Umělé květiny - kde pořídit takové, které by vypadaly opravdu jako živé?

burnina
24. čer 2018

Poraďte prosím značku či eshop kde pořídit krásné umělé květiny-orchideje nebo jiné rostliny s květy-které budou vypadat co nejvíce reálně. Prostě jako živé🙂. Díky!

leniczka23
24. čer 2018

Ikea..tam najdes par.opravdu povedenejch.

werumka
24. čer 2018

@burnina Florasis. Jejich eshop. Vlevo je v rozcestníku sekce umělé kvetiny. Maji je tam hezké. Dorucuji rychle.

mku
24. čer 2018

Proc umele? Ja mam v pokojicku zive a detem nijak nevadi 🙂

odula
24. čer 2018

@mku no ja jsem treba zajasala nad touto diskusi pze u me "koupit si zivou kvetinu" = "odsoudit kvetinu k smrti" 😁.

leymea
24. čer 2018

@odula presne 😀

burnina
autor
25. čer 2018

@mku neni to kvuli detem, jen se u me kvetiny se proste u me nemaji dobre, zalevam, snazim se a proste mi to nejde...😕 tak treba nejaka hezka umela... radsi bych uz hotovou v kvetinaci nez si delat aranzma sama, tak treba nekdo poradi krasne umele kvetiny v kvetinacku...

burnina
autor
25. čer 2018

@odula chapu😀

burnina
autor
25. čer 2018

@werumka diky, divala jsem se a maji asi jen kusove kytky, predstavovala jsem si uz hotove v kvetinacku...

burnina
autor
25. čer 2018

@leniczka23 diky. Ikeu mam trochu z ruky, ale obcas tam jezdime, tak tam mrknu😀

odula
25. čer 2018

@burnina hele.... nasla jsem pivonky... jako zivy 😂

burnina
autor
25. čer 2018

😂

babanci
25. čer 2018

Bohužel, krásné umělé květiny neexistují. Včera jsem zasadila umělé do akvária, někdo mě přesvědčil, že to bude lepší a není. Zaplatila jsem za to hromadu peněz, je to zelené až moc a prostě nepřirozené.

kamino
25. čer 2018

@babanci do akvarka.neeee... zive rostliny produkuji rybam kyslik,.upravuji kvalitu vody, odbouravaji nitraty,.ktere vznikaji rozkladem detritu (.hovinek ) .. umele.jsou hnusne a nedelaji nic z toho. Pokud.ti.zive nerostou,.mas.bud malo.svetla,.nebo.nevhodny.substrat.

odula
25. čer 2018

@burnina stranou "pivonek"😆 krasny umely kytky jsou hedvabny. ale jsou dost drahy a vetsinou kusovy. nasla jsem jedinou v kvetinaci tady... orchidej za 2700 🤤 ale moc jsem negooglila. mozna by stalo za to jeste google potrapit https://www.la-conception.cz/kolekce-sia-home-f...

burnina
autor
25. čer 2018

Mám tip pro ty co nepotřebují květiny dávat na slunné místo(třeba parapet)-stabilizované květiny. Je to-nebo spíš byla to- živá květina, kterou něčím napustí a ona vypadá stále jako živá. Má vydržet rok krásná, ale nesmí na ní svítit přímé slunce, to pak vybledne. A vadí jí vlhko, takže do koupelny apod taky ne. Mám doma na stole aranžmá s růží a bylo fialkové, už to mám vice jak rok a je to pořád pěkné i když vybledla a je už jen taková levandulová. Bohužel potřebuju kytky na slunný parapet a tohle nejde. Třeba ten tip někomu pomůže.

babanci
25. čer 2018

@kamino Jo, máš pravdu, mám špatný substrát. Musím to nastudovat, chci si koupit obří nanoakvárium a to budu muset ještě hodně číst.. Jinak, když už teda umělé květiny, tak se mi zdají ještě docela dobré v IKEA. V zaměstnání mi koupili obrovský umělý strom, ještě kvetoucí /ví, že to nesnáším/ a z legrace mi na to ještě pověsili umělý banán. Vyhodila jsem to na chodbu. 😀

babanci
25. čer 2018

@odula Tak to ano. Beru zpět, že jsou všechny hnusné...některé asi fakt ne. 😀

odula
25. čer 2018

@babanci ale ta cena ... 🤤☠

werumka
25. čer 2018

@burnina Ty orchideje v květináči se prodávají taky, ale už je to jiná cenová kategorie. Někdy je lepší spíš udělat aranž z těch "řezaných". Hezké (ale, jak říkám drahé, cenou cca od 1500), mají na umelekvetiny.cz. Ty vypadají opravdu jako živé.

burnina
autor
25. čer 2018

@werumka uz par zivych orchideji mi poslo, takze kdyz to spocitam, nebyl by to az takovy horor za jednu, jenze ja bych potrebovala alespon 4 kvetinacky... to by byla palka🙁

werumka
25. čer 2018

@burnina Zkus na ten eshop kouknout, třeba to nějak vymyslíš a nakombinuješ 🙂

cherris
25. čer 2018

já si nechalaudělat aranž u květináře cca za tři sta do koupelny, takový jakoby truhlíček, obalený skořicí se sušenými květy, nehrálo si to teda na živé, ale i tO DOCELA DLOUHO VONĚLO. Vydržela asi tři roky