Třetí těhotenství. Jít do toho?

moncicik
2. kvě 2008

Ahojda holky,mám doma 6 letého syna a 8 měsíčního syna a rádi bychom do třetice....jak jinak než holčičku 😀 ,první těhu bylo super nevěděla jsem o něm nebylo mi zle nic prostě ideální těhotenství, druhé těhu bylo úplně opačné ..strašné od počátečního krvácení,přes polyhydramnion-velké množství plodové vody.až po akutní císařský řez v 36.týdnu pro špatné dýchání miminka.
A tak pořád zvažuji zda do toho opravdu jít do třetice.
Bojím se i kvůli cisařáku zda to nebude problém.
Strašně bychom ho chtěli ale já furt váhám. 😖

aviril
9. kvě 2008

no moncicik, nevylučujem tú možnosť, že to ešte skúsime, ale už sa mi do toho až tak nechce. tretie som chcela skúsiť, ale už štvrté... je to síce pekné mať kopu detí, ale aj finančne je to dosť náročné. no veď uvidíme. je to ešte dosť ďaleko. a možno teraz keď budem mať znova malinké a doma mám už dve a ešte jedno z nich je tiež malé, tak asi už na ďalšie chuť mať nebudem. veď mne dá dosť zabrať teraz môj zatiaľ najmenší a keď ešte aj bábo bude, no nebudem to mať ľahké. možno ma chuť na štvrté rýchlo prejde.

moncicik
autor
11. kvě 2008

Četli jste teď jak jedna mamina porodila už 18-té miminko ??
Kam se na ní hrabem 😀

aviril
11. kvě 2008

to sa aj dá toľko detí mať? znie to hrozivo

moncicik
autor
11. kvě 2008
adrina
16. kvě 2008

ahojte babenky...nejako to tu zaspinkalo...nechce sa vám písať????
treba to napraviť a poklábosiť troška, ba dokonca troška viac 😵 😵 😵 😵

pacna
16. kvě 2008

ahoj ja sa pridam k vam aj ja chcem tretie a bolo by dobre keby to bol chlapec 😀
obidve baby som čakala v lete jedna je september a druha oktober, tak chcem na zimu 😀 len si nerozkažem kedy to bude 🙂

adrina
16. kvě 2008

jejej pacna..ty máš 2babulky....no a ja dvoch chalošov...a teraz by to mala by ť malá prnceznička...hádam to vyjde a všetko OK dopadne

pacna
16. kvě 2008

to je super ak ti to vyjde. ja by som hrozne chcela chlapčeka 😅

adrina
16. kvě 2008

xixi..pacna..moj manžel sa stále vystatuje,že on ma patent na chlapčekov..dojdi k nám....xixixi

pacna
16. kvě 2008

tak ok pridem 😀 😀 😀 😀
ten moj tvrdi že robil chlapcov ale som mu to vymenila v porodnici 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

adrina
16. kvě 2008

typické pre chlapov....hneď nájdu vinníka...xixixi...pracuješ, alebo ??

pacna
16. kvě 2008

nie som doma lebo nenam kde nechat poobede deti. všetky roboty su do piatej a u nas je družina do tretej alebo pol štvrtej 😠

adrina
16. kvě 2008

hmm..žádna sláva..tak šup šup do výrob bábatka..aby si sa príliš nenudila...xixii 😵 😵 😵

pacna
16. kvě 2008

teraz chceme ist do toho,lebo som mala horm. liečbu a už som vybrala poslednu injekciu 😕

adrina
16. kvě 2008

pacna..ideš na IVF????

pacna
16. kvě 2008

ked ja ani neviem čo to je 😅 😕

aviril
16. kvě 2008

ahojte. adrina, tak trochu ti aj závidím, že tebe to do tretice vyšlo. nieže by som to moje bábo neľúbila, fakt ho moc ľúbim a ledva čakám, kedy sa narodí. Musíš byť nesmierne šťastná. Mne to hádam vyjde do štvorice - niekedy hádam za 7-8 rokov ak ma to dovtedy neprejde tá túžba po dievčatku.

