Tibetská houba. Máte zkušenost?

dagin
8. bře 2010

Ahoj všem! Uvažuji o sehnání tibetské houby - prý to má výborné účinky a regeneraci organismu. Máte někdo osobní zkušenosti? Jaké změny jste na sobě zpozorovali a jak dlouho jste vzniklý "kefír" pili? Díky, Dáša.

petra123
6. únor 2011

@dagin Ahojky mám jidoma 5 dní a ted stimuluji na IVF a můžu říct že konečně se mi strací akne a i zažívaní je v poho ne že bych měla problém ale je to takové jiné cítím se dobře a doufám že mi pomůže i v konečně i k mimisku na které marně čekame prto IVF

petra123
6. únor 2011

Jo kefír je v poho mam 3 houbičky a masakr do 12 h mam hotovy husty kefír🙂

misicka455
1. únor 2013

Ahojky, právě jsme si tu houbu přivezla a někde píšou pít 21 a 7 dní pauza a někde jsem četla , že by pauza měla být deset dní ? Nevíte jak je to správně?

llluckaaa
1. únor 2013

@misicka455 Já všude četla o desetidenní pauze. Ten druhý režim mi připomíná braní antikoncepce 😀

misicka455
1. únor 2013

@llluckaaa ok díky 🙂) a pila jsi to někdy ? Mělo to účinky ?

llluckaaa
1. únor 2013

@misicka455 Jo, pila jsem to víckrát. Účinky na zdraví si nejsem jistá, ale ze začátku z toho člověk chodí častěji na záchod 😅

misicka455
1. únor 2013

@llluckaaa Tak to se mám na co těšit 🙂)

llluckaaa
1. únor 2013

@misicka455 Né, to nebylo myšleno negativně, to je dobře. Asi jak se čistí střeva, tak se prostě chodí častěji 🙂

misicka455
10. únor 2013

Tak už jí piju týden a zatím v poho 🙂)

krysulka
10. únor 2013

ahoj všem, nemáte někdo zkušenosti s tibetskou houbou na začátku těhotenství, zda pití kefíru vyrobeného z houby nevadí? Dáváme jí do klasického polotučného krabicového mléka, děkuji za reakce 🙂

misicka455
26. čer 2013

@krysulka nemám zkušenost , ale asi bych se jí nebála.

meo
22. lis 2015

Ahojky, sháním Tibetskou houbu, nemáte někdo? Někdo z Prahy Uhříněves nebo okolí. Kdysi jsem jí měla, chtěla bych zase začít pít kefírek, ale už nikdo z okolí "kefírku" nemá ☹ 😵