Taky vás buzeruje sousedka, že vaše dvouleté dítě dupe?

many
18. lis 2010

Ahojky, nenašla jsem takové téma tady, tak zkouším a jsem zvědavá, jestli jsme jediní nebo ne 😖
Dnes si zase stěžovala, že je to u nás jak na minovým poli 😉 její 24 letý synek utíká z domu 😉 že Ladíček vstává už v 7 hodin a oni musí sním 😉 že dupká, ....... byl půl roku klid a zase se musela ozvat, už v zimě jsem jí říkali, že za to nemůžeme, že bysme si taky pospali a že ho nemůže přivázat ke gauči ať na něm sedí a nehraje si, že je to prostě děcko jako jiný, ale je jasný, že ona bude buzerovat dokud tam bude, protože bude větší, bude další sourozenec , budou běhat po schodech s dětma,..... však to určo znáte i vy, když jste byly malý 😉 když dupká radostí, že skáče, tak ho okřikneme, že nesmí, že to jde dole slyšet, že až venku, ale prostě bydlíme v paneláčku, kde jde za zdí slyšet i prdnutí 😖 .....................

arcabela
3. zář 2022

@drdurex No taky jsme to řešili jako mladí 😅 nad námi teda bydlela také rodina s dětmi, ale mně spíš vadilo chození maminky na podpatkách v 5 ráno každý den 🤣.... Ale prostě se to tak musí brát no. Nejhorší jsou novostavby se sádrokartonovými příčkami 🤦 to je fakt za trest, tam nás slyšeli sousedi kdykoliv jsme zapnuli sprchu... nechali si pak už platit i znalce a změřili si akustiku, jak se to přenášelo ten hluk. A chtěli pak následně žalovat developera a žádat nápravu.. oba majitelé bytů byli právníci, ani už nevím jak to dopadlo, byli jsme tam s mužem v nájmu. 😉No hodně lidí také netuší, že když si v bytě mění podlahu na plovoučku, správně by na to měly jít přes stavební úřad a pořídit si stavební ohlášení nebo povolení...Ono se totiž docela markantně mění akustika přenášená z takového typu podlahy do okolních konstrukcí... Pár let zpátky se něco podobného řešilo i v UK, paní tam tenkrát na tom vysoudila pěkný balík. Takže bacha na to, kdyby jste pak někdy narazili na echt nepříjemného souseda, aby to pak nehnal před soud 😂 mohly by takový to spor právně vyhrát