Tampón nebo vložka, co používáte?

jasnenka
7. kvě 2007

Holky používáte vložky nebo tampóny a proč?Malá statistika...

skuli
8. kvě 2008

Už 2 měsíce kalíšek a nedám na něj dopustit.Dříve vložky i tampony.

majina
8. kvě 2008

bohužel musím obojí 😖

majina
8. kvě 2008

téééda... teď jsem koukala na ten kalíšek protože jsem tady četla že docela dost o něm uvažuje ale když jsem to viděla tak mi naskočila husí kůže 😀 Vypadá to šíleně ale věřím že to může být fajn ale používat to ve škole je pro mě hooooodně nepraktické 😖

sisstin
8. kvě 2008

majina: já jsem o něm taky uvažovala, ale co beru HA..tak skoro ani nevim, že to mám..takže kalíšek mi přijde bezpředmětnej, navíc to vylívání a vymejvání mi přijde fakt nepraktický někde jinde, než doma 😝

majina
8. kvě 2008

No právě! Nedokážu si to představit... tak vylévání jo ale potom to oplachování a opět nasadit 😕 Jako doma OK ale někde kde jsou společné toalety nééé.... 😅

sisstin
8. kvě 2008

jinak vložky jsem měla pouze v 6-nedělí( u mě 8-nedělí) 😒 a potom měsíční MS...užila jsem si toho dost..zlatej tampon 😅

markytkaaa
8. kvě 2008

Taková hodně alternativní metoda ... pro mě ... jsem radši pro takový to pohodlí doma i někde venku 😉
A odpaďák většinou na každým hajzlíku kdekoliv v hyper,super, školách a všude je 🙂

petik77
8. kvě 2008

Ahojky je bez tamponu si to neumím představit.A po porodu to byly kruché chvíle mít vložku ale naštěstí jsem měla dva císaře tak jsem se k tamponu vratila dost brzy.Ale pamatuji taky moje začatky ve 12 letech byl to teda děs .

A teprve ted jsem se dozvěděla z tohoto tématu o kalíšku a vypadá to supr budu o tom uvažovat že bych si to teda vyskoušela .

elana
8. kvě 2008

On má kalíšek "nálevnost" okolo 30ml, kdo nemá extrémně silnou MS, tak mu stačí vylít ráno při odchodu do školy nebo do práce a zas odpo když se vrátí🙂

Mně vždy vyhovovaly tampony, poslední tři měsíce kvůli nějakému zlobení tam dole používám ale vložky 😝 a snažím se skamarádit právě s kalíškem. Zatím v pohodlí a jednoduchosti opravdu vedou ty tampony, fakt je, že nemám silnou MS.

pomfrita
8. kvě 2008

tak já tedy jedině tampony, nepřipadám si s nimi tak "špinavá" jako když mám vlojdu, i když na noc si ji občas vezmu a po porodu mě vložky lezly snad i ušima 😝 - strašně dlouho jsem krvácela, snad 2 měsíce a tamponu jsem se bála, jelikož v tu dobu sex ještě veškerý žádný 😅 Ale teď už v pohodě, jsem zase na tamponech 😉
jo a moje kámoška dělá distributorku těch MS kalíšků, jak jste tu o nich psaly, tak kdybyste některá chtěla, dám vám na ni kontakt (mě teda ale neukecala 😀 - jak už tu někdo psal o hygieně mimo domov, tak asi taky tak 😉 )

kili
8. kvě 2008

majina, pokiaľ nemáš fakt silnú ms, tak ti stačí bohato vyliať len ráno a večer, ak máš silnejšiu, stačí po príchode z roboty. Ale po čase by si určite zvládla aj s flašou vody na verejnom záchode, keby bolo treba 😉 Ale ak napriek tomu váhaš, tak aj tak sa oplatí ho mať len na noc alebo na víkendy, alebo keď prídež zo roboty a nemusíš mať vložku 24h/denne.
Ja jednoznačne kalíštek, predtým som kombinovala vložku a tampón. Neviem ako ostaný, ale ja som tampon mala nejak divne, že keď som sa šúlala smiechom, tak som si ucvrkávala 😀

emjee
9. kvě 2008

nejdem vas ukecavat na kalich - ale ak je jediny problem ta flaska vody, tak ta sa da nahradit aj intimnymi obruskami 😉 ja na tom frcim uz vyse 2 rokov a neviem si vynachvalit

anatanka
9. kvě 2008

Tampony. Ted uz dlouho nic - to je taaak prijemny.

suzief
21. zář 2013

Používám oboje ale kvůli endometrioze vážně zvažuji, že s tampony skončím, Kalíšek jsem zatím nezkoušela.

darija06
24. lis 2021

@suzief Co zkusit menstruační kalhotky ? Taky s nimi zatím nemám zkušenost, ale budu si je konečně objednávat. Čtu na ně samé pozitivní ohlasy, tak mě to taky láká je vyzkoušet.

ele_nka
24. lis 2021

@jasnenka menstruační kalíšek a kalhotky. Tampon už do sebe nikdy nedám, vložku jsem použila výjimečně minulý měsíc a měla co dělat ji vydržet hodinu. 😆

darija06
25. lis 2021

@ele_nka No já taky používám tampóny a hrozně mi vadí ten pocit, že o něm vím a co jsem začala víc cvičit, tak o tom ani nemluvím -_-. Takže jsem se rozhodla vyzkoušet ty kalhotky.

terulin
25. lis 2021

Menstruační kalíšek a menstruační kalhotky a zpět k tamponům a vložkám bych se vracela nerada

janina92
25. lis 2021

Hlavně tampon, ale pro sichr mam téměř pořád vložku. Tím že je téměř pořád sucha mi nijak nevadí 🙂

darija06
13. pro 2021

@terulin No je to sto a jedna. Nechápu jak jsem bez nich mohla fungovat. Fakt je to naprosto pohodlná a komfortní záležitost.