moncicik
autor
16. kvě 2008

Ahooj holky! Dnes jsem si dělala test.
Nějak ve mě hlodalo, mám špatné nehty a padaj mi opět vlasy a navíc me ráno bolelo v podbřišku že jsem nevydržela s nervama a šla do lékarny pro test.JE TEDA NEGATIVNÍ.Ale chvíly se ve mě pralo..co kdyby ....já to totiž plánuju že definitivně můžem začít až po srpnu - tedy rok od porodu takže mě to mírně vyděsilo 😀

adrina
16. kvě 2008

ahoj aviril..ja len dúfam,že tej našej bambulke nedorastie pipík..xixi...ja sa hrozne bojím, lebo aj matúško mal byť dievčatko..a je chlapisko..xixixi

aviril
17. kvě 2008

adrina, už hádam nedorastie. ale pri dievčatkách to nikdy nie je až také isté, im môže dorásť ale chlapcom už ťažko odpadne pipík 😀 môjmu ten pipík je krásne viditeľný na každom sone.
moncicik, tak si vlastne rada, že nie si teraz tehotná,nie?

moncicik
autor
17. kvě 2008

Aviril: no teď ráda jsem, jelikož nás čeká stěhování a budu mooc pracovat takže opravdu můžu být klidná a bez antikoncepce až po srpnu, ale už teď koukám po červených kočárcích ve městě-mám uchylku na tu holčičku no.

aviril
17. kvě 2008

moncicik, tú úchylku mám ja stále a vždy to bude pre mňa zatiaľ nesplnený sen. ale teším sa aj na toho chlapčeka, už aby bol vonku, neviem sa dočkať. ale to dievčatko, vždy keď vidím nejaké v kočíku, tak ma pochytí taký zvláštny pocit, túžba...

moncicik
autor
17. kvě 2008

aviril: ano přesně,vidím roztomilou holčičku a zastavím se a uplně se rozplývám 🙂 a přesně vím jak ji oblíkat ,jaký kočárek, co za hračky...teď je to samé auto,dinosaurus a příšery a u té holčičky je to přece jen ...holčičí.

Ale koukám ty už to máš za pár......tak nezapoměn dát vědět ! Hlavně ať jste oba v pohodě.

aviril
17. kvě 2008

díky moncicik. dúfam, že už čo najskôr to bude, už fakt nevládzem a radšej by som ho už vystískala

moncicik
autor
17. kvě 2008

Kdy máš termín? a rodila si oba chlapečky na termín?

orgovanka
17. kvě 2008

Ahojte babky!Mám tri deti vo veku 9,8,5 a všetky som rodila cisárskym rezom,chvála Bohu mi maternica nepraskla,aj keď to bolo riziko.

aviril
17. kvě 2008

moncicik, o týždeň mám termín a oboch som mala týždeň pred. tak už ledva čakám.
ahoj orgovanka, tak to je teda výkon tri cisaráky.

moncicik
autor
17. kvě 2008

ahoj ogrovanka: jee tos mě potěšila s těmi císařáky! trochu se toho bojím jaké bude těhu po cisaři...

aviril: takže vlastně každou chvilkou 😉

orgovanka
17. kvě 2008

Nič sa neboj,moncicik,dá sa to zvládnuť.Ja som mala všetky tehotenstvá dobré,aj tie pooperačné bolesti sa dali vydržať.

moncicik
autor
17. kvě 2008

orgovanka: nojá první měla o.k ale druhé stálo za ....proto pak i ten císař.
je pravda když je blbé počasí že mě bolí jizva ,tak proto se i nějak bojím ale jdu do toho 😀 koukam žes měla děti i po roce ..vážně si necitila když ti rostlo bříško,jizvu atd.?