Trochu jiný životní styl aneb návrat k přírodě

abra
8. únor 2010

tema o cemkoli, co se tyka alternativnimu pristupu ke strave, vychove a peci o dite, volny pokracovani pokecu o detech z tematu "trochu jiny zivotni styl aneb navrat k prirode".

erinka83
14. kvě 2010

Abro, já chci taky fotky!!! 🙂 Jo, je sranda ty látkovky na malých mimi... abro, co vlastně používáš za plínky?

Juju, sex je prý nejlepší, tvrdil to můj gynekolog 😀 Akorát m už pak nechtěl 😀 No ale kdyby věděl, na jak dlouho je to naposled... 😀

juju
15. kvě 2010

butt ked mi povedali, ze cakame chlapceka, tak to bolo prve co ma napadlo - ze chudatko ake spaty (vnutorne aj vonkajsie) frajerky bude mat; moj manzel sa na tom smial, ale potom som sa ho opytala, ze preco si nezobral belgicanku, tak pochopil 😀

vcera v noci mi zacalo brutal tvrdnut brucho a sem tam za 2 hodky aj nejaka silna kontrakcia, tak hadam do stredy sa babo narodi prirodzene; eri...manzel tiez nechcel sexovat, lebo vzdy videl namiesto brucha svojho syna a to mu pripadalo divne ale teraz by urobil aj neviem co len aby sa maly narodil 😎 ozik a kolko to trva kym sa zena zotavi? lebo ja chcem uz aj druhe babo 😵

betelgeuzz
15. kvě 2010

Eri, dobrá poznámka 😀 Říkala kamarádka, že její m taky nechtěl sex ke konci těhotenství a ona prý měla chuť. A pak přišel nějak brzo po porodu, tak to ho poslala do háje zase ona 😀

Juju, to je různý, někdo nevydrží šestinedělí a někdo nemá chuť pěkně dlouho. Taky záleží na tom, jak velké poranění vznikne při porodu.

juju
15. kvě 2010

mna by zaujimali vase skusenosti, postrehy a rady s latkovkami

erinka83
17. kvě 2010

juju, mně to bolet přestalo brzo, ale technicky sex pořád moc nejde 😠

Hele, už tu Juju, dlouho nebyl, že by už?? 🙂

abra
autor
17. kvě 2010

juju, skoda ze tvuj nema chut na sex, my jsme si ho ke konci docela uzivali 😀 No a jak dlouho to pak trva, to je ruzny, ja sem mela celkem rozsahly siti, pac sem se potrhala, ale stejne sem se nemohla dockat konce sestinedeli 😀 😅 😎 A hele, jsem na tom podobne, dalsi maly bych hnedka taky chtela 😀

eri, barca v tech latkovkach vypada celkem podobne jak mala abra 😀 no je to sranda 😀 Ja pouzivam pop-in latkovky, ty mas kombinaci vic dohromady ne?

juju
17. kvě 2010

este stale nic 😒 dnes som bola opat na kontrole a doktor mi urobil Hamiltonov chmat ci ako sa tomu hovori, na podrazdenie a ak nic tak zajtra o 20h nastupujem a pomaly zacnu s mechanickym drazdenim a ak nic tak potom mi pichnu infuzku ☹ uz mam velmi bolestive brucho a jemne ruzovy vytok a sem tam za 2 hod nejaka kontrakcia, no uvidim.

tak mi drzte palceky, nech maly jujacek dostane minimum chemickych latok do telicka; inak tu babatka neockuju, myslim, ze az po 6 tyzdnoch najskor 🙂

erinka83
17. kvě 2010

juju, tak moooc na tebe budu myslet, ať je to vše OK!!! 🙂 A ať máš Jujáčka brzo u sebe 😵

butt
18. kvě 2010

hmm holky tak na nas sex jsem celkem zvedava, v podstate cely tehotenstvi se nekona, se tesime na porod jako na vysvobozeni, ale jestli to nepujde pak dalsiho pul roku, tak se myslim picnu ☹

juju drzim pesti!

erinka83
18. kvě 2010

butt, tak u nás se jako i koná, ale nééé úplně 😀 Jako zatím to nějak neřeším, i když je to dost naprd 😒 Jsem si říkala, že asi budem muset masírovat hráz jak před porodem 😀

betelgeuzz
18. kvě 2010

Butt, co ty, ale spíš m se picne 😀 Eri, no vidím, že je to u vás podobný. Já jsem četla, že u některých žen se to zlepší, až když přestanou kojit. Ale abych byla upřimná, tak já na sex ani nemám chuť. Když malá spí, tak jsem ráda, že si v klidu sednu a ne ještě postelový tělocvik 😀

erinka83
18. kvě 2010

No jo, to máme stejně, ale já cítím, že to pak trochu vázne i mezi náma 😒 Prostě pro to utužování a dobrou náladu ve vztahu je to třeba, ale musím si to naplánovat 😀 Nejlíp, když se m ten den holí (není to každej den 😀) A teď jsem nemocná 😀 😉

juju
18. kvě 2010

baby som strasne nervozna z toho ze to nebude prirodzene ☹ modlim sa nonstop aby mi zacali kontrakcie, skusam(e) vsetko mozne a nic; dufam, ze malicky bude ok, mam strach ci to bude pre neho fajn, uz len 5 hodin a zacnu so mnou manipulovat; hamiltonov hmat nepomohol, napoj (skorica, klincek, verbena, zazvor) nic, sex nic, stimulacia bradaviek nic, chodenie po schodoch nic, horuci kupel nic; jedine co som neskusala je Stadelmanovej napoj, ale ked sa ricinovy olej dava do motorov, tak mi to pride brutal do seba liat, ved to tiez musi mat nejaky efekt na bejby nie? a nanzel mi ho odmietol predpisat, takze ho ani nemam z kade zohnat 😖 dakujem za podporu a pocujeme, piseme si za par dni 😉

