Těhotenský test na zjištění pohlaví. Může fungovat?

motylek
9. čer 2009

Co si o tom myslíte??? Může to fungovat??? Na jakým principu???

http://www.novinky.cz/zena/deti/170890-na-trhu-...

smardik
9. čer 2009

jestli to fungovat může nevím, ale nepřijde mi to jako moc dobrý nápad, myslím že některé ženy se díky tomu rozhodnou jít na potrat protože zjištěné pohlaví pro ně bude nežádoucí

jeudi
9. čer 2009

smradiku to slysim poprve ze by naka zena sla na interupci jen kvuli pohlavi..stat se to muze ,ale to pak ta matka co to udela je podle me krava..preci nezalezi na pohlavi ale na tom zda bude mimi zdrave..motylku ja nevim jestli to muze fungovat ale zda se mi to dobra vec uvidime casem jak to bude fungovat

motylek
autor
9. čer 2009

To sice jo, ale zase je fajn, vědět co to bude. Já bych si ho hned koupila, samozřejmě ne, za účelem jít pak na potrat. Ale jako zajímavost.

estrellita
10. čer 2009

jeudi: smardik tim nemysli treba zeny v CR, i kdyz i takove muzou byt, ale treba v Cine maji politiku jednoho dotete, ze jo, takze tam je to jasne - chteji chlapce, protoze ti jim obstaraji pudu atd. a nemuseji davat veno. dve deti nechteji kvuli danove politice. takze bezne a mozne to oprvadu je ☹

jeudi
10. čer 2009

aha tak to jsem fakt nevedela 😕

nobody
10. čer 2009

no z moči to poznat.......... to je blbost

schnek
10. čer 2009

na jakým principu to rozpozná pohlaví? a 80% přešnost - pořád je tam šance, že to nebude avizované pohlaví... akorát další americká hovadina 😅

kubaka
10. čer 2009

takhle se to nedá poznat - je to nesmysl - není žádný hormon, co by takhle malé embryo vyplavovalo do těla matky. Ze začátku se vyvíjejí všechny jako dívky. Později se oddělí kluci, dívky pokračují v započatém vývoji.
Je to zas další americká hovadina - jo, schneku, přesně. To už je jako hodit si korunou - nebo dolarem - 50 na 50. Vyjde to nastejno. Znát pohlaví stačí až při UZ, a i tam dochází k omylům.

maximka33
1. pro 2012

holky, zkoušely jste to? jak to vyšlo?

maximka33
12. pro 2012

už někdo zkoušel tento test pohlaví?

lynks
25. pro 2012

@motylek my jsme to s kámoškou zkusily, je to blbost - každé nám vyšlo opačné, to co jsme nakonec měly.Ta barva se vůbec nedala odhadnout, partner i já tam viděl něco jiného.Hnědá s oranžovou je sakra podobná. ŠLo by to poznat z krevního testu jedině. A taky to procento 80% úspěšnost, no jak poznáš že nejsi mezi těmi 20% co mají nepravdivý výsledek? Dle měho názoru je to vyhození pěněz.

maximka33
30. pro 2012

nikdo jiný to nezkoušel?