Třetí mimi na cestě. Jste na tom podobně?

evuna
14. črc 2009

Ahoj,čekám už třtí mimi,ale po 7dmi letech,takže jsem jak prvnička,je tu někdo na tom podobně?

jasamin
18. led 2011

@marmla - jojo. Pravda pravdoucí 😀 . Koukala jsem se na ty fotečky. Je fakt užasnej. Ty malilinkaté miminečka jsou stvořená jen k pomuchlání. Já Matyho taky pořád líbám, až si říkám, jestli si nemyslí, že jsem blázen 😀 Opravdu máš krásné dětičky.

emtu
18. led 2011

@marmla Marci, ještě jednou velká gratulačka! Gabi je krásnej kluk a ať je sluníčko a pohodář i nadále!

@jasamin My jsme z Jáchyma s manžou taky pěkně odvařený. Je to úplně jiný než s klukama.To byl děsný frmol, teprve teď si to člověk může víc vychutnat. Tak si J. furt všelijak očmucháváme a mazlíkujeme a pozorujeme a z každého jeho zašklebení jsme celí poprdění, až si trochu připadám jako blázen. Ale jak jsi někde už psala, ono to tak děsně utíká..

jasamin
18. led 2011

@emtu - tak to je přesně. Já byla taky hrozně uhoněná. Já měla pocit, že mám taky doma dvojčata a do toho jsem dělala vysokou, tak jsem neměla šanci si to vychutnávat. Tak si to asi vynahrazuju te´d. No asi na nás musí být zajímavý pohled, když čmucháme ty naše drobky a to šišlání, no sranda 😀 Koukala jsem , že máš fotečky Jáchymka v albíčku. Hezoučkej, taky se vám moc povedl 😉

emtu
18. led 2011

@jasamin Tak to máš můj obdiv, dodělat vysokou s malýma dětma doma! 😲 Já dodělávala diplomku a skládala státnice, když jsem byla v 5. měíci s klukama a zcela mi to stačilo - nebyla jsem schopná se soustředit, hlavu jako vymetenou, a to byli kluci v břiše, kdybych do toho ještě musela vymýšlet večeře, přebalovat, atd., tak sbohem a šáteček. Jsi dobrá, smekám! 🙂
Nejvíc mi fascinují Jášovi nožičky, jak jsou tak roztomile malinkatý. A když si tak představuju, jak z nich za pár let bude rozcapená upocená mužská tlapa 😖 ,musím se s nima rychle pomazlit, dokud to jde. No jak úchyl 😎 . Jášule je moc roztomilý panáček,ale poslední dobou děsný uřvanda. Pořád by jen jedl a moc toho nenaspí. Tak jsem pořád vypleštěná, jestli mám slabé mlíko nebo ho málo, ale vzhledem k tomu, že J. kyne jako buchta,tak asi ne. Tak to je jen další individualista v naší rodině 😲 .

jasamin
19. led 2011

@emtu - no abych ti pravdu řekla, jak se na to podívám zpětně, tak se taky někdy obdivuju jak jsem to mohla zvládnout, ale řeknu ti, že jsem chodila a u toho spala, jak jsem byla vyřízená 😉 V prvním ročníku měl vlastně syn rok a v půlce ročníku se mi narodila dcera. Takže vcelku mazec. Bylo to náročné. No nechtěla jsem studovat denně, tak dobře mi tak 😀 S tím mlíčkem to mám obdobné. Pořád mám strach, že má málo, někdy se hlásí častěji a já pak nevím jestli mu to stačí, tak jsem nervozní a když jdu na převážení, tak mi doktorka řekne, že ho živím smetanou, když tak krásně přibírá, tak já pak nevím 😀 Jo a nožičky pusinkuju taky 🙂 Zatím 🙂

marmla
20. led 2011

Ahojky Holky
Nějak nemám moc energii být u pc, nějak mně dostihla únava a tak se snažím odpočívat 😉
MLDSLISACi vzkazuje, že jí pořád blbne net a až bude moc, že se sem podívá a moc Vás pozdravuje.
JInač Gabča je hodňoučkej a moc si ho užívám, jen je rád u prsu a tak ho moc neomezuje, říkám si, kdy se máme mazlit a užívat si společné chvilky? Tak to kojení je super příležitost. Taky mně fascinujou ty maličké nožičky 😀

mlsdlisaci
23. led 2011

AWOOOOOOOOOOJJJJJJJJ nám jde pc 😀 tak já se pokusím dát fotky ale minule jsem je sem chtěla dát a bum nešel od min středy tak raději zítra 😀 a jinak vše při starém Domíšek hodnoučkej zlatej,Simonka se už tolik nevzteká a dvojčata se sále jen učí.Ve druhé píšou jednu písemku za druhou.A také má Michalka na pravé ruce sádru.Teda baby to je síla co se dá zvládnout za 10 dnů 😀
@emtu taky si s Michalem připadáme jak prvorodičové 😀 😀 😀 😀 malej je tak kouzelne a úplně jinej ne holky takovej klučičí. 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

marmla
23. led 2011

@mlsdlisaci Ahojky
Tak konečně Ti to funguje. Teším se na fotečky. My ještě bojujeme s bolestmi bříška, tak zítra frčím koupit ten preparát jak jsi mi doporučila a snad se to srovná. Jinak je taky Gabrielek Zlatíčko a kluci jsou z něj nadšený, už i Kris k němu chodí. Jen se venku kluci perou o kočárek, což je kouzelný 😉

helabella
23. led 2011

Ahoj holky,
taky se musím přiznat, že si Fanouška nějak víc užívám. Sice je vlastně míň času, ale zase už člověk neřeší spoustu věcí jako u prvního. A přeci jenom ten chlapeček... 😀 😀

@mlsdlisaci -- těším se na fotky.

@marmla -- Gabík je moc krásný. Už jsem skoro zapomněla jak jsou ti úplně čerství mimouškové roztomilý 🙂

teddynko
23. led 2011

@helabella ďakujem, no máme vybrané meno, bude to Teodor ,ja som chcela iné, ale môj muž si stojí za svojím a keďže prvé dve deti sa volajú menami, ktoré som vybrala ja, tak ustupujem. 🤐

mlsdlisaci
24. led 2011

ahojky tak nevím proč ale vůbec mi nejdou sem dát fotky 😖 tak to zkusíme ještě až příjde manža večer z práce jinak je pak dám na Facebook dám vědět,teď mažu jdeme s Michalkou na kontrolu kvůli rovnátkům ☹ chjo to dítě si to umí vybrat že????

staninka77
24. led 2011

Ahojky děvčata 🙂 .
@mlsdlisaci-Budem se těšit na fotky zda ti pujdou sem vubec dát.
To je velká změna že když máš po třech holčičkách chlapečka ale sním je to takové lepší než z holčičkou když jí musíš přebalovat více se starat o její hygienu akle i tak to musíš dělat z klukem.
Ale gratuluji ti k němu a moc. 😉
Kdyby neco tu je moje FC kdyliv xi mně uložte. 😉 Stanislava Valouškov. 😉
@marmla-Gabrielek je moc pěknej dáš více fotek malého už se na ně budem taky moc těšit. 😉
To je užasníé jak píšeš že se o něj kluci perou když ho chcou vozit parádní 🙂 .
@teddynko-Krásné jméno jste pro klučíka vybraly 😉

mikumaxik
24. led 2011

Aojky jsem zde poprvé také jsem se ctěla podělit 🙂 Čekám třetí mimi co to bude to nevím stále to má pupeční šnůru mezi noama takže si to necává samo pro sebe moc se omlouvám ale nejde mi jedno písmenko a vůbec necápu proč jsem mladá mamina mám dvě olky tej starší jsou 4 roky a tej mladčí budou 2 roky v dubnu 22.A 23.dubna mám termín stadytím mimišíkem 🙂 Ctěli bycom mít klučinu ale svím způsobem to je jedno lavně aby to bylo zdravé.O jednu olku víc nebo mín na tom už nesejde 😀 Starší dcera už se těší až bude vozit kočárek a sama.A tá menčí je ted žárlivější beze mě pomalu ani krok neudělá když jdu jen na WC tak za dveřmi pláče myslím si,že to bude ještě zajímavé ze začátku než si zvykne. 😒

marmla
25. led 2011

@staninka77 určitě nějaké fotečky přihodím, až bude trochu víc klídku doma, zatím se snažím ještě odpočívat 😀

teddynko
26. led 2011

@mlsdlisaci blahoželám k bábätku, v dobrom závidím, že to máte už za sebou, opatrujte sa

teddynko
26. led 2011

Dievčatá, chcem sa vás opýtať jednu vec. Kupujem výbavičku pre malé a nie som si istá, koľko z čoho mám kúpiť, čo sa oblečenia týka, nechcem to prehnať, lebo najmenšie vecičky dieťa raz dva vyrastie, ale trošku ma zarazila jedna mamička, ktorá mala fotky, čo všetko kúpila a bolo toho hrozne veľa, tak mi napíšte, ako ste to riešili vy..