ps: sex, ako tak pocuvam su 2 extremy, bud nic moc, alebo v tehotenstve sa sex zlepsi; podla mna treba byt trpezlivy, je to predsa prirodzene, ze sa to meni a myslim, ze ked su bejby trosku vacsie tak sa to vrati do normalu; treba dat asponn raz za mesiac bejbysitovat babke malicke na vecer a urobit si romanticky vecer v nejakej fajnej restike, ist na nejaky umelecky program podla chuti a potom otvorit vinko doma a ono to pride... 😵

chaarleene
18. kvě 2010

juju, nebuď nervózní, ono to nějak dopadne 😉 a i kdyby to nebylo přirozeně, tak hlavně když se jujáček narodí a budete oba v pořádku, ne? 😉

cecil
18. kvě 2010

Juju, taky držím pěsti...miminkovi se fakt moc nechce na svět, že? Ať už to máte za sebou.

betelgeuzz
19. kvě 2010

Juju, bohužel ne vždy dopadnou věc, jak si naplánujeme. Držím palce, aby byl porod rychlý a bezproblémový.

S tím romantickým večerem jsi teda vtipná 🙂 jednou týdně chodím na hodinu pryč a malá je schopná tu hodinu prořvat. S tímhle vědomím bych si večeři ani romantický večer moc neužila 😀

josefka
19. kvě 2010

juju drzim palce .... uz teda mas asi jujacka u sebe (doufam) 😵

butt
19. kvě 2010

bet mylsim, ze picne nas oba 😀

juju taky na tebe moc myslim a doufam, ze je vse ok!

abra
autor
19. kvě 2010

bet, tyjo, tak ted si me vydesila, ja mam v planu jit na kurz kdyz bude male abre cca 7-8 mesicu, tak ji bude tchyne hlidat v patek a vso a ne m. , no a jestli bude jecakovat tak potes koste ☹

juju, drzim palce at vsecko vyjde co nejlip!

rosina
19. kvě 2010

abro, prosim, taky fotky 🙂
juju drzim palce! Neboj, urcite to bude v poradku 🙂

josefka
19. kvě 2010

abro taky fotky 🙂)
rosi, uniklo mi za tu dobu neco nebo jakto ze jsi tady????

erinka83
19. kvě 2010

Abro, mně ty fotky nejdou zobrazit ☹

juju
19. kvě 2010

tak uz je to za mnou; asi najneprirodzenejsi a velmi bolestivy porod - uff; trvalo celu noc kym som sa zacala otvarat a kontrakcie boli tak neskutocne dlhe no zaroven nepravidelne, ze som si musela vypytat epi - cela som sa triasla od bolesti a bola mi z toho priserna zima ☹ no a porod bol sice prijemny - atmoska, ale malicky Emil tym, ze bol prenasany, tak bol velky 3.85 a ja mam celkovo velmi uzku panvu, tak ho museli vysavat za hlavku a mna nastrihovat; lekar povedla, ze este tri dni a musi ist cisarskym; je krasnucky a strasne kludny ale boli ho urcite hlavicka; ma ju brutal zdeformovanu 😢

erinka83
20. kvě 2010

juju!!! Tak předně gratuluju k Emilkovi, je to kluk jak buk!!! 😵 😵 Tak ať vám pěkně roste a dělá jen samou radost!!!!
A mrzí mě, že jsi měla takový dlouhý porod, ale neboj, hlavička se brzy srovná a bude to krasavec 🙂 Hlavně si teď odpočiˇm, a až budeš mít čas a chuť, tak napiš, jak se s Jujáčkem Emilkem máte 🙂 Moc ti přeju, ať na všechno škaredé brzy zapomeneš a vzpomínáš jen na to hezké! 😉

abra
autor
20. kvě 2010

JUJU GRATULUJUUUUU 🙂 pozdravuj jujacka, at se mu dari moc dobre, a oba se opatrujte 😉

eri, jestli nemas registraci na gmailu nebo na picasu, je potreba se tam nejak proklikat, jak to pise ty uvodni hlasky, uz nevim kde presne kliknes a melo by te to tam pustit

butt
20. kvě 2010

juju gratulace velka!

josefka
20. kvě 2010

juju, moc ti gratuluju 😵 😵. Jujackovi dobre podkladej hlavicku a ona se srovna. Mamka rikala, ze jsou na to nejlepsi pleny.

abro, mala abra je krasna 🙂 ..... ale priznam se, ze nad Dejvem jsem slzela .... jako by se vratil Benicek 🙂
.... ja musim najit hypoalergenniho psa, uz to fakt nemuzu vydrzet. Nejakeho vidim a chce se mi brecet ☹

herminka
20. kvě 2010

Juju, moc gratuluji a vítám Emilka na světě 😵

Abro, Ty posíláš nějaké fotky? Sem s nimi, prosím 🙂

josefka
20. kvě 2010

dneska mi bylo receno, ze zadny ockovani tady v Irsku neni povinny 😵 😵 😵 - huraaaaa, hned se mi tu vic libi 😵 😵

betelgeuzz
21. kvě 2010

Juju, gratuluji k Emilkovi, ať se brzy zotavíte po porodu. A neboj, hlavička se srovná, kdybys viděla hlavu naší malé 😀

Josefko, ono povinný očkování je snad už jenom v ČR a SR. Většina zemí má pouze doporučený očkovací kalendář.