Těhotenství hned napoprvé. Podařilo se vám?

janaconkova
1. dub 2010

Ahojky všem, komu z vás se podařilo otěhotnět hned, jak jste si řekly, že teď?

zdeniii
1. dub 2010

Ahojky, nám se to s manželem povedlo... 😉 Řekli jsme si loni, že od 6. července se začneme o miminko snažit nu a teď jsem na konci 9tého měsíce 😀 Takže jo, vyšlo nám to hnedle... 😉
Jsem moc štastná, že jsme měli takové štěstí a mám kolem sebe spoustu párů, kterým se to takhle taky povedlo... ale bohužel i ty co třebas čekali 5 let... 🤐

janaconkova
autor
1. dub 2010

Ahojky, díky za komentář. To je skvělé. Gratuluji! A brala jsi antikoncepci?

zdeniii
1. dub 2010

Nu a vy se snažíte? Brala jsem antikoncepci 9 let, asi 5 let tu nejhorší Cilest a pak jsem přešla na Yadine... Nu a před tím, než jsme se snažili o miminko vysadila jsem ji necelý půl rok předtím, někdy v únoru a v červenci se zadařilo. Předtím jsme se "chránili", chtěla jsem být "čistá" aspoň trochu... a taky jsem přestala pít alkohol a tak.. teda ne že bych si nedala skleničku, ale už jsem tolik "nepařila" 😉

janaconkova
autor
1. dub 2010

My se snažit teprve budeme( tento měsíc)🙂 Antikoncepci jsem nikdy nebrala. Jsem zvědavá, zda to půjde hned. Když vidím jaké jsou teď problémy s otěhotněním a donošením dítěte, tak se docela bojím,ale doufám že to dobře dopadne. Pohlaví víte?

zdeniii
1. dub 2010

Jjo chce to hlavně pozitivně myslet a třebas se i na dušišku miminka naladit... tedy pokud to pro tebe nezní moc šíleně... 😀
Budeme mít dcerku, tedy zatím, ale dokud ze mne nevyleze tak tomu nevěřím na 100% i když to tak cítím... 🙂

Tak to budu držet palečky aby vám to vyšlo, ale pokud to hned nevyjde nevěš hlavu, ono je to opravdu náhoda, že to tak nejednou vyjde... když si vezmeš v potaz plodné a nepolodné dny atd.. tak je to vážně zázrak...

gintare
1. dub 2010

Ahoj, nám se to taky povedlo hned! Přišlo mi to jako zázrak, kolem má tolik lidí problémy... HA jsem brala před lety, jen pět měsíců, pak se mi udělala trombóza, tak od té doby jsem "čistá".

janaconkova
autor
1. dub 2010

Zdeni, děkuju. Uvidíme, snad to dopadne dobře. A co jméno?🙂

janaconkova
autor
1. dub 2010

gintare: Ahoj, a v jakém jsi teď měsíci? Je úžasné, když se to povede hned, alespoň v dnešní době myslím. Já jsem antikoncepci vždy odmítala a jsem teď docela ráda.

zdeniii
1. dub 2010

To víš že dopadne!!! Bude to Helenka po babičce (tchýni) 😉

gintare: gratuluju, je to paráda viď!

Jnak jsem hodně čerpala info na www.vedomematerstvi.cz kdybyste chtěli mrknout, je to brané všechno dá se říct alternativnějc... 😉

janaconkova
autor
1. dub 2010

zdeni, uvidíme. nějak to neřeším. spíš jen asi počítám s tím,že by to nemuselo vyjít. jsem mladá, takže je čas s tím něco dělat. helenka jsem měla být také🙂

zdeniii
1. dub 2010

Však jo a kolik ti je?

luci_enka
1. dub 2010

ahoj Jani, nam se taky podarilo hned, nemohla jsem tomu uverit.. brala jsem antikoncepci asi 3 roky v kuse a otehotnela jsem hned po vysazeni, nemela jsem ani MS po vysazeni... a ted uz mame roci holcicku 🙂

petrunka01
1. dub 2010

ahoj..tak nám se to povedlo taky hned napoprvé.Vysadila jsme prášky a hned další měsíc jsem byla těhotná.Teď se budeme pokoušet od ruhé,tak doufám,že to půjde stejně dobře.Taky jsem si říkala,že to je skoror zázrak,když všude okolo mají lidi problémy..

