Těhotenské kalhoty jsou mi v pase volné :/

kajunka01
3. říj 2016

Ahoj holky koupila jsem si před pár týdny těhotenské rifle akorát mi jsou v pase trochu volné . Musela jsem si vzit vetsi kvuli moji postave,mam silnejsi nohy tak aby mi byli volne pres nohy a pohodlné. Pas je na šnůrku a sou tam i očka na pásek.Nosili jste pásek v těhotenských kalhotech?? Vůbec nevím co ted s něma ,nevymění mi je za menší ani bych nechtěla protože chci trochu volnější ale padají mi ikdyž je zavážu. Máte nějaký nápad nebo tip jak je upravit aby seděly?? Díky

berenika39
3. říj 2016

Nepočkáš měsíc, až ti do nich doroste bříško? 🙂

kajunka01
autor
3. říj 2016

ale přes bříško jsou mi právě dobré 🙂 ale pas neutahnu tak moc aby mi nepadaly. Ale možná jak se zvětší bříško tak se změní i pas ne??
@berenika39

berenika39
3. říj 2016

@kajunka01 to určitě🙂

kajunka01
autor
3. říj 2016

@berenika39 tak jo diky ted jeste unosim legíny a snad mi pak budou akorát :D

bajuliss
3. říj 2016

Ja mam na vsech tehu kalhotech plandavy ten vrch (mam ctvery nad pupik a u pupiku jsou hoodne volne) zatim to resim tak, ze ten okraj prehnu dolu a kalhoty jsou dobre 🙂 cekam na vetsi brisko 🙂 pokud jsou ti hodne volne pres boky, tak bych je asi zuzila....ale mozna bych jeste pockala, podle me se jeste dost "rozsiris" 😉

kajunka01
autor
3. říj 2016

@bajuliss dobře děkuju ještě zatím počkám 🙂

topmama
7. říj 2016

kalhoty by měly padnout výborně od začátku těhotenství až do konce. Měla by se v nich každá maminka cítit super, pohodlně, nikde nic nesmí tlačit ani "vyset". Opravdu neznamená, že to bříško je prostě jistota toho, že Vám kalhoty nesednou! Pokud je oblečení kvalitní a správně Vám prodávající poradí velikost, musíte se cítit parádně, sexy a pohodlně po celou dobu. Těhotenské oblečení opravdu již v dnešní době nemusí a nemá být o kompromisech. Musíte si to užít, vypadat super a cítit se hezká a sexy každý den. Je krásný být těhotná, tak si to určitě užijte, jak to jde a to i co se oblečení týká. Už i v ČR je možné najít nádherné kousky, které Vám budou dělat radost a přizpůsobí se, je to i o materiálech a střihu. Opravdu si užijte každý den (i když někdy to bříško opravdu není sranda🙂). Není to napořád 🙂 Mějte se moc hezky a nezapomeňte, že jste krásné!!!! 😎

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru