. Dva roky skoro jsem jí neviděla jen jí občas vidim když jedu autem po městě ale asi bych jí ani nepozdravila.
Mockrát jsme se hádali kvůli ní a můj chlap málokdy přiznal že jeho matka udělala chybu. Je pro něj něco jako Bůh 😅
Aleto je asi mimo tému certovky omlouvám se

simour1
14. led 2009

Tak holky,můj manžel-jedináček.Sice to není takovej ten typickej maminčin mazánek,ale na povaze je hrozně znát,že vyrůstal sám.Je sobeckej až hrůza,a když mu nezobu z ruky,jak by si představoval,tak je zle.Momentálně manželská krize jako kráva.Jen brečím,nejím,nespím.Tchýně je fajn,jen by potřebovala asi na prdel,že byla na něj strašně měkká.Doteď se mu bojí cokoliv říct a on si je toho značně vědom. 😠

karot
14. led 2009

Hlásím se do klubu. 😀
Ne,že bych doma celé večery probrečela kvůli tomu,jakého jsem si vlastně vzala mužského,...........ale pokud by nás potkal nějaký rozchod,tak už do vztahu s chlapem nejdu. 😀
Jako ano,zkusila jsem si jaké to je,žít s chlapem.............ale někdy si říkám,že by to bez něj horší nebylo. 😅

kejka
14. led 2009

Holky já to zkusila 3x a už nikdy víc.Tohle je poslední chlap,se kterým žiju.Dá se to,jsme spolu už 15let,ale někdy si říkám,jestli by mi samotný nebylo líp.
Takže se hlásím taky do klubu. 😀 😀

janulle22
14. led 2009

ja se taky hlasim do klubu...nekdy me tak dokaze vytocit ze mam nejvetsi chut se zbalit a jit pryc... 😔 ale jen v afektu nastvanosti...ale zacinam byt na nej alergicka...vadi mi uplne vsechno na nem.. 😅

simour1
14. led 2009

janulle,a to máte taky takhle malinký dítě,stejně jako my.Já navíc 2 děti z předchozího vztahu.U mě je problém jinej,já ho strašně moc miluju a život bez něj si ještě pořád neumím představit.On je ale zřejmě ještě hodně nevyzrálej na to,aby si uvědomil,že má doma ženskou,která pro něj udělá cokoliv.Nevím,jak dlouho to ještě zvládnu.Dům je jeho a já nemám kam jít,o to je to pro mě horší. ☹

janulle22
14. led 2009

ja odchazet nechci a nebudu...jen mame ted ponorku a stve me vsim moznym,...on je na me taky alergickej ale pritom se porad milujeme...je to ftipny ze... 😅 😀 ... proste nejsme normalni...kdybych chtela odejit tak asi k nasim ale to uz by bylo lepsi nekam na psychinu bo by me tam nasi stejne brzo doistali... 😀 😀

simour1
14. led 2009

janulle,návrat k rodičům cítím naprosto stejně jako ty 😀 😀 😀

cert..ova
autor
14. led 2009

Ahoj holky, ještě jsem nečetla diskuzi, nedostala jsem se, tak dočtu, ještě, že toho není moc 😀
Prostě smůla na chlapy. Jedno manželství na prd, druhý taky tak. 😝

cert..ova
autor
14. led 2009

Tak jsem vám to celý napsala a ono se to neuložilo, to je fakt hrůůůza 😀
Takže, první manželství nevyšlo, každej si žil svůj život nebo spíš, on svůj a já svůj s holkama.
Druhý je pro mě naprostá katastrofa. Člověk, se kterým jsem pořád jenom lže a lže a to jsou věci, zralé pro blázinec. Do toho se na nás vyprdnul a nechal nás totálně po porodu bez peněz. Tvrdil totiž, že chodí do práce a nechodil. Byl pryč 2 měsíce. Pomohla mi jeho máma. Já v 6ti nedělí, ty jo, strašná doba. Dovolila jsem mu se vrátit a zase lhal. A já mu to zase odpustila.A pořád do kola a to byl ještě cholerik. To už aspoň omezil. No a teď jsem přišla na další lež a můj mozek řekl dost. Je mi prostě ukradenej, nechybí mi, nemiluju ho, nechi s ním spát, prostě nic. Takovej chlad jsem snad ještě nezažila. Až se budu moct postavit na vlastní nohy, určitě ho ve svým životě jako partnera nechci.A podle momentální nálady asi žádnýho chlapa. 😀
Pořád do mně tady něco hustí má pubertální dcera a tak doufám, že to není zmatený 😅

cert..ova
autor
14. led 2009

simour1, to je taky pěkně na prd, my jsme zase v podnájmu, takže taky nemám kam jít. A proto s ním ještě musím být. Teď aspoň vydělává

simour1
14. led 2009

cert,každá jsme smutná trošku jinak.Já zase s manželem nemám problém ohledně lhaní nebo nevydělávání peněz.Je sice fakt,že stále platíme dluhy z období před svatbou-jeho dluhy,který si nadělal svým krátkodobým podnikáním.Ale rozhodně není žádnej dacan.Takže peněz moc není,ale dá se to zvládnout.Mně spíš se*e jeho "tvrdá palice."Má svoje názory,přes které nejede vlak a nehodlá se domluvit na žádném kompromisu-to je právě ta jeho sobeckost jedináčka.A taky je studenej čumák.Nemá potřebu mi říkat,že mě má rád,dát mi pusu.Asi to všechno moc prožívám,ptž jsem doma na MD,tak nad vším moc přemýšlím.Ale moc mě to mrzí. ☹

cert..ova
autor
14. led 2009

simour1, jooo dluhy, to taky má, jenmože ne z podnikání, ale nasekal si to různými kartami, neplatil věci a tak, to jsem taky nevěděla. A to s tou soubeckostí, to tě naprosto chápu. Můj první muž žil se třemi ženami, babička, maminka a sestra, takže ho všichni nosily na rukách a pěkně ho rozmazlily.

simour1
14. led 2009

Máme to ale trápení!!!
Cert,ale víš co je výhra?Že máme moc hezký dětičky 🙂 Na chlapi se vyse*em,když si nás neváží.Tak se drž!

kejka
15. led 2009

Ahoj v klubu
Cer..ova tvůj manža je můj první ex jak vyšitej.Jenže v tý době nám bylo 18let.Vydržela jsem to rok a půl - z toho byl půl roku na vojně a utekla k mámě.S miminem samozřejmě.
Byli jsme mladý,ale zásluhu na jeho magoření-taky dost chlastal a byl samá holka,nechodil do práce,věčně v tahu,měla jeho máma.To byla totální svině a ještě ho ve všem podporovala. 😠 😠 Byl to její mazánek,dokonce jsem se dozvěděla,že ho oblékala jako holčičku 😖 😖 No fakt totální pako.Když na návštěvě kámošce vychlastal Iron,tak jsem měla dost. 😀 Fakt jsem si s ním užila peklo.
Druhý muž byl úžasný,o 12let starší chlap.Naše manželství bylo supr a věřím,že bych s ním zůstala do konce života,ale bohužel mi umřel. 😢
Třetí můj vztah je s přítelem a máme taky ponorku. 😒 Jinak je v pohodě,nekouří,nepije,většinou se drží doma-až mě někdy štve,že někam nevypadne. 😠
Takže pak to bouchne. 😖 😒
Z každého vztahu mám syna. 🙂 🙂 To je moje odměna.
Cer..ova on už s váma tedy nežije????????Tvoje odcizení a tvůj odpor vůči němu chápu dokonale,cítila bych to samé. 😠

simour1
15. led 2009

kejka,taky si s Tebou život pohrává,viď? ☹ To je mi líto,že duhé manž. nemohlo vydržet.Ale nynější vztah asi taky nebude úplně špatnej,ne?Holky,to si nevyberem...některej chlap trajdá,jinej se zas drží doma...asi by to chtělo něco mezi,že? 🙂

kejka
15. led 2009

Simour no žádnej med to fakt nebyl. 😔 Až mě to někdy děsí,čím vším jsem musela projít.Ale snad mě to posílilo.Taky i tím,že se nezabývám blbostma,protože je život fakt děsně krátkej,jsme tu vlastně jen na návštěvě a nikdy nevíš,co se může stát.Ani já to nevěděla. 😢 😢
Mě MP sejří tím,že je sice ze tří bratrů,ale taky žádnej láskyplnej není-to samý,jak píšeš ty. 😠
Fakt si člověk nevybere.To mezi by bylo supr,ale takovejch je fakt hodně málo.Škoda,že není moc z čeho vybírat. 😀

