Těhotná nevěsta. Jak přizpůsobit vše kolem svatby?

kotatko
29. črc 2006

Ahoj těhulky,
včera mi doktorka potvrdila dobrou zprávu - jsem v sedmém týdnu. Za 4 měsíce máme již delší dobu domluvený termín svatby a nechceme jej měnit. Tak bych se chtěla poradit, jestli máte třeba nějaký zkušenosti, aby se nám to přizpůsobilo. Zatím vím, že si musím změnit rezervaci na šaty, ale víc mě nenapadá. Pokud máte některá zkušenosti, které by se mohly hodit, budu za ně moc vděčná.

kotenko
30. zář 2007

Scarletka, obdivuje ta, ze ste s nato dal ia prajem najma vela vela zdravia, aby si bola silna a babatko nech ta podporuje vo vsetkom. a nezabudaj, co NAJMENEJ alkoholu!!!

petaruzicka
1. říj 2007

Scarletko, určitě to dopadne dobře. Přeji Vám, aby jste si ve třech svatební den hezky užili.

micka1
4. říj 2007

Scarletko já jsem vdávala před 14 dny tak to bylo ve 32tt. Jneom jsem neměla svatební šaty, ale koupila jsem si světlé modré těhu šaty. Obřad jsem měli až na 15.00 a slavili do půlnoci. Měli jsme jenom malou svatbu 15 lidí. Svatební den jsem si pěkně užili ve třech a bylo to super. Uvidíš že to bude skvělé.

petrusam
5. říj 2007

Ahojky holky, tak to vypadá, že budu také těhu nevěsta 🙂

elinka27
5. říj 2007

ahoj scarletka, ja som sa vydavala 22.9. a to som bola v 27tt, a dopadlo to dobre, akurat som teda nemohla hopsat ale inak som sa dobre zavbavila, a v kostole to bolo horsie ked som si musela klaknut a potom sa postavit 😀 a ked sa nas fafar opytal ci chceme vsetky deti do manzelstva prijat ako bozi dar, vsetci sme sa zacali smiat, lebo sa nas pytal ci planujeme zalozit rodinu,asi bol slepy a nevidel to brusko 😀 inak mam fotky aj na moja svadba tak sa pozri, to brusko nebolo az take strasne, prave naopak 😉

dasula21
1. čer 2008

takže ako tu čítam nie je to problém, ja som sa tiež dozvedela že som tehotná 7tt a svadbu plánujeme až 10.4.08 takže predpokladám že bruško už bude vidieť ale čo už ale aj tehulky nevesty môžu byť peknučké síce ako tortičky ale peknučké však....

mywiel
1. čer 2008

Mne sa to zda mile a romanticke nevesty tehulky... 🙂

andy21
1. čer 2008

Ahoj holky, já semám také vdávat ve 27tt, jaké jste měly šaty?Přemýšlím o takových těch...antický styl, mašle pod prsa, volné šaty dolů......co myslíte?

mywiel
1. čer 2008

To moze byt krasne ako Angelina Jolie nosi teraz take saty... 😉

pipetula
2. čer 2008

mrkni mi do albíčka já se vdávala v šestém měsáci a bylo to fajn žádnej problém a kdyby se ti náhodou líbily moje šaty mám je na prodej. jinak se šatama vastně moc problém není korzety se dají zašněrovat tak aby se ti bříško vešlo!!=) 😎

faustina
2. čer 2008

ahojte, ja som sa sice nevydavala ako tehulka, ale moja kamosky ano.
Jednej som bola za svedka, svadba bola na zaciatku 8. mesiaca a nevesta to zvladla v pohode. Samozrejme po obrade bolo len male pohostenie asi do jedenastej vecer bez tancovania.
Skor si myslim, ze je problem, ked je svadba v skorsom stadiu tehotenstva, v prvy trimester. Nechcem Vas strasit, ale s tancovanim to radsej neprehanajte. Kamaratka sa vydavala v tretom mesiaci a na druhy den po svadbe nastali komplikacie ☹ Asi si domyslite ake.

schwarzovka
2. čer 2008

já jsem se dozvěděla, že jsem těhotná týden před svatbou a den před rozlučkou - naštěstí....takže já neměla problém s šaty, ale z nevolnostmi 😝 😝