Už 3 roky každý měsíc negativní test 😢

milujicimaminkas89
12. pro 2017

Pojďme se podpořit...

ladako
12. pro 2017

Nezoufejte, my se snazili dva roky a kdyz uz jsem to necekala, otehotnela jsem. Zkuste se zamerit na neco jineho a tolik na to nemyslet, rika se to snadno,ja vim. Me mozna pomohla hormonalni joga, tak ji treba taky zkuste. Preju hodne stesti, at se vam brzy ukazou na testu dve carky😉

bonavoxa
12. pro 2017

@milujicimaminkas89 Měla jsem to tak pět let. Někdy jsem si tam tu druhou čárku dokreslila ze zoufalství. Pak se smirila, že děti mít nebudu...A bum...Těhotná. Přirozeně. I napodruhé. Vždy, když jsem na těhotenství vůbec nemyslela a tak nějak byla v pohodě, psychicky, fyzicky, užívala si každého dne, smířená sama se sebou.

meyryen
12. pro 2017

Dva roky doufání, nadějí a zoufalství......a nic, každý měsíc jsem zase o něco starší a nevím jestli mám ještě vůbec doufat.....

blauen
12. pro 2017

Holky vím, že je to strašně těžké, nechci Vás tady nějak utěšovat, dávat nějaké rady, aby jste se zaměřili na něco jiného a nemysleli na to, protože jsem to 1000x také slyšela a pro mě to byly jen blafy, které mě ještě více kolikrát ranily už jsem nesnesla slyšet po x letech co vše mám dělat a nedělat a na co se zaměřit, jen abych nemyslela na vytoužené miminko. My jsme se snažili 4,5 roků každý měsíc pořád to stejné na testu bílo, a oči v slzách. Došlo to tak daleko, že už jsem se nevídala ani s kamarádky co mají děti, protože mě to uvnitř duše hrozně bolelo, bylo mi to líto, proč všechny kamarády mají a my ne. Rozhodli jsme se to řešit přes doktory, nebudu tady vše vypisovat, kde jsme šlyseli verdikt že máme 15% šanci na miminko. Nechali jsme si udělat všechny testy, nasadili mi léčbu mě a manželovi a za 3/4 roku od léčby se nám povedl hned první pokus IUI a dneska nám tady lítá skoro roční holčička. Tím chci říct jen holky i když už jste třeba na pokraji sil, nikdy neztrácejte naději, i když já ji taky chvílema po těch letech už pomalu ztrácela. Ale zázraky se dějí a každá z Vás už ať přirozeně či s nějakou pomoci určitě to miminko budete mít!!!!

neliniezoe
12. pro 2017

Hlavně neztrácejte naději, pět let snažení, nespočet IUI, dvě negativní IVF a teď tady nosím skoro roční dceru počatou přirozeně... Věřím že na každého čeká miminko,jenom si někdo hold musí počkat na to "správné".

anetapegg
12. pro 2017

u nás presne po 3 letech...dva roky prirozene nic, rok s pomoci IVF ....

komive
12. pro 2017

Je to tezky..dva roky a nic, pomalu prestavam doufat, beru to tak, jak to je..nejsem s tim smirena, to bych lhala, a boli to. Ale nechci si davat nadeje, protoze pak to boli jeste vic. Moc ti drzim palce, aby si i k tobe naslo dite cestu, budte si s muzem oporou!

janca84
12. pro 2017

Také mám za sebou dva roky a nic. Někdy už mě přepadá zoufalství, teď ještě navíc cysta.

aneta33
12. pro 2017

U nás to taky trvalo sice jen 1,5 roku. Když jsem nás objednala do CAR, stihle jsme 2 návštěvy, já se uklidnila, že nám doktoři pomůžou a další návštěva nebyla potřeba... Otěhotněla jsem přirozeně. Vše má svůj čas...

milujicimaminkas89
autor
17. pro 2017

Já mám za sebou i IVF, 2 KETY s negativním výsledkem. V lednu 2018 / únor 2018 bych chtěla jít na další KET, máme ještě 3 embrya v mražáčku. Přirozeně se prostě nedaří a nedaří...☹😢

1miska
17. pro 2017

všechno má svůj čas, svoji cestu.... na první dítko jsme si také počkali x let, zkusili možné i nemožné, zažívala jsem to, co všechny kterým se nedaří, v CARu nám moc šancí na těhotenství nedávali, protože děloha byla zničena opakovaným odstraňováním myomu, nakonec se povedlo - a my byli štastní že čekáme vymodlené dítě které určitě zůstane jedináčkem, protože procházet vše znovu, na to jsme neměli sílu... po roce od porodu přišla první mense, dlouho jsem kojila a místo další menses blikalo na UZ srdíčko druhátka, zcela nečekaného, překvapivého, toho v které jsme uz ani nedoufali ... cesty života jsou nevyzpytatelné 🙂

garalela
17. pro 2017

Koukám, že je nás tady dost, co čekaly déle než ty tři roky. Věř, že je dost příkladů, že to není navždycky špatné.

kamimnichov
17. pro 2017

Velmi se vsemi maminkami cekatelkami soucitim. Prwsto bych chtela napsat osud me velmi dobre kamaradky.
Na VS ji lekar rekl,ze nikdy nebude mit deti. Diagnoza polycisticka ovaria a jeste neco doplnujiciho to proste vylucovalo. I prestala se chranit a otehotnela. I pres nepriznivou situaci si mimi nechala (kdo by taky nenechal,kdyz vuj vi,ze to mohla byt jedina sance). Partner ji opustil,vysokou pozastavila. I presto si nasla noveho manzela,vysokou dostudovala. Mimi vychovavala spolecne s ucenim na vysokou. V dobe,co jsem se ja vdavala (rok po VS) byla na svatbe i se svym druhym miminkem a ted na podzim se ji narodilo treti detatko ❤
Nevim,jak spletite cesty musela projit,aby byly ty dusicky s nami,ale podarilo se. Nikdy neni nic definitivni a predem ztracene.

Hodne sil a trpelivosti vam vsem.

vikca85
17. pro 2017

holky my přes 2 roky.. máme už jednu dceru v první třídě, ale rádi by jsme ji pořídili sourozence... věřím,že miminko bych si teď, co máme vše udělané doma užila na tisíc procent !! zkoušela jsem vše možné z lékárny a nic, v létě tohoto roku jsem se na to vykašlala a dokonce přestala chodit i na modrého koníka 🙂) vrhla se do úpravy pokojíčku dcerce a bum, otěhotněla jsem... bohužel to přišlo v době , kdy manžel měnil práci, dcera šla do první třídy a prostě si myslím, že kvůli psychice jsem potratila a musela na revizi ☹ jsem velký nervák a vím, že je to špatně ☹ nyní užívám také homeopatika, ale už mě to nebaví, furt do něčeho strkat peníze... no takže teď řeším vánoce a tři měsíce po revizi se začínáme opět pomalu snažit, ale už nechci tak urpuntě, snažím se na to nemyslet,fakt se hodně snažím, jakmile mi jdou myšlenky, tak je hned stopuji... bohužel často přijde dcera a ptá se kdy kdy kdy kdy kdy už... ale snažím se !!! věřím, že je to v tom na to nemyslet...