Ukecané nevěsty ze září 2009

jizi
23. říj 2009

Doufám, že mi, dámy, nedáte košem 😉

klara.k
29. led 2010

no když byl v tom rumunsku tak tam jeli právě na hory, byly krásný a vysoký. já jsme zvyklá chodit, ale to bych nikdy nezvládla. určitě bych tam nemohla a na kolo si myslím, že to není úž vůbec, ale nevím.

O Slovenksu jsem taky přemýšlela, bylaj sem tam jen jako malá, ale nějak nevím kde s ním začít. Máte t yp?

vcelka77
29. led 2010

petru no samozřejmě na kola 😀 ale také na turistiku, chtěli jsme popojíždět.

petrajda
29. led 2010

já mám zatím jen vyhlédlé nějaké kempy,ale chci si ještě někde zjistit o dostupnosti a taky něco o místě kde jsou a co tam je v okolí k vidění. Jsme uvažovali,že by jsme tam jeli dopravdou nikoliv autem,ale ještě nevím..

vcelka77
29. led 2010

tak bacha na medvědy 😀

petrajda
29. led 2010

netraš 😀 😀 😀 pár zážitků z medvědy mi občas někdo vyprávěl 😀

vcelka77
29. led 2010

já mam panicku hrůzu z mědvědů už odmalička a nevím proč. pořád se mi o nich zdá 😀

petrajda
29. led 2010

to ti vaši asi nevyprávěli pohádky o medvědech 🙂 nebo to je právě proto??

vcelka77
29. led 2010

to spíš asi bratr a bratranci, když jsme chodily do lesa tak mě pořád strašily, tak možná proto

petrajda
29. led 2010

tady furt sněží 😖 . Já už se těším na jaro. Z vázy tady na mě koukaj tulipánky,je to takovej optimistickej příslib jara,i když tyhle tulipány opravdové jaro už neuviděj.

jo kluci vždycky frajeřej a strašej malé holky 😠

acimedaca
29. led 2010

petrajda: tady taky furt sněží ☹
ještě, že už je pátek....mě se chce dneska v práci strašně spát...

vcelka77
29. led 2010

jen ať sněží, vždyt jedu konečně na hory 😀

vcelka77
29. led 2010
https://www.youtube.com/watch?v=84Ai9MehJ3c

pro pobavení 😀 ale chce to zvuk

petrajda
29. led 2010

kouknu se,ale až doma. Tady mi to počítač nebere 🙂 mám takového starouška dědouška do práce abych se tu někdy nenudila 😀
Na horách ať sněží,ale tady v nížinách?Blee!
Mě to holky zas stráááášně pomalu utíká.
Jinak vcelka krásný hory,ať je přežiješ ve zdraví,bacha na medvědy 😉

vcelka77
29. led 2010

tak tam snad medvědi nehrozí, jen abysme se dostali do chaty, děda jí vždycky zabarykáduje 🙂
tak ale budu sebou mít 3 chlapy tak se tam snad dostanem. 🙂
ještě že tam děda není, on ještě neví, že jsem se vdala 😀

mayner
29. led 2010

ahoj,
dnes mi zjistili rakovinu. takže tomu ještě nemohu pořád uvěřit. mějte pěkný víkend.

acimedaca
29. led 2010

mayner: jejda, to je špatné....tak držím palce, at to dobře dopadne

mayner
29. led 2010

díky, ale podle doktorů to vypadá moc zle. mějte se. a držím vám všem palce.at se vám podaří otěhotnět.

petrajda
29. led 2010

mayner - to je šok! Držím ti moc palce...určitě se vše v dobré obrátí. Dneska už je doba na léčbu rakoviny vyspělejší a víc se toho ví.Mám ruce sevřené v pěsti... bude to dobré

petrajda
30. led 2010

holky u nás dnes dokonce nad nulou 😲 . Už aby to skončilo. Už chci jaro... 🙂
Jdu vás jen pozdravit,přeju krásný víkend

brumdinka
30. led 2010

ahojte - jen Vás zdravím 😉

vcelka - no to si mě moc nepotěšila 😒 a manžáílkovi to raši ani řikat nebudu - ten mi nadává furt, že sem se měla přihlásit dávno - jenže já právě nejdřív chtěla natrénovat než se přihlásim, kvůli těm fyzickejm testum - ach jo, chyba - to mě tak štve; jinak kliky sou nejhorší a pansky jo - sem myslela, že jim dámský stačí - ty ještě zmáknu 😀

jinak když budeš tak hodná, tak to pošli na brumda@email.cz

mayner - teda to je šok, ale nesmutni, hlavně se nesmíš tý nemoci poddat - víc než jinde je tady důležitá psychika prostě seš silnější než rakovina - zmákneš to, neboj 😉

zelvinka
30. led 2010

Ahoj holky,...já vás všechny zdravím,...dneska jsem se vrátila z nemocnice, tak se tak nějak rozkoukávám,..takže víc napíši až zítra, aby jste věděli co jsem měla za problém,...ale nebojte, vše je O.K. a stále jsme 😀 😀 dva v jednom 😀 😀 Musím vás dočíst a zítra pisnu určitě víc 😉

salomme
31. led 2010

mayner: To je šílená zpráva! A kde/čeho? Budeme na tebe myslet!

petrajda
31. led 2010

zelvi - určitě napiš 😉

Holky čekání měsíc po měsíci je horší a horší. U nás zase nic nevyšlo. Od včerejška mám náladu pod psa,a to je venku tááák hezky. Už jsem tak doufala,že jo- tenhle měsíc jsme si dali docela záležet,ale možná to bylo proto 😔 . A vypustit to z hlavy? To neumím.

zelvinka
31. led 2010

Ahoj holky, tak předem jen co jsem stihla postřehnout z této stránky:
Mayner - drž se a nenech se tou nemocí psychicky udolat. Vím, že se nám to mluví a radí, ale musíš myslet pozitivně a bojovat, budu na tebe strašně myslet.
a teď ke mě - minulý týden jsem začala čůrat růžovou moč(ne krev, ale bylo mi jasný že není něco tak jak má), šla jsem do nemocnice na gynekologickou ambulanci, a naivně si myslela, že mi dají nějaké prášky a půjdu domů,...docela jsem se sekla,...prohlídli mě a nepustili domů ani pro věcy, takže mě jel manžel domů přebalit cestovku co už jsem měla připravenou k porodu. Dva dny mi brali pořád krev a moč a dělali různé testy a nakonec dělali sono břicha. Měli podezření, že mám buď cukrovku, nebo něco s ledvinami nebo játry. Na sonu zjistili, že mi mimišek tlačí na pravou ledvinu a ta nemůže pracovat tak jak by měla. Po porodu se to prý zase upravý do normálu. Dávali mi jeden den kapačky, musím až do porodu ležet pouze na levém boku a dávali mi i nějaké prášky. když mě příjmali tak hned kontrolovali jak je mimčo veliké a vážíme už 2,7kg, a podle nich bude porod cca o dva týdny dříve.takže už to máme za pár. Teď se doma necháváme hýčkat od taťky 😉 Jinak musím říct, že to byla super zkušenost, protože člověk se poznal s personálem jsou tam strašně milý, vím jak to tam chodí, co se kdy dělá a tak půjdu do známého prostředí a nebudu z toho určitě tak vystresovaná. Jinak jsme měli na pokoji i paní co měla plánovanej císařskej řez, takže člověk nabyl i spousty zkušeností,..co by člověka eventuelně čekalo,a pak tam byli ještě dvě těhulky,...jedna šestnáctiletá,...no hrozný ani to nebudu rozebírat a pak jedna holka s kterou jsme se docela spřátelili, jsme ve stejným týdnu těhotenství, jsme i stejně staré a chlapi si taky docela padli do oka, takže určitě mi to i přineslo novou kamarádku, se kterou se chceme stýkat.

petrajda
31. led 2010

zelvi - tak hlavně že je to ok a mají tě pod dozem a jistě je fajn,že jsi i pod dozorem tatínka miminka 😉 Držím moc moc pěsti ať už to máš za sebou a hlavně aby do té doby bylo vše v pořádku.

zelvinka
31. led 2010

Petrajda - díky jsi hodná,...koukám že už máš adepta na kočárek,..je moc pěknej,...já když byla v porodnici, tak manžel vyzvedl kočárek, takže si dokážeš představit co bylo první když jsem z nemocnice přijela 😀 ,..žádný vybalování věcí, ale prozkoumávání všech detailů 😀
A co se tady událo za poslední týden? co Edvi? a Jana? a přibily nějaké těhulky? Nemám teď čas dočítat,...to budu až odpoledne,a jsem zvědavá jak se všechny máte 😉

petrajda
31. led 2010

detaily dnešních kočárků fakt stojí za to 😀 občas nevím co k čemu patří a ty hýbadla,to je fakt švanda 😀 .

Edvi bohužel nevyšel její druhý pokus ☹ . je mi jí líto,ale prý mají ještě třetí,ale nevím jestli ho využijí. je to hrozný,člověk se z toho vystreslej jak psychycky tak i po těle 😢 . A jinak žádné těhulky nepřibyly,bohužel.Probíralo se tu kde co,stavba,dovolená,ekoligie 🙂 a onehdy i plenky. Jaké máš ty nachystané? Které budeš používat??

sidi.m
31. led 2010

mayner:Držím palce at to dobře dopadne.Musíš bojovat a nesmíš se tomu poddávat i když je to těžký.

zelvi:Tak to je dobře že už jste doma a je vše v pořádku.U nás taky občas těhulky leží

zelvinka
31. led 2010

Petrajda - no máme zatím připravené jednorázovky, ale samozřejmě pokud by jsme měli špatný kloubečky, tak nehodlám být pohodlná mamina a přešli by jsme ihned na látkové. Ale musím přiznat, že si nedokážu představit to sušení taddy v tom dvoupokojovém bytě, ale museli by jsme to nějak udělat
Sidi - a co je nového u tebe?
holky musím říct že už jsem se na vás na všechny těšila 🙂

sidi.m
31. led 2010

zelvi:To mě vůbec nějak nenapadlo používat jiné plínky než jednorázovky.Proč si to komplikovat
U nás vše při starém.mimi zatím neplánujem,ale tak nějak jsme si s mužem říkali,že se koncem roku začnem snažit,tak uvidíme jestli to půjde a to všechno okolo. 🙂

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru