Tukožroutská polévka. Pomohlo to někomu?

jeudi
6. dub 2009

kdo to zkousel a pomohlo mu to?me jo ale ne tak jak pisou... 😒

vlasta23
6. dub 2009

pomohla, y velmi. Mozna nemas dobr recept. Take jsemdelala salatovou. Vaha jen mizi.

vjitka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
jeudi
autor
6. dub 2009

do te me se daval rapikaty celer a takove blevajzy a postupne se mohlo pridavat ostatni jidlo treba varena brambora atak...jinak tim ze mi to moc nepomohlo jsem myslela to,ze jsem to nevydrzela asem tam neco snedla navic dostala jsem z toho prujem,takze misto 9kg jsem zhubla asi jen 4kg ale za tyden dobry ne?? 😀

skurinka
6. dub 2009

a jakej je recept holky na tu polevku?

jeudi
autor
6. dub 2009

ja to najdu a zitra to sem vlozim je to spis takova ocista organismu ale docela to pomaha kdyz se to dodrzi

skurinka
6. dub 2009

ok-jeudi 🙂
a to je spis zelenina?

slunicko552
6. dub 2009

Ahoj sku,Ty ses do toho hubnutí nějak pustila 😀

caira
6. dub 2009

tukozroutskou vzdycky drzeli nasi a moje mama ted po letech uznava, ze je je to asi to nejhorsi na jojo dietu, protoze clovek vpodstate "nezere" jen se procisti takze fakt zhubne, ale je to tim,ze se vyprazdni streva..kdyz pak zacne jist zase jako clovek ( si priznejme, ze kdo by to chtel jist cely zivot, co?) tak se to nabere a jeste + 3 KG 😀

skurinka
6. dub 2009

ani me nemluv sluni mam na sobe 3/4 kalhoty ktere jsem minuli rok neoblikla .drzim dietu cvicim a jde to 🙂 🙂

slunicko552
6. dub 2009

Teda to jsi šikovná 😵To bude na Tebe radost pohledět 😀 Já mám u našich step tak se do toho taky pustím 🙂

skurinka
6. dub 2009

sluni taky stepruju a celkem mazec 😀 😀

jeudi
autor
6. dub 2009

holky ale to neni ze vubec nejite ta polevka je docela chutna ale hladova a skurinka je to sama zelenina zeli rap.celer atd a nejis celou dobu jen polevku..jen tu polevku jis jen prvni den a pak postupne pridavas ja to zitra najdu a dam to sem neni to dieta ale takove procisteni ale je mnoho zpusobu jak se ocistit ruzne napoje atd

gomanek
16. dub 2009

Hubnout se dá i jezením zdravých potravin 🙂
Zajímavý článek na toto téma naleznete zde:
http://www.mebio.cz/clanky/biopotraviny-redukcn...

zdenka26
26. kvě 2009

Ahojky,chci se do té polévky taky pustit ale vždycky jsou ty recepty trochu odlišné.najde se tady někdo kdo by mi písnul recept který používal ?moc díky

editah222
26. kvě 2009

Zdeni - receptů na tukožroutskou polévku jsou opravdu stovky. Jedno mají v zásadě společné - vždy se jedná o zeleninovou polévku bez zásmažky, vajec nebo vložek do polévky. Množství a poměr zeleniny je zcela na tvé volbě.
Uvaříš si pár litrů této polévky a nejíš nic jiného (dost dobrá je hlavně ta ze zelí, po té se prý ztrácí nejen kila, ale i přátelé, protože dost nadýmá 🙂 )

Hubnutí je mé druhé já a i tuhle dietu jsem jednou prubla a zhubla, ale jo-jo efekt je při ni bohužel 100%. Ono to prostě jinak než celoživotní úpravou jídelníčku a cvičením nejde (vlastní zkušenost).

britney
27. kvě 2009

ja ji zkousela nekolikrat a zhubla jsem pokazde tak 3-4 kila za tyden
jenze mi bylo tak zle, ze jsem tu polivku uz ke konci nemohla ani videt- natoz jist.....
takze dalsi den jsem zacala jisr normos a kila byla zpet jeste rychleji....
takze nezkouset.....

popelka.miri
27. kvě 2009

Tukožroutskou polévku jsem taky zkusila- uvařila jsem zelí, přidala jen mrkev, petržel,papriku a chilli..Zezačátku mi i chutnala a můžeš jí sníst kolik chceš a to chilli ti navíc ještě víc pomáhá spalovat tuky...Docela jsem po ní zhubla, ale taky už jsem jí pak nemohla vidět 😝 ..Jenže pak jsem se zasse rozežrala a kila šla zpátdky a dost rychle 😖 ..Minulý týden jsem si jí uvařila, snědla 2x a šla jí zajíst slaninou 😀 😀 ...Nějak mi už nechutná 🙄 😝 Když chceš rychle zhubnout, tak jo, ale jo-jo efekt zaručený 😠