Určování pohlaví dítěte podle chuti, stavu těhotenství

mariborka
14. čer 2012

Kluk nebo holka? Vyšlo či ne? Zakládám nové téma, sice vím, že je tady spostu,ale vše jsou starého datu, proto obnovují nový dotaz a budu se těšit na odpovědi.. 🙂 Mám druhé těhotenství - první jsem měla úplně jiné než to druhé.. ale říct si to nenecháme (zřejmě jako u prvního).. 😵

michaela_2
14. čer 2012

My jsme si pohlaví říct nechali, ale jistotu jsme měli až ve 26. týdnu na 4D ultrazvuku. Potvrdili nám holčičku. Pokud to mám shrnout, tak co se týče té krásy, tak tu holčičku nejspíš opravdu trošičku ubírají 🙂 ( ale také ne vždycky). mě se tedy zhoršila maličko pleť a osypaly se mi záda - tam přitom pupínky nikdy nemívám. Doktoři říkají, že na tomhle něco je, že pokud nastávající maminka nosí miminko s ženskými hormony, tak se to na pleti nebo vlasech může projevit. Zase jedna známá, ale když čekala holčičku, tak vypadala jako obrázek, tak nevím 😀 .
Těhotenské chutě mě nějak minuly, neměla jsem zvláštní nebo specifické požadavky na nic....jedla jsem úplně normálně jako před těhotenstvím.
Tvarem břicha mi každý tipoval kluka 😀 měla jsem totiž hodně malinkaté bříško, takže spíš dopředu a špičatější....ale tvar bříška se doopravdy odvíjí podle typu postavy 😎

majka1976
14. čer 2012

Já čekám druhou holčičku a loni jsme přišli o chlapečka. Holčičku poznám podle chutí hned, protože okamžitě mi přestanou chutnat sladkosti, které jinak šíleně miluju. S klukem jsem měla chuť na všechno i na sladké.

stoupicka9
14. čer 2012

Tak my čekáme dalšího kluka a do 20tt jsem si myslela že je to holka než mi to mudr. vyvrátil. Je to kluk a příznaky mám úplně opačné než jsem měla při prvním klukovi. Při prvním těhu jsem měla až do 3měs ranní i večerní nevolnosti, byla jsem líná a jedla furt jen sladký hlavně deli tyčinky ale byla jsem krásně čistá v obličeji i ty uhry my zmizeli. Teď sladký vůbec nemusím, jsem plná elánu a nějaké ranní nevolnosti jsem vůbec neměla, a jsem saméj uhr i na zádech.O první mimi jsme ve 3měs přišli pro vývojovou vadu a podle genetiky to byla holčička a to jsem si myslela že bude i teď, protože jsem měla do toho 3měs stejný příznaky. Nebylo mi vůbec špatně ani sladký mi nechutnalo, jezdila jsem po výletech a to mám i teď, ale je to zase kluk. Tak nevím asi to podle příznaků poznat nejde. Ještě taky bříško mám oproti minulému těhu kulatý a v zrcadle si připadám furt stejná. Jestli vědět co to je tak je asi nejlepší ultrazvuk a nechat si to pro sebe. To jsem měla v plánu já, že když to bude holčička tak budu říkat že to nejde vidět a pak by bylo hezké překvapení 😀

nonacek
11. únor 2015

@stoupicka9 Ahojky ,vím že diskuze je staršího data,ale nápad to je dobrý pořád 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru