Určení pohlaví, Huspeninová, Zlín. Máte zkušenost?

aallccaa
7. pro 2010

Ahojky všem,

chtěla jsem se zeptat, jaké máte zkušenosti s přesností u určování pohlaví u paní dr. Huspeninové. Už jsem četla tady na koníku, že se zmílila a já to slyšela od pár lidí kolem taky. Nemluvím teď o určování na PRediku, kde taky dělá a je tam lepší ultrazvuk, ale o určování u ní v ordinaci.

Je tu někdo ze Zlína, kdo k ní v těhotenství docházel?

f.miracle
10. pro 2010

Mám s paní doktorkou zkušenost pouze z Predika a tam se spletla. Za sebe ale říkám, že nejlepší "předpověď" je stejně vlastní "vnitřní" pocit; když mi řekla, že čekám holčičku, třikrát jsem se jí nedůvěřivě zeptala, jestli je to opravdu holčička, protože jsem byla přesvědčená, že budeme mít chlapečka; ona se smála a říkala "no jo, vám se to nějak nezdá, proč?" 🙂 Na dalších dvou utz už nám pan doktor potvrdil, že je to chlapeček.

lukr
11. pro 2010

Ahoj,já k paní doktorce docházím.S určováním pohlaví nevím,my to totiž nechceme vědět. 🙂

kikisz
13. črc 2012

Ahojky, k paní doktorce chodím.
A vidím, že jsem nebyla na omylu, když jsem si myslela, že je nějaká popletená tady s tím určováním...
První mi s úplnou jistotou řekla, že to bude kluk. Žeprej URČITĚ.
Tak jsem byla ráda, že první budeme mít chlapa a pak třeba holčičku.
Jenže při dalším vyšetření se mě ptala, zda to chci vědět. Tak jsem ji připomněla, že už mi to se stoprocentní jistotou řekla minule. Divila se, zeptala se, co mi řekla a pak říká: "Aha. Teď bych tipovala pravý opak..."
Tak teď nevím, zda už něco kupovat nebo čekat a čekat 😀

kikisz
13. črc 2012

Ahojky, k paní doktorce chodím.
A vidím, že jsem nebyla na omylu, když jsem si myslela, že je nějaká popletená tady s tím určováním...
První mi s úplnou jistotou řekla, že to bude kluk. Žeprej URČITĚ.
Tak jsem byla ráda, že první budeme mít chlapa a pak třeba holčičku.
Jenže při dalším vyšetření se mě ptala, zda to chci vědět. Tak jsem ji připomněla, že už mi to se stoprocentní jistotou řekla minule. Divila se, zeptala se, co mi řekla a pak říká: "Aha. Teď bych tipovala pravý opak..."
Tak teď nevím, zda už něco kupovat nebo čekat a čekat 😀