Tipy a triky na skvrny od ovoce a zeleniny

danae
20. srp 2007

Hlavně od mrkve mi ty skvrny přijdou nejhorší, ale jsou i jiné nevypratelné.

Některé kousky mám už ozkoušené, že je můžu vyprat v SAVO Perex, ale co s ne tak stálobarevnýma věcma? Vanish někdy skvěle zabere, někdy vůbec ne... Jak to děláte vy?

MOC DĚKUJU! 🙂

zuzanaa2
22. kvě 2012

Jednoznačně Vanish!

malawienka
25. kvě 2012

@zuzanaa2 souhlasím!

zuzanaa2
31. kvě 2012

jo a taky ho dám vždycky když peru bílé, nebo i záclony, to dávám ten na bílé prádlo a je to fakt super, jak je to bílé, čisťounké.

adel25
10. zář 2014

doporučuji čistící prostředek Googone, vyčistila jsem tím i skvrny z ostružin z bílého ručníku. Stačí nakapat na skvrnu, nechat působit a hodit do pračky, je to super. Hezky to voní, žádná chemie

zindy
19. kvě 2016

Nám to cisti v Praze nejak pěnou a vysledek je vzdy perfektni, nechavame ho takhle cistit jednou za 5 let

cherryann
31. kvě 2016

Jarní úklid dle našich babiček: http://blog.japonskapujcka.cz/2016/04/jarni-ukl... 🙂

smetttanov
13. črc 2016

Zindy: Nejaka dobra cistirna v praze? nejakou hledam

julisa88
7. srp 2016
Uživatel julisa88 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od julisa88.

Po Praze jich je hodne, treba cistirna interdesing, spise zalezi jaky koberec mate a kolik stal, zda patri do dobre cistirny ?.ú

cathy23
26. říj 2016

@zrzulka Ahoj, prosim o radu, da sa vycistit cestovna postielka-silonova latka, ktora ma uz zaschnute stare flaky z jablkovej stavy, uz su take cierne ☹ ?? DAKUJEM.