Tip na pokojíček pro skoro ročního chlapečka

stylly
3. srp 2010

prosím zejména o www stránky a nápady ať už vlastní čí jiné..případně vyčtené, také prosím o fotky pokojíčků, které jste pro své zlatíčka udělali....tak se pojdte pochlubit a pomoci tak nám, kteé to teprve čeká!Díky 🙂

berucka
3. srp 2010

Ahoj stylly, náš drobček má zatiaľ len 6 týždňov, no ešte počas tehu sme mu vymalovali pokojíček a na lepeeto.cz som kúpila autíčkovu bordúru, ktorou sme to oblepili - výsledok viz. foto 🙂 Ostatné zariadenie ešte nemáme, zatiaľ sa len obzerám po niečom zaujímavom. Hrozne sa mi páči nábytok Ikea Stuva (zadaj do googlu - obrázky), ale u nás ho nedostať ☹ A plánujem kúpiť toto svetlo http://light.canonshop.cz/zbozi/rocky-detsky-40... (dá sa zohnať aj lacnejšie, to len narýchlo som ho vyhľadala). Držím prsty pri zariaďovaní! 😉

marselina
3. srp 2010

ahojky,tak my jsme našim klukům udělali tento pokojíček,manžel nábytek udělal sám,přesto že není v oboru vyučený(baví ho to)a celkem nás vyšel na cca 8000kč,ještě bude klukům dělat postele ať jim to ladí uplně.

morgan
3. srp 2010

Ahoj, náš malý ještě svůj pokojíček nemá, ale až ho budem (snad brzo 🙂 ) dělat, tak určitě použiju něco z těhle stránek, strašně se mi to líbí: lepeeto 😉

majatob
4. srp 2010

ahoj, my jsme zatim ve fazi, ze je vymysleno, ale jeste nebyl cas napady realizovat...ale snad dodam fotky do konce prazdnin 🙂 akorat u nas to nebude ciste klucici pokojicek, ma ho napul se segrou 🙂

staninka77
4. srp 2010

Ahojky ráda bych pomohla.
My jedině šly do Domestav ten je docela dobrej mužeš si sama vybrat a nakombinovat si to podle svého gusta.
Mně se to od nich moc líbí.

muminek
4. srp 2010

meblik mě osobě se líbí tohle. Právě řešíme pokoj pro syna a už se blíží malování a už se bude montovat světla, zásuvky a pak už jen koberec a může se stěhovat. 😀 😀 😀

jakelina
5. srp 2010

Já mám ráda styl Ikea, tak tam si určitě vybere každý pokojíček na míru, ale jenom pokud se mu líbí takový styl nábytku.

themarty
Odpověď byla odstraněná
Zobraz