Téma o manželství, manželovi a všem, co k tomu patří

renatalen
21. črc 2008

Ahojky holky, zakládám nové téma pro všechny, kdo si chce pokecat o manželství, manželovi a všemu co ktomu patří🙂

petrunka01
24. črc 2008

Díky za rady a názory..tak to vyoadá,že o vztah pečuju a ani o tom nevím 😀 🙂 .

lenkabu
24. črc 2008

Souhlas se zanett..taky o sebe pečuju i doma,neumím si představit že bych tu pobíhala nenamalovaná ve vytahaných teplácích s mastnými vlasy...odměnou mi je že MM lichotkami nešetří.

Manželé jsme dva roky,známe se necelý čtyři.Není to ta slepá zamilovanost co na začátku,spíš už na MM polížím bez růžových brýlí,občas bych ho vyměnila,ale miluju ho pořád a ten vztah se mi teď líbí víc,je důvěrnější,nemáme potřebu se před druhým předvádět a hodně si vážím toho že si dokážeme pokecat jako kamarádi.Hodně moc nás taky spojila naše dcerka,MM je výborný táta přesně jak jsem předpokládala 🙂

liliatta
2. srp 2008

ahoj všem já jsem vdaná šest let a manžela bych nevyměnila ani za nic jsem naprosto spokojená máme 18 měsíční dceru a je to fajn i když se občas hádáme jako všichni ostatní

🙂

dajdarax
2. srp 2008

🙂 awojte 🙂 ja som vydatá štyri rôčky.mažela by som tiež nevymenila za nič na svete..
😉 bol mojou prvou ozajstnou láskou...a podobne aj ja jemu,takže tiež expriateľky,expriatelia nie sú 😝
tvrdím,že vo vzťahu treba kompromisy a kráčať rovnakým cieľom za krásami života 😲
treba si vedieť povedať svoj názor,čo sa nám páči ,čo nepáči...
myslím,že nieje manželstvo bez občasných hádok,škriepok...to k tomu patrí...a najkrajšie je UDOBROVANIE 🙂
pozdravujem všetky 😅

ivet100
3. srp 2008

ahojte maminy, ak by ste chceli skuste nakuknut do tem "Babatko" a tam na temu "ked mam pocit, ze uz dalej nevladzem" alebo tak nejako ju nazvali. Su tam tiez celkom dobre postrehy na nasich muzickov a partnerov a ich pomoc s detmi a v domacnosti 🙂

noc25
3. srp 2008

ahojte ja som vydata 14m.Brali sme sa po pol roku chodenia a to som uz bola v 3m tehotenstva.Jasne ze su dni kedy by som ho najradsej roztrhla..Ale uz si neviem predstavit zivot bez neho...A co sa tyka jeho ex-mal ich asi 3,tak niektore mi nevadia ale hlavne tu poslednu by som kopla...

orinka
3. srp 2008

Mne sa len páči, ako tu všetky rozprávate (teda píšete) o tom, ako by ste toho svojho manžela niekedy roztrhli... ehm 🙂 myslím, že aj oni vás 😉

liliatta
3. srp 2008

dajdarax máš pravdu udobřování je to nejlepší po hádkách 🙂 jo jo 😀

prasiatko30
3. srp 2008

orinka - ale to je predsa normalne tu sa zeny vykecavaju na muzov a muzi so svojim kamosmi - bud v krcme, bud v robote, bud v posilovni - si vylievaju dusu a nadavaju - cest vynimkam - i ked obcas aj v tom najkrajsom manzelstve prehrmi burka 😀 aspon sa usetri na psychologa 😉

gull
Odpověď byla odstraněná
Zobraz