Tv seriály, DVD, videa. Co je oblíbené u vašich dětí?

paula
3. říj 2008

ahoj maminky,
zajimalo by me, na co se divaji vase deti, co je nejvic bavi?
A taky jak dlouho nechate divat?
Poradte taky tipy na vhodne serialy, porady, pro male deti. 🙂

ina.b
28. pro 2008

U nás zatím vedou jen znělky. Hlavně znělka, když začíná večerníček (pohádka nee) a znělka na konci večrníčku. Pak znělky na reklamu a zprávy a nej nej nej ze všech je "Borec na konec" (=Sportovní noviny na Nově) 😀

lu777
2. led 2009

tak my jsme parkat pustili Boba a Bobka, to spis na rozptyleni pri krizi, kdyz mu rostly zuby...

a ted dostal k Vanocum Pingu a to se mu moc libi... nejlepsi je dil jak spravoval Zvonek, to jsme se nasmali i my s muzem...

ivee
4. led 2009

Ahoj, u nás jednoznačně vedou Teletubbies. Zkusili jsme koupit jedno DVD s tím, že se uvidí (protože Krtek a spol ji zatím neberou) a pustila jsem jí to, když jsem vařila a ona seděla v židličce. Vydržela koukat celý díl s otevřenou pusou a když si dovolím ji vyrušit, tak mě odstrkuje, protože přese mě nevidí 😀 Nepouštím jí to pořád, ale dáme kousek skoro každý den a malá to miluje, nejvíc pokřikuje na sluníčko-mimi 😀 taky s nima tančí a pořád na ně pokřikuje 😀 a když jsem jí je pouštěla v obýváku, kde dosáhne na televizi, tak tam dolezla, stoupla si k televizi a pusinkovala je 😀

sonina022
12. bře 2009

Ahojky,já mám desetiměsíční dcerušku Andrejku, 🙂 a má oblíbené pohádky,na minimaxu to je třeba Svět Elmo,a zvířátky v lese atd,,,,,jejich moc jdeto od rána,až do večera ale mužu jenom doporučit mějte se Sonička 😉

veet
13. bře 2009

Ahoj holky jsem sice babi, mám 11 měsičního vnoučka u nás vede Teletubbis a reklamy z dětmi.Nejvíc se mu líbí reklama na Hami .Každou sobotu kupují cd večerníčky ale ty se mu moc nelíbí.Možná až bude starší.
Jo a má rád hudbu u které tanči v postýlce . 😀

skurinka
13. bře 2009

ahoj tak u nas vedl pred 2rokama krtek az me to nekdy lezlo krkem vsechny dili.pak PAT&MAT ti dodnes ,medvidek pu a rumcajs.a ted je to shrek.happy feet.doba ledova,auta-cars s tim bleskem mcqin.a co jsem je asi deti zblbla tak koukame na -stebou me bavio svet a pohadky o certech.doufam ze jsem na nic nezapomela 😀 😀

delikates
13. bře 2009

Ahoj můj 18měsíční syn má rád reklamy hlavně tu na Calgonit a taky různé znělky,třeba když začínají zprávy nebo počasí 🙂 Někdy sleduje i bebetv nebo Minimax. 😉

ladunka
13. bře 2009

Moje dcerka miluje Krtka. Babička jí pouští na DVD O pejskovi a kočičce a O třech koťátkách nebo jak se to jmenuje. Taky byl super Rákosníček a hvězdy, dokud ho Kajka nepoškrábala, takže už není na co se dívat. A staré, ale podle mne skvělé Pohádky o mašinkách. Už asi dva měsíce se občas koukne na Večerníček. A se mnou nárazově sleduje Přátele, s manželem hokej (to ji dost bere 🙂.

Koukám je toho celkem dost 🙂 jsou dny, kdy se nezapne DVD, natož televize vůbec, a někdy sedí u pohádek i hodinu. Hodně pouštíme dětské písničky, už několik měsíců jede Svěrák a Uhlíř a poslední dobou je hitem Kašpárek v rohlíku, to Kajka sedí u repráku a je happy.

j.a.n.u.s.
13. bře 2009

krtek 😉
nesnasi reklamu od koktavyho na mullera....to se boji a ja nevim proc!

peta.cz
13. bře 2009

Na televizi koukáme jen na Kouzelnou školku a ta ho baví jak kdy,na Barandově dávají o víkendu blok s Teletubbies,mašinkou Tomášem a požárníkem Samem - to mu nahrávám na video a pak průběžně pustíme, když si chci odpočinout (prcek už přes den nespí), večerníčka většinou nějak nestíháme. Já moc na telku během dne nekoukám, spíš večer, takže u nás vedou dvdčka.Nemáme satelit, takže žádný minimax atd. což mi ani nevadí. Teď už se mu několik měsíců líbí spíš hrané filmy s dětmi než kreslené, tak jsem ráda, protože už doma taky bylo překrtkováno, i když my jsme se rádi koukali s ním - přiznám se, že jsem netušila, že mě bude krtek tak bavit 😀
Teď u nás jednoznačně vedou Ať žijí duchové, Krakonoš a lyžníci, Popelka, Mrazík, Páni kluci..., ale na kreslenou pohádku se taky rád podívá - Rumcajs, Pat a Mat,autíčko Finley... - má plnou tašku dvdček a vybírá si pohádku sám podle chuti...ale od pondělí na televizi koukat moc nechce - půjčili jsme si v knihovně úžasný knížky o popelářích, hasičích a náklaďácích atd. a sám mi říká, že pohádku v tv nechce, že chce "číšť",tak čteme a čteme...

jeudi
11. zář 2010

tak u nás vede toho víc nejvíce příšerky s.r.o .pak alvin a chupmankové,mezi námi zvířaty ,shrek ,ratatouile.na to kouká jen o víkendech po ránu .jinak každý večer sledujeme up parádu a pak animáčka.jo a ještě medvídek pů ,madagaskar,doba ledová a toy story.

panterka
11. zář 2010

malej teď přišel na chuť večerníčku Gogo a Figi, hrozně se mu to líbí 🙂

kapradina
11. zář 2010

tak u nas je to mašinka Tomášek.jenže dvd je dost drahe,jedno dvd 60min.stoji 300kč,tak ho bohužel nemame. ☹