marmla
27. led 2011

@mikumaxik Prcek se schovává, chce aby bylo překvápko 😀 , to je pěkný. Malá si zvykne, toho bych se nebála, ono ani nic jiného jí nezbyde, ale to zvládnete 😉

mikumaxik
27. led 2011

@marmla Jako překvápko je to pěkné ale ten můj když jsem šla z ultrazvuku mi volala a ptal se tak co co pak to je úplně nedočkaví čeká až mu řeknu,že to je klučík ale bojím se aby nebyl zklamaný moc by jsi too kloučka přál ☹ .Přece jenom žít se třemi babami v baráku 🙂 .No uvydíme 7.února jdeme na UZ tak jestli se nám ukáže v celé kráse nebo si to necá pro sebe uvydíme. 🙂 Vím.že si Pavlinka na prcka zvykne a,že to bude ctít čas jen aby to netrvalo dlouo 🙂

jasamin
27. led 2011

Ahoj holky.
Tak koukám, že se tady nic moc neděje 😉 .
@mikumaxik - vítám tě. Já taky nevěděla pohlaví našeho třetího broučka a bylo to fajn. Já sice tušila, že čekám chlapečka, ale říct jsme si to nenechali. Tak to zkus vydržet a uvidíš, že to nevědění má své kouzlo 😀 Pavlínka to zvládne. Pro ty děti je to někdy pořádná změna, tak se s tím musí trochu poprat a zjistit, že další sourozenec není žádný vetřelec, ale další kamarád.
@marmla - tak jak to u vás jde? Bráškové jsou určitě nadšení, co? Na nové fotečky se moooooc těším.
@teddynko - já toho mám relativně málo. Vždyť je to úplně zbytečné. Ty malinké dětičky to stejně nemají šanci všechno vynosit. Z každěho trošku a když tak dokupovat postupně. Teda, alespoň můj názor. Někdo to přehání.
@mlsdlisaci - taky se těším na fotečky....
@emtu
@helabella - a co u vás nového?

marmla
27. led 2011

@jasamin Ahojky, u nás je vše v pohodě, pořád se sžíváme s režimem, když každé dítko má to své, však to znáš. Dominik je chůva, pořád malého hladí a pusinkuje až ho musím usměrňovat, aby ho nechal spinkat. Kris je pořád odtažitej, ale rozhodně to nebudu lámat přes koleno, oni si kluci k sobě cestičku najdou 😀 . Fotečky přidám o víkendu
@mikumaxik Já mám zase doma čtyři mužský. My chtěli holčičku ale nevyšlo to, nevadí, ono je stejně nejdůležitější aby jste byli v pořádku oba.

jasamin
27. led 2011

@marmla - tak to je podobné i u nás. Syna nemůžu od malého odtrhnout. Samé pohlazení, pusinky a jak na něho šišlá. No sranda. Nejlepší je jak mu vykládá co spolu budou všechno dělat až bude Maty větší. Ale on neví, že vleze do puberty a to co má v plánu už z největší pravděpodobností dělat nebudou 😀 😀 😀 Ale kéž by mu to vydrželo.

