Umělé řasy. Jak často se doplňují?

mamkamarketa
5. únor 2011

ahoj holky, zajimalo by me jestli mate nektera zkusenost s umelyma rasama. Jak casto se doplnuji, jestli to vypada prirozene 😕 a jak se to vubec dela. 😕 diky 🙂

mmmk
6. únor 2011

@mamkamarketa zkus mrknout na beremese.cz (login a heslo stejne jako sem), tam o tom je nekde cela diskuze 😉

mamkamarketa
autor
6. únor 2011

@mmmk dekuju za info 😉

lidiab
6. únor 2011

@mamkamarketa Vypada to hezky, kdyz je to kvalitne udelane, ale doplnovat se to musi celkem casto. Cca kazde 3 tydny, v podstate stejne jako nehty, pokud chces aby to nevypadalo zanedbane. Zalezi vlastne na tom, jak casto si budes oblicej otirat rucnikem atd. Nesmis si ty oci drhnout a nejradeji si je vubec nemalovat. Je to ale hodne individualni. Kazdopadne postupne vypadavaji. Kdyz se to pravidelne nedoplnuje tak pak uz to hezky nevypada, nesmi se to flakat.
Dela se to zpusobem ze se ti ty jednotlive rasy jednoduse nalepi mezi tvoje rasy. Trva to kolem 1,5 hodiny. Lechta to a nesmis casto mrkat, ale da se to vydrzet 🙂 Ja jsem je jednou mela, ale pak jsem si rekla ze to nestoji za to. Nemohla jsem si dukladne umyt oblicej a to mi vadilo.