Tip na vysavač. Máte nějaký osvědčený?

kijonkova.k
12. črc 2009

Ahoj, potřebovala bych poradit 😉 Budeme se stěhovat do většího bytu, kde budeme pokládat do všech místností koberce (doteď jsme měli lino) a máme taky psa-labradora, který dost líňá.Tak jsme se domluvili s manželem, že koupíme kvalitnější vysavač. A tak se ptám...máte některá tip? A nejlépe osvědčený?Je lepší vodní filtr nebo hepa fitr??? 😉 Děkuji

kijonkova.k
autor
12. črc 2009

A pardon za překlep v názvu 😲 😅

moniska24
12. črc 2009

Čauky, nám se osvědčil vodní filtr,máme tibetskou dogu a chlupy všude, a název ten napíšu špatně Ranbouw nebo tak nějak.Nejsem doma tak to nemám z čeho přečíst.Je dobrej i v tom,že do vody můžu dát vůně,při rýmě používám eukalipt a super.

caira
12. črc 2009

tak urcite doporucim DYSON vysavac, jsou to ty nejlepsi na svetovem trhu, my mame "novy" dyson cca uz rok a super.

Mame cylindrovy ( kvuli skladnosti ) DC 19 Allergy a vyhral to u me na plne care 🙂

http://www.cz.dyson.com/range/feature_frame.asp...

mrkni se na webovky dyson.cz a uvidis vse co nabizeji... urcite najdes takovy ktery bude splnovat tve pozadavky...

dida_tn
12. črc 2009

Ahoj, my máme tiež rainbow, konkrétne prvý typ: http://www.rainbow.sk/view.php?docid=3&language=1
Psa síce nemáme, ale všade mám plávajúce podlahy alebo dlažbu, kde je prach poriadne vidieť a tento vysávač to vysaje bez vírenia ďalšieho prachu, dá sa s ním vysať aj tekutina a presne ako píše moniska, do vody sa môže pridať vôňa.
Máme ho už asi štyri roky a bez problémov.

caira
12. črc 2009

holky me to do te vody prijde strasne nechutne 😀 meli jsme ho pred par lety doma na zkousku a prislo mi to hnus videt to v te vode 🙂 my vune davame do naseho taky, dam to vzdycky na takovy ten odlicovaci vatovy kotoucek ( ted nevim jak se tomu rika...vatovy tamponek? nebo tak? 😀 ) a do vysavace...a jak rika moniska, pri ryme je to super kdyz tam je eukalyptus 🙂

kay
12. črc 2009

ahoj, já to te%d taky řešila a koupila jsem tento http://www.penta.cz/?cls=stoitem&stiid=33909 není vodní, ale má nějaké ty filtry a navíc když vysává, tak s eprach nevíří bo se to v tí nádbce pořád motá jakoby dovnitř - nasává, takže to ven nejde.. máme doma jack parson teriera a bílý chlupy všude - fakt to vysaje skoro všechno, máme i koberec i plovoučky a lino v RD.. jsme moooc spokojená.. když je potřeba tak se nádoba jenm vysype a může se umýt, stejně jako ty filtry třeba jednou za měsíc a vysavač je zase jako nový.. vodní se mi taky moc nezamlouvali... jo a má to ovládání na rukojetí hadicr, nevěřila jsem ale je to fakt vhoda nemuset se furt sklánět dolů k vysavači.. 🙂

martinka79
13. črc 2009

já doporučuji eletrická rotační kartáč na jakémkoliv vysavači. Máme zl. retrívra 9let v ybtě a už mám asi 4vysavač. super philips s rotačním kartářek, a te´d tedy vorwerk, je to nejelpší co mám. vysávám klidně i 3krát děnně. nějak mi to nevadí,a le už se těším do domu, kde bude všude dlažba. 😉

martinka79
13. črc 2009

eletrický rotační karátč, ketrý sbírá chlupy a nečistoty nejlépe z koberců jinak to bude stále vypadat jako že jsi ani nevysávala.... 😀 😠 . na značce už tak dalece nezáleží.

peppapig
13. črc 2009

Taky bych rekla, ze elektricky rotacni kartac je nezbytny. Nasi uz taky vyzkouseli desitky vysavacu a konecne trefili do cerneho, pri trech linajicich kockach, uz bylo treba. Zkusim zjistit znacku, ikdyz tata rika to same, co napsala martinka79.
Ja mam DYSON, ktery pomalu nevysaje ani vlasy od male, vysavam denne 😠

kijonkova.k
autor
13. črc 2009

Holky,moc děkuji.Až bude manžel doma,hned mu ukážu,co jste napsaly,tohle řeší spíš on 😉 Ale vím,že na ten rotační kartáč se díval a mluvil o něm. 😉

caira
13. črc 2009

Vendy co mas za dysona? ja uz mam druhy a vzdycky naprosto spokojena 🙂 ( teda kdyz nepocitam starou kepku co nam tu nechal landlord..to jsem hned porizovala novy) 😀

ygreen
13. črc 2009

Zelmer solaris s turbo nástavcem 😉

kijonkova.k
autor
13. črc 2009

ygreen,prosím Tě,jak často je třeba měnit ten filtr?Manžel se na tenhle vysavač koukal,ale zase nevíme,jak často se to musí měnit,když budeme vysávat fakt každý den. 😉

peppapig
13. črc 2009

Ja jsem to asi blbe napsala, je fakt, ze me vlasy z koberce nevysaje, ale mam pocit, ze mame ten nejhorsi koberec na svete. Nez jsme se prestehovali, vysal i chlupy, tak nevim. Jako ja to musim vzit jednou za tyden pekne po kolenach malou hubici, jinak je to hruza. Mozna by stalo za to dokoupit kartac, ale zatim jsem nad tim moc nepremyslela. Peti mame tenhle http://www.argos.co.uk/static/Product/partNumbe...

peppapig
13. črc 2009

Ted koukam, ze nabizeji mini turbine head, asi to nakonec poridim 🙂

caira
14. črc 2009

vendy my mame taky dc19- ale ten allergy a fakt super, saje tak, ze mi i zveda koberec od zeme 🙂))) ale my mame taky debilni koberec..luxuju denne pac je na nem vsechno videt ( cihlova barva po celem byte) 😖