UV lampa na nehty. Máte zkušenost?

petuly
11. čer 2009

Ahoj holky, máte zkušenosti s UV lampou na nehty? Chtěla bych se poradit....... koupila jsem si "UV lampu značky Princess- celým názvem Nehtové studio Princess" a zklamalo mě to. V návodu je napsáno že nehty schnou 3x po 3 minutách, ale pravda je úplně někde jinde. Když postupuju podle návodu, nehty jdou pořád vlhké a gel neschne. Ráda bych znala vaše zkušenosti, rady, doporučení........ nevím zda mám jít lampu reklamovat nebo jestli je to u těchto lamp normální. Budu ráda za každou odpověď. díky

laola
11. čer 2009

Kolika watová je ta lampa? Jo a ještě mě napadá: otíráš výpotek? 😉

petuly
autor
11. čer 2009

Lampa má 15W...ale výpotek nevím, co je, mám ji novou asi 3 dny.

laola
11. čer 2009

Takže natřeš první vrstvu, dáš zapéct, nestíráš, vymodeluješ 2.vrstvu, dáš zase na ty 3x3minuty zapéct, čističem nehtů otřeš zbytky gelu-výpotek a pak dáš vrchní gel- zase zapéct a očistit

laola
11. čer 2009

Ten gel prostě nikdy nevyschne úplně-vždycky to lepí 😉 proto ten čistič

petuly
autor
11. čer 2009

Děkuji moc Laolo, asi jsem to špatně dělala a ta 15W žárovka, není to teda málo?

laola
11. čer 2009

Petul, já mám 36W lampu, každá žárovka má 9W, vytvrzuju 2 minuty... Takže pokud máš slabší lampu, tak to holt bude trvat trošku dýl. No a jestli to stačí poznáš až na hotových nehtech-uvidíš, jestli se nebudou lámat a tak 😵 Hodně štěstí při nehtění 😵 Pak dej vědět, jak to dopadlo 😉

petuly
autor
11. čer 2009

Jo jo,určitě dám, zatím moooc děkuji. 🙂

laola
11. čer 2009

Néjni zač 😉

petuly
autor
14. čer 2009

Ahojky laolo, tak lampu jsem nakonec reklamovala, protoze jsem zjistila, že 15W je opravdu málo. Takže mi vrátili peníze a podívám se po nějaké výkonnější, asi taky s 36W...Pak už to snad bude v pohodě. pěkný den petuly