mikumaxik
27. led 2011

@marmla přítel říkal,že jestli budeme mít olčičku zda by sis to nectěla vyměnit 😀 🙂 to je jen žert já si také myslím.že to bude olčička podle cuti né protože jsem ted na rybý saláty,slané bramburky,sladké si taky dám ale nemusím o ale podle cuti se nejde řídit každé těotenství je jiné.Jak píšeš lavně aby jsme byli v pořádku 🙂

mikumaxik
27. led 2011

@jasamin Děkuji já byc to vydržela si to necat neříct ale přítel je nedočkavý.Z jedný stránky se pořad ptá když přijedu od doktora co teda budeme mít a zdruý stránky mi řekne,že at mi řekne cokoli tak tomu uvěří až se to narodí tak si myslím,že ikdyby měl doktor řici,že to bude děvče tak tomu uvěří až se to narodí a kdybyc mu řekla,že to je klučík tak tomu bude věřit ned takže si nevyberu 😒 U Pavlínky to měl být clapeček a ve 30tt nám řekli změnu budeto děvče a to už se moc těšil jelikož si o moc přál. ☹ Tak si myslím,že ted taky čeká co my ve stejném 30tt řeknou ted 😒 lavně at je to zdravé

marmla
28. led 2011

@jasamin U nás už taky Domča plánuje a pořád se ptá kdy se už konečně bude na nás smát a kdy přestane tolik spát, je to legrační, ale pěkný 😀
@mikumaxik Pěkná nabídka 😀 . Já si pořád říkám, že mám možnost mít krásnou velkou rodinu, je spousta rodin co nemá možnost přes veškréré úsilí mít ani jedno dítko. Takže pohlaví už neřeším, všem říkám, že se dožiju vnuček, snad nebudou všichni čtyři kluci po tátovi. Manžel má ještě syna z prvního manželství. 😉
Teda holky já toho moc nenaspala malej byl nějakej neklidnej, hodinu jsem s ním v noci pochodovala po bytě a pak nakonec skončil se mnou v postýlce, nechtěl být sám

mlsdlisaci
28. led 2011

@jasamin ahojky fotečky budou až po neděli stagnuje nám notas a kamarád na to přesvíkend kukne a bude buď po něm nebo po mě 😀 😀 😀 😀
Jinak Dominiček je zlatíčko,včera poradna a máme 3,7což jde.Akorát měl dva dny otočené spaní tak jsem byla jak mátoha 😲
v po máme vysvědčení tak bude veliká sláva 😀
@staninka77 kukni na FB zatím tam mám jen holky ale jak říkam po ne nebo zbalím notas a půjde z domu 😀 😀 😀 😀

mlsdlisaci
28. led 2011

jinak na Facebooku mě najdete Lenka Liškutinová 😀 😀 😀 😀

mikumaxik
28. led 2011

@marmla Aojky dnes jsem byla u doktora protože mi něco odtíkalo a myslela jsem si,že to je plodová voda tak jsem se pro jistotu necala vyšetřit pán doktor mi udělal UZ a říkal,že mám dost plodový vody 🙂 Tak se mi dost ulevylo také mi řekl,že budeme mít olčičku 🙂 ale mě to nevadí lavně,že je maličká v pořádku 🙂 V naší rodině je to opak u nás všicni mají samé olky tady kluci nejsou 🙂

honzulka
30. led 2011

Ahoj holky..jdu vás alespoň pozdravit...Moc mi nezbývá čas sem zajít..Večer mi malá většinou probrečí a přes den mi sem jít nedovolí většinou kluci.. 😉 Tom už se naštěstí zžívá,tak jsem ráda..měla jsem o něj strach....
Chci se taky zeptat-dostáváte všichni vit.K?Kluci ho dostávali,ale T.ne a já si to uvědomila až teď...Jinak malá je zlatíčko,začínáme mít nějaký režim,tak jsem ráda.Teď se ještě zbavit toho trojitýho balení a bude zase líp... 😉
Tak se mi právě budí,tak zase mizím..papa a mějte se krásně...

weryss
31. led 2011

Ahoj maminy,
přidávám se k vám, máme doma dvě holky a v červnu čekáme třetí mimi. Tenhle pátek jdeme na velkej UZ, tak jsem zvědavá co to bude 😉 . Mám takovou otázečku, máte taky větší pupíky než u předchozího těh.? Jsem 21tt a mám pocit jako bych byla ve 40 🙂 😕 🙂

staninka77
31. led 2011

Ahojky děvčata. 😉 .
tak všem přeji krásnej den.
A kdo je novej krásně ho tu vítám.
Dlouho jsem tu nebyla byla tu totiž moje mamina a té se nelíbí když sedím jen u počítaču.
Jibnak zítra ze sebou opádím ke dr.šíleně mně bolí v krku a už nemohu ani polikat ☹ .