Těhotenské nevolnosti - holčička, bez nevolnosti - kluk?

estrela113
26. čer 2012

Ahojte maminky, četla jsem zajímavou diskuzi kde zaznělo, že pokud je mamince v těhu hodně nevolno, čeká holčičku, a pokud ji nevolnosti netrápí, čeká maminka chlapečka. U mě, mé sestry a mých 3 kamarádek se to potvrdilo, těhu nevolnosti žádné nebo jen vyjímečné a všechny jsme měly kluka. Jak jste to měly vy? Na každém šprochu je pravdy trochu 😉

vendullka
26. čer 2012

Tak já měla nevolnosti minimální u obou těhotenství a poprvé holčička, podruhé chlapeček 😉 🙂

smoulanda
26. čer 2012

Tak já nevolnosti neměla,a dá se říct že ani žádné příznaky těhu(jako jsou bolesti prsu,atd ) ... a potvrdili mi holčičku 🙂

vojtisek2007
26. čer 2012

já měla nevolnosti při každém těhu a 2x kluk a 1x holka 😉 a ségra to měla tedy přesně obráceně 😀 u holky v pohodě a te´d čeká kluka a zvrací už od začátku a stále....

diviska
26. čer 2012

@estrela113 já sice rizikové těhotenství, ale nevolnosti skoro žádné..a mám holčičku 🙂

kikina9
26. čer 2012

Já v prvním těhotenství jsem žádné nevolnosti neměla - a mám holčičku, teď ve druhém těhotenství mi bývalo špatně docela dost - a asi čekám chlapečka 🙂

estrela113
autor
26. čer 2012

@vendullka
@smoulanda
@vojtisek2007
@diviska
@kikina9 Ty jo holky, děkuji moc. Tak to asi vypadá, že se podle nevolnosti opravdu nedá nic usuzovat 😉

anetadr
26. čer 2012

koukám, že se to zatím spíše vyvrací - asi je to spíš o náhodě - ale já jsem spíše potvrzující případ - žádné nevolnosti a kluk

romcovaklarka
26. čer 2012

@estrela113 U mě to odpovídá, nevolnosti žádné a mám kluka 🙂

anina32
26. čer 2012

@estrela113 Při prvním jsem zvracela příležitostně, byl to kluk. Ted jsem první tři měsíce doslova proležela, protože kromě zvracení jsem měla i pocit závratě a na omdlení. Do ted příležitostně ještě občas zvracím a nedokážu sníst větší porci. V osmém měsíci jsem s váhou 2 kila mínus, a podle plodové vody mám potvrzeného opět chlapečka. Asi je to spíš o náhodě, na tu holčičku bych nespoléhala dokud to nepotvrdí aspon ultrazvuk 😉

jajik25
26. čer 2012

obě těhu nevolnosti do 12-13tt a oba kluci

llluckaaa
26. čer 2012

Já nevolnosti skoro neměla a mám jednoho kluka a jednu holku 🙂

xsuzzi
26. čer 2012

já u prvního vůbec nic, ani nevolnost-kluk. Teď sem problila 2 měsíce a vypadá to zase na chlapečka 🙂
určiě se tím nelze řídit.

snailka
26. čer 2012

Já měla nevolnosti v obou těhu, a to dost velké, a mám holku a kluka 😉 Dokonce i to břicho jsem měla dost podobný 🙂

ined77
26. čer 2012

tak u mě by se to mohlo i potvrdit, u chlapečka relativně pohoda, zpočátku běžná nevolnost, ale nic velkého, u holčičky začátek podobný, ale občasná nevolnost a zvracení se u mě táhlo až do konce těhu 😉

slundo
26. čer 2012

nevolnosti velké, narodil se chlapeček 🙂 Moje kamarádka to samý a další 2 kámošky byly uplně v pohodě, žádné nevolnosti a byly to holčičky 🙂 Asi na tom vážně nezáleží, je to 50 na 50 🙂

235
26. čer 2012

Já měla velké nevolnosti na začátku těhu,ted jsem 29 tt a je to lepší,a máme potvrzenou holčičku 😀

hanuu
26. čer 2012

já měla velké nevolnosti snad do 20.tt a máme kluka 🙂

stoupicka9
26. čer 2012

při prvním jsem měla nevolnosti každý den aj večer a docela dost a byl to kluk a teď vůbec nic jako kdybych těhu nebyla a čekáme zase kluka. 🙂

vanule
26. čer 2012

@estrela113 já proběhla těhotenstvím ani nevím jak, neměla jsem žádné neduhy (krom rostoucího bříška) a máme holčičku 😵

romca05
26. čer 2012

U mě to teda neplatí, mám chlapečka a zvracela jsem od 6. týdne až do pátého měsíce 😒 Špatně (jako po flámu 🙂 ) mi bylo celé těhotenství.

lucifereeek
26. čer 2012

mě bylo zle hodně dlouho a mám holčičku 😉

katcha21
26. čer 2012

U mě to neplatí. Kdyby mi nerostlo bříško, tak bych ani nevěděla, že jsem těhu a mám holčičku 😵

sylvka
26. čer 2012

1, chlapeček - bez nevolností ...
2,chlapeček šílný nevolnosti,počínající 12h.končící 20h 😉
podle mě další nesmysl.

pacient
26. čer 2012

Ahoj holky,tak já taky přispěju troškou do mlýna : 1.těhu žádný nevolnosti a holčička.2.těhu párkrát zle od žaludku a holčička a teď 3.těhu zle od žaludku téměř neustále 3 týdny a ještě nevím,jsem v 9.tt. 😀 Tak uvidíme!

missymici
11. črc 2012

U mě se to potvrdilo...U kluka nic,ani jsem nevedela ze jsem těhu...a cele těhu bez potíží a nevolností.A ted to má být holka aje bylo mi špatně od samého začátku,pak pauza a od 34.tt slabe nevolnosti,slabosti...tak jsem zevdava jestli to opravdu holka bude,...ja myslim že ano 🙂 Mám uplne rozdílne těhu....

monahr
25. črc 2012

Ja jsem nevolnosti nemela vubec a cekam holcicku🙂

ebsian
25. črc 2012

Blbost, bylo mi skvěle a čekám holčičku. U mě tak leda leda platí, že se zkazila pleť a je to holčička a taky ty chutě na sladké. 😔 Kterým odolávám.

petrarizek
28. črc 2012

No tak já měla asi do 14tt děsné nevolnosti a čekám kluky 🙂

horakovatereza
28. črc 2012

Prozvracela jsem se prvními pěti měsíci a máme kluka🙂

petrushka32
28. črc 2012

Do 20.týdne nevolnosti celodenní,jako blázen, myslela jsem, že pojdu, ...v postýlce mi leží kluk,jako buk🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru