Umístění videonahrávky na net. Máte s tím zkušenosti?

beveho
17. únor 2008

Ahoj holky,

můžete mi prosím někdo poradit, jaké jsou možnosti, když chci umístit videonahrávku z digit.foťáku někam na internet tak, aby si ji mohli známí prohlídnout? Na posílání mailem je ten soubor moc velký.
Máte s tím někdo zkušenosti? Předem díky za vaše tipy. Veronika

mirka414
17. únor 2008

ahoj ja si ukladam ale len fotky pre rodinu na rajce.cz.to by aj mna zaujimalo kam sa daju ukladat videonahravky.snad niekto poradi.

mmmk
17. únor 2008

Beveho, kazdopadne to jde na youtube.com. Imageshack.us taky neni spatny, ale zkus prvni youtube, to mi prijde jednodussi 😉

draga
17. únor 2008

my používáme :

http://www.n-joy.cz/

tam se zaregistruješ a stahování je celkem snadné 😀

tini
17. únor 2008

My takisto davame na n-joy.cz

jabber
17. únor 2008

a úschovna.cz by použít nešla? Je do 100 MB

mirka414
17. únor 2008

tini da sa tam nejak dat aj videonahravka s kamery?este som to nepozrela.

tini
17. únor 2008

To teda neviem, my davame len nahravky z digitalneho fotaka, ale klikni si na to a mrkni, treba sa zaregistrovat, omrkni to sama.

mirka414
17. únor 2008

tini dakujem je to super stranka... 😵

kamajka
17. únor 2008

ak by si chcela aby si to známi stiahli,
tak je vela upload serverov... na ktore to nahraš ten subor a znami si ho stiahnu.
napr. www.upnito.sk, www.ulozisko.sk, www.uloz.to, www.rapidshare.com,
www.subory.sk, www.uploaded.to, www.uloz.cz, www.iskladka.cz,
www.zdielanie.sk........ je toho mnoho 🙂

tini
17. únor 2008

Mirka, teraz som davala nove video na n-joy pre rodicov, tak som si vsimla, ze sa daju dat videa z mobilov, fotakov, kamier a z 'inych' zdrojov 😉

beveho
autor
17. únor 2008

Ahoj holky, díky za všechny vaše tipy! Zkoušela jsem n-joy.cz, ale bohužel ten můj soubor má 101MB a tak mi to asi po hodině stahování "kleklo". Ráda bych se tedy zeptala vás zkušenějších - 1.můžu ten můj stávající soubor nějak zmenšit a 2. fakt to stahování trvá tak dlouho nebo dělám někde chybu? Předem díky za vaše rady!

kamajka
17. únor 2008

da sa zmensit. stiahni si program DVD-shrink..
ak budes mat problem napis, rada ti s tym pomozem

kamajka
17. únor 2008

teda aspon si myslim ze by sa to v tom mohlo dat.. ja v tom vsetko zmensujem... 😕

krista
9. čer 2009

Ahojky,
chtěla bych se zeptat zda se to dá na některých výše uvedených stránkách zaheslovat tak, aby k tomu bez mého vědomí neměl nikdo cizí přístup?

denisocka
9. čer 2009

baby, a neviete nejaky program v našom jazyku na UPRAVU VIDEA???? z fotaka,potrebujem trebars odstrihnuť začiatok aj kus z konca.... tiež niečo na strihanie HUDBY

felina09
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
krista
22. čer 2009

Nikdo nevíte o žádných stránkách? To je škoda ☹

zuzinr
25. čer 2009

nahodou na facebooku to nepojde? Neviem nja som to este neskusala ale kamaratky tam maju nejake kratke videa.

erikasadek
25. čer 2009

mne sa najviac osvedcila picasa.. automaticky si stahuje fotky a videa; s pocitaca; staci len kliknut na danu fotku a video , a staihnut na net. trva to vzdy kratko.. 😉