Tvoříte adventní věnec?

klara_kik
22. lis 2016

Už tuto neděli zapálíme první adventní svíčku. Dodržujete tuto tradici? A vyrábíte si vlastní adventní věnec či svícen nebo jej kupujete? Pokud se na tvorbu chystáte nebo už jste si věnec vytvořily, budu moc ráda, když se s námi podělíte o fotku svého výtvoru. Já slibuju, že se na konci týdne podělím o ten svůj 🙂 Vše potřebné už jsem u nás nakoupila, takže o víkendu se pustím do tvoření. O to víc se budu těšit na vaše nápady a určitě nejen já uvítám inspiraci. Ty nejzajímavější příspěvky z našich diskusí na konci týdne odměním 10 srdíčky.

smallinka
22. lis 2016

😲 to už je tuto neděli.....to zase letí 🙂 Tvořím svůj, posílám fotečku z loňských vánoc 😵

1111nickel
22. lis 2016

Hotovo.... Jsem na neděli připravena.... Nikol

sarka49
22. lis 2016

Můj letošní... každý rok si jej dělám sama. A mám z něho ohromnou radost

terezet
22. lis 2016

Musím říct, že co se týká věnce - jsem pragmatik 😉 V minulých letech zdobil naši domácnost během adventu můj "ubrouskový" DIY svícen (1. foto) a letos jsem "výrobu" adventního "věnce" vzala ještě víc hopem (foto č. 2) - ale polštářky za ním a bílý přehoz mám z KIKU 😀

juliette
22. lis 2016

Urcite vzdy vyrabim. Letos uz ceka na nastavajici nedeli 🙂 A na dekoraci chodim hodne casto prave do Kik ;)

makynaeliska
22. lis 2016

Zatim mam jen tento,me se klasicky vence moc nelibi ,ale letos asi jeste nejakej poridim...Porad nevim....Mam rada jednoduchost a nektery vence co se prodavaji jsou pro me hroznej kyc....a protoze na rucni prace jsem strevo zatim u nas jen takto

makynaeliska
22. lis 2016
markiiska
22. lis 2016

@makynaeliska v jednoduchosti je krása...mně se líbí moc

makynaeliska
22. lis 2016

@markiiska moc dekuji ☺

grejsina
22. lis 2016

Jednoduše, nic přehnaného a rychle hotovo ❤️😊🎄

hanaluna
22. lis 2016
girafka
22. lis 2016

Tvorim vence a dalsi vanocni dekoraci cele rodine a rok od roku je zadosti vic a vic 😂😂jen ty deti mi nikdo nechce pohlidat,abych na to mela klid.Tento mame na stole letos my

lucky22
22. lis 2016

Vlastnorucne vyrabeny 🙂

tulikiss
22. lis 2016

ja jsem pred detma vzdycky strasne resila venec, aby byl dokonalej a kazdy jehlici ktery trcelo sem opravovala. ted uz druhy rok delaji venec deti a musim rict ze pro me je dokonaly 😀 i kdyz pro vetsinu asi ne, ale pro me je dokonaly to, ze pri tvoreni daji aspon chvilku pokoj 😀

soyevita
22. lis 2016

Okolo svíček je mech,ale není na fotce vidět,břečťan je živý,původně jsem chtěla dát větvičky z jehličnanů

papucka_27
22. lis 2016

Tvořím si sama každý rok. Jen mě vždycky štvalo, že jehličí uschne a opadává, tak jsem si pořídila takový keramický, kam můžu dát vodu a jehličí vydrží. Poslední roky jsme měli toto a letošní variaci ještě nemám, budu tvořit v sobotu🙂

zaneta238
22. lis 2016
trdelnik234
22. lis 2016

tie zelene su fakt pekne, hlavne ten posledny.

mkrelo
22. lis 2016

Muj fialovo bily darovany mamince...

irca86
22. lis 2016

Mám hotovo 🙂

dagmarj
22. lis 2016

Dnes jsem dodelala, vyšly mě na 1100,- se vs všudy, teda krom chvojí.

kajjina
22. lis 2016

až dnes mi došlo, že už tato neděle bude ta první adventní...hned zítra sjedu koupit svíčky a adventní věnec udělám... a ještě i jeden na dveře 🙂

mrazulkav
22. lis 2016

Já dnes dokoupila s dcerkou dekorace (ubránila jsem se fialovým třpytivým bláznivinám), teď připravila základ a vyzkoušela provizorně 2 varianty. Jsem zvědavá jak dopadne zítra společná práce 😀

katkauselova
22. lis 2016

Letos zatim jen tenhle, na dalsi se chystám 😊

kajovaevicka
22. lis 2016

Tenhle je z roku 2014 a 2015 - podstavec použitý z předloňského KIKu🙂 Letos jsem pořídila čtvercový s přírodním dekorem dřeva také v KIKu a chystám se na něj zítra🙂

vanule
22. lis 2016

Vlašské oříšky vyloupané na vánoční cukroví a skořápky použité na věnec, prostě nic nazbyt 😀

tarien
22. lis 2016

Předloňský...a tvořím je každý rok sama, je to má velká záliba.

misule1305
22. lis 2016

Letos jsem byla rozhodnutá, že chci kávový. Jen přítel (milovník kávy) to špatně nesl. 😀

kotatovi
22. lis 2016

Letošní a loňské tvoření. Parádní relax...

kuliseks
23. lis 2016

Pro nás ho vždycky vyrábí švagrová se svou kamarádkou, která to umí dobře. Věnec je pokaždé moc krásný. Mám ráda slaměné ozdobičky a sušené ovoce na tom. Moc se na něj každý rok těším.