Tohle jsou prý nejkrásnější dvojčata na světě. To jako vážně?

terezakkk
4. led 2018

Na internetu jsem narazila na článek, který mně pořádně namíchl. Rodiče v Americe prohlašují, že jejich holčičky jsou nejkrásnější dvojčátka na světě. Teď je navíc holkám sedm let a máma už je poslala dělat modeling. Přijde vám to normální? Mně teda vůbec. Tak malé děti do modelingu nepatří. Navíc mi přijde, že holčičky jsou sice hezké, ale rozhodně mi nepřijdou jako "nejkrásnější na světě". Znám spoustu krásnějších holčiček.

https://www.evropa2.cz/news/nejkrasnejsi-jednov...

Co na to říkáte?????

jaja01k
4. led 2018

@terezakkk Abych pravdu rekla, nevim, jak bych se zachovala, kdyby za mnou nekdo prisel s takovou nabidkou. Byla bych hodne opatrna, ale mozna bych to uplne nezavrhla.

helen_h
4. led 2018

Z článku bych tedy nepochopila, že to prohlašují ti rodiče... Prostě holky dostaly nějaké pracovní nabídky už v nízkém věku a nějaký novinář to takto pojal, trochu se divím, že nějaký takový článek někoho namíchne 🙂

simkrk
4. led 2018

Kazde dite je pro sve rodice to nejkrasnejsi.. Tohleto bych neresila... :/ tolik deti dela modeling v nizkem veku...a kazdyho rodice by potesilo kdyby jeho dite bylo na titulce nakyho casopisu, i kdyz kazdy se k tomu stavi jinak... Ale tohleto ze nekdo neco rekl, napsal.. By me fakt nenastvalo.. :D to je ti posledni oc bych v dnesni dobe resila.. Ze nekdo rekl ze ma nejhezci dvojcata na svete.. 😂

lennus
4. led 2018

V těch osmi letech jsou holčičky teda nádherné, to musím uznat! 🙂 Přej a bude ti přáno! 🙂

pavca1982
4. led 2018

Pro mě jsou moc krásné!Ani se nedivím👍

luckamarcu
4. led 2018

@terezakkk a smys otázky ?jsou krásný a jestli je dali na modeling a vse s rozumem mají na to určitě...

bubbi
4. led 2018

co na to říkám? Holky jsou to krásné, ale kdyby byly moje, modelky bych z nich nedělala. Mně je těch děvčátek vždycky spíš líto, jak jim kradou dětství, ale každý dle svého 😎

vineta
4. led 2018

Přijde mi ujetý vyzdvihovat krásu u tak malých dětí, byť krásný opravdu jsou- neni třeba je do světa dospělých zatahovat tak brzy, ale holt svět už je takovej.

editah222
4. led 2018

Holčičky jsou krásné. A je mi naprosto jedno co si ostatní matky dělají se svýma dětma 🙂 (Pokud je nemlátí nebo jinak neničí).
A přece i u nás je spousta děských herců nebo modelek, nevidím na tom nic tak šokujícího.

luci_ela
4. led 2018

Holčičky jsou opravdu krásný.
Ale co, já mám taky nejkrásnější holčičku na světě, ale na modeling je ještě malá. Budou jí 4 měsíce. 😀
Ne opravdu každý dítě je pro svoje rodiče to nejkrásnější. Ale s tím modelingem, bych to nepřeháněla. V tomhle věku by si měli užívat dětství. I když třeba pro nějakou dětskou reklamu, nebo fotku na titulku do časopisu o dětech bych se nebránila. Ale určitě ne, modeling, jako takový

blahova_andrea
4. led 2018

podle mě teda krásné opravdu jsou. že je v americe poslali na modeling se nedivím. vždyť tam jsou soutěže krásy už pro batolata. 4 leté holčičky tam vypadají na 20, jak jsou zmalované. pro mě je to celé zvrácené, ale u nich je to prostě normální.

luciiinka87
4. led 2018

Ty holky jsou opravdu neuveritelne hezke a pokud maji vztah k paradeni, bude je modeling bavit. Moji dcerce jsou 4 a kdyby se mela nechat fotit a nacesavat a oblekat do satu, tak se asi zblazni radosti :D

dyslovka
4. led 2018

Klobouk dolu, jsou opravdu nadherne ❤

ninanela
4. led 2018

Krásné holčičky!

pandora197
4. led 2018

Jsou krásné a sama znám maminku,která dala sedmiletou dcerku nedávno na modeling a je to taky moc krásná holčička.Pokud to berou tak nějak s mírou a rozumem,tak proč ne.Spíše nechápu,že to může někomu tak zvednout mandle. 😀

smudlinka24
4. led 2018

Holčičky jsou nádherné, ale co naplat, ta nejhezčí stejně teď haja u nás v postylce 😃

lucie_91
4. led 2018

Já jsem teda viděla hned tu první fotku ještě jako miminek a říkám si No ty kráso to je boží. Mají krásné rysy - pusa, uhrančivé oči. Nádhera. Hlavně ta barva očí, ta mě dostala.