simour1
15. led 2009

kejka,to věřím,že taková smutná věc člověka změní. ☹
Mám kámošku,která mě jezdí k nám se svým manželem jen nas*at...on doma žehlí,zašívá,myje okna a ještě i po několika letech na ni hledí jako na obrázek.Už jsem mu kolikrát říkala,že by to chtělo ho naklonovat 🙂 ...ale na druhou stranu-kdyby za mě chlap všechno dělal,taky bych to nechtěla.Stačilo by mi,kdyby mě aspoň někdy objal a řekl,že mě má rád jako to dělával ještě donedávna.
Musíme věčit v lepší budoucnost 😀 😀 😀

simour1
15. led 2009

věřit ne věčit 😀

anatanka
18. led 2009

Nejaka krizovka se objevi asi vsude.
Pred ditetem jsem si bez manzela zivot predstavit nedokazala, dite me od nej tak nejak osvobodilo a laska se prenesla hlavne na to dite a tak mam kolikrat pocit, ze kdybych zila jen sama s Mirinkou, tak bych byla uplne nejspokojenejsi. Je to divny, ale driv jsem s manzelem chtela byt porad, ponorka vubec nehrozila, ale hned po sestinedeli me zacal stvat snad vsim.

Kazdopadne vim, ze kdybych nebyla s nim, tak bych byla s nekym, kdo me bude stvat casem stejne nebo jeste vic, takze asi tak. Za nejaky ten mesic by me vytacel kazdej, s kym bych sdilela byt a loze.

zvidavka
18. led 2009

Ahojy, můžu se k vám přidat? 😉 Já jsem teda vdaná podruhé a ne tak dlouho, ale někdy bych ho fakt zabila 🙂

simour1
18. led 2009

Ahojte,jasně že se můžeš přidat zvidavka. 🙂 Můžeš nám říct proč druhé manželství?Máš děti?
anatanka,asi máš pravdu,že časem si prostě ti dva vždycky nějak jdou po krku,někde míň a někde víc.
Holky,teda nechci to zakřiknout,ale u nás už čtvrtej den neskutečná proměna u manžela,je úplně jako dřív.PARÁDA!!!Kéž by mu to vydrželo!

zvidavka
18. led 2009

Děti mám dvě, ale jen mladšího syna ve vlastní péči. Starší zůstal dobrovolně s otcem v baráku.
S prvním manželem to nebylo ono - jak se říká, tisíckrát nic umořilo osla.
Druhého manžela neskutečně miluju, nejspíš i víc než on mě, ale to je jedno. My máme problémy jednak s tím, že je hodně tvrdohlavej a jednak s výchovou mého syna. Nějak se v tom plácáme 😖

simour1
18. led 2009

Hm,výchova nevlastních dětí je pro chlapy asi společnej oříšek. 😒 To znám moc dobře-2 děti mám z 1. manželství.
A jak staré máš děti?

zanett
18. led 2009

Zdravim (hlavne ty, s nimiz se znam z jinych diskuzi) 😉 - me tahle diskuze strasne zaujala, takova tu tusim jeste nebyla. Nemuzu se s vami tedy ztotoznit (nastesti), ale prijde mi to velmi zajimavy cteni (v dobrym slova smyslu). Trochu mi to totiz pripomina mou matku, ta totiz taky odjakziva rika, ze bez chlapa by ji bylo lip (rozumej; nasi jsou spolu cca 27 let a maji normalni, ceske manzelstvi, takovy klasicky prechozeny vztah, ne primo nefunkcni, ale jsou spolu spis ze zvyku). Jenze ona to rika proto, ze s chlapem (tatou) zije, kdyby ji hodil rozvodovy papiry na stul, tak by hned mrkala, protoze nemyslim, ze by byla schopna zit sama a byt zaroven stastna....Ja se na to divam tak, ze i kdyz mam s nekterymi chlapy spatne zkusenosti, tak urcite ne vsichni jsou stejni a doufam, ze budu vzdycky s nejakym zit, byt sama neni ono. Ja mam muze obecne rada (i za cenu toho, ze spousta z nich jsou hajzlove nejvetsi, ale zase uprimne; zensky dokazou byt taky priserny megery) a neumi si predstavit zivot bez chlapu (nejen osobni, ale i pracovni, spolecensky atd) 🙂