Těhotenství hned napoprvé. Podařilo se vám?

janaconkova
1. dub 2010

Ahojky všem, komu z vás se podařilo otěhotnět hned, jak jste si řekly, že teď?

skajana
1. dub 2010

Nám se taky zadařilo okamžitě 🙂 poprvé "naostro" na svatbě a termín máme přesně devět měsíců po :D

janaconkova
autor
1. dub 2010

skajana: Jani, to se Vám tedy povedlo🙂 Kéž bych měla taky takové štěstí. j.

pucik
1. dub 2010

ahojky, tak nám se podařilo otěhotnět napoprvé,brala jsem asi 10 let antikoncepci, máme krásného 2,5 letého chlapečka a te´d jsme se rozhodli pro druhá, takže bez antikoncepce hnedka napoprvé i to další, doufáme, že to bude holčička, jenže do června je ještě tak daleko,ale už se to blíží. Ještě jsem si v červnu skočila na laparoskopii odstranit cystu a myom a pak už to šlo hnedka a to s od malička léčím na štítnou žlázu. Takže jsem přešťastná, že to šlo takhle hnedka. Všem držím palečky, ať mají také to štětíčko 🙂 😉

sayast
1. dub 2010

ahoj 🙂
antikoncepci jsem brala 6 let, pak rok vysadila a v te dobe si s manzelem rekli ze chceme miminko 🙂. povedlo se nam na poprve a uz si tu vedle me hraje rocni beruska 🙂

zdeniii
1. dub 2010

janaconkova: moc vam drzim palecky at se to povede a vzit si detičky do péče moc obdivuju. je to krásné!!!

luuciee83
1. dub 2010

Janaconkova, my si řekli, že chceme pro Matýska sourozence - to bylo začátkem loňského května a Adélka už nám pět týdnů leží v postýlce u nás doma 😵 😵 takže se zadařilo hned 😉 a staršího Matýska máme ze druhého měsíce snažení 😉

baara26
1. dub 2010

Milá Jani,
podle mého názoru to nechce tlačit na pilu. A hlavně si neříkat, tak teď je to naostro a chceme aby se to podařilo.... čím víc člověk chce, tím se to víc nedaří... Nám se podařilo otěhotnět také uplnou náhodou. Dodělala jsem školu, přestala jsem kouřit a přestala brát prášky.. život šel plynně dál (o nic jsme se nesnažili... nic si neříkali...), jen jsem prostě už příští měsíc nedostala menstruaci a bylo miminko na světě.. (teda v bříšku...) 🙂

klara.t
5. dub 2010

Nám se to také povedlo hned první měsíc po vysazení antikoncepce. Tu jsem brala 8 let. Dobrala jsem platíčko, dostala menstruaci a pak už další ne 😀 Ted máme 3 měsíční holčičku.

janaconkova
autor
6. dub 2010

Kláro, to je skvělé. Jak se maličká jmenuje?

samsa
6. dub 2010

Janaconkova, tak první dcerka byla hned, vůbec jsem s tím nepočítala, jen jsme to zkusili a bylo to. Teď má 3 roky. Když jsme chtěli druhé, tak se povedlo třetí měsíc, ale bohužel jsem potratila a pak naše druhá holčička se povedla druhý měsíc snažení (teď má dva měsíce). Používala jsem ovulační testy a i tak se to druhé nepovedlo úplně hned. HA jsem nikdy nebrala. Neboj, do tří měsíců budeš mít určitě miminko v bříšku. Přeju hodně štěstí 🙂

brumdinka
6. dub 2010

ahojte, nám se Jiřík povedl hned jak Jirka řek sem se rozhod 😀 a už to bylo, dnes už je Jiříkovi 6 let 🙂 předtim jsem brala HA cca 6 let; ted´bysme rádi druhý HA neberu od října, ale mám nějak rozházenej cyklus a už to hned nejde 😅 tak sem zvědavá zda se povede 🙂

janaconkova
autor
6. dub 2010

brumdinka: snad se brzo zadaří.

janaconkova
autor
6. dub 2010

samsa: uvidíme. jsem zvědavá. 🙂

monik76
6. dub 2010

Prvni dite bylo vazne na prvni pokus, u druhyho uz to takova sranda nebyla a trvalo to asi vic jak pul roku, nez jsem opet zapadla.

sawmy
13. kvě 2010

Ahoj poprve sem otehotnela necekane no a ted podruhe to bylo na poprve je to az neuveritelne ale je to tak 😀

markytkaaa
13. kvě 2010

dvakrát se nám podařilo na poprvé ... asi to budeme muset nějak řešit, protože ta extrémní chytlavost mě až zaráží 😅 😀

sawmy
14. kvě 2010

AHOJ my sme si rekli zev dubnu a bylo to v kvetnu docela rychlovka 😎 😎