gintare
1. dub 2010

janaconkova: Začínáme čtvrtý měsíc! Bříško už pomalu vykukuje a hlavně - od pondělka nezvracím 🙂 To je na tom nejlepší!
O HA taky nic dobrýho říct nemůžu, nejlepší je, že můj otec doktor mě před tím varoval, ať si kvůli chlapovi neničím zdraví, já jsem si postavila hlavu a tvrdě narazila... 😒
zdenii: Dík, je to fakt super, moc se těším (i když se i trochu bojím)! Mně hrozně odlehlo, že se to povedlo tak brzo, na prvorodičku nejsem zrovna nejmladší...

janaconkova
autor
1. dub 2010

Zdeni, je mi 22. Pritel je o dost starsi. Jsme spolu skoro čtyři roky. Bereme si dvě děti z DD do Hostitelské péče a chceme jedno vlastní. Tak uvidíme.

janaconkova
autor
1. dub 2010

Gintare: Naštěstí jsem věděla, že užívání antikoncepce, tak zdravé nebude a nechtěla se tím cpát. Takže ještě nevíte pohlaví?

janaconkova
autor
1. dub 2010

Petrunko: Tak to jste měli velké štěstí. Snad se i druhé mimčo povede hned. A jak velké mimčo máš?

petrunka01
1. dub 2010

už to není mimčo,v červnu mu budou 4 roky,takže čas na malé miminko..🙂

gintare
1. dub 2010

janaconkova: Pohlaví ještě nevíme, už bych byla zvědavá... Další utz bude 12.4., tak uvidíme, jestli teda uvidíme 😀 . Teda do rodinného života jdete záhy a odvážně, máte můj obdiv, přeju hodně sil a radosti z dětí!

dasulag
1. dub 2010

ahoj. nám se podařilo taky hned na poprvé, už je to přes sedm let - máme 6,5letou holčičku. Brla jsem antikoncepci, po jejím vysazení jsme ihned otěhotněla 🙂

gintare
1. dub 2010

petrunka01 : Tak ať se brzo zadaří! Chtěli byste teďka radši holčičku, nebo pro Šimonka parťáka?

petrunka01
1. dub 2010

já ani nevím... poprvé jsem chtěla holčičku,teď je mi to docela jedno..

wobludka
1. dub 2010

🙂 jani, na to se nedá napsat nic jiného než zkuste to a uvidíte 😉
Moji rodiče jsou oba na první pokus, já i sestra jsme na první pokus, synovec i neteř jsou na první pokus, druhý synovec dokonce přes antikoncepci. Já naprosto zdravá, nikdy ani cystička ani zánět, dokonalý 28-dňový cyklus. První měsíc jsem se naprosto upřímně divila, jaktože nejsem v tom 😀 O pár cyklů později už jsme byli v péči CAR a modlili se, aby šlo udělat alespoň IVF 😔 Takže radši moc nepřemýšlet a zalézt do pelechu 😉

janaconkova
autor
1. dub 2010

Petrunko, tak to je jasne.Je cas...

janaconkova
autor
1. dub 2010

Dasulag: To je hezké!

janaconkova
autor
1. dub 2010

gintare: tak snad už budete vědět toho 12. taky bych byla zvědavá jak...

janaconkova
autor
1. dub 2010

wobludka: tak uvidíme, jak to dopadne. sama jsem zvědavá.

gintare
1. dub 2010

wobludka: Hlavně že to nakonec dobře dopadlo! Teď už to máš za pár! Přeju pohodový porod!

wobludka
1. dub 2010

Děkuju a přeju hodně zdaru, hlavně se nestresujte a sex si užijte 😉
No někdy to bylo až absurdní, stalo se mi, že jsem šla do CAR na IUI a nalepil se na mě nějakej úchylák, nemohla jsem se ho zbavit, věřím tomu, že kdyby na mě vlezl, tak jsem byla těhotná ani bych nemrkla 😅 Když mi ženský jsme hrozně vybíravý no 😝

janaconkova
autor
1. dub 2010

wobludka: to bych se nedivila, že by to vyšlo hned🙂) fuj, brrr.