V 7. týdnu těhotenství nafouklá jak balon 😕

elenadavis
13. čer 2017

Ahoj devčata poslední dobou mě trápí, že i přesto že jsem poprvé čerstvě těhotná ,vypadám jak v 4 měsíci. Vždy před MS jsem byla nafouklá, ale břicho pak samo splasklo. Jenže teď mi příjde že jsem jak balvan.😕 Nejsem zas takový hubeňour ani baculka tak v normě 170/60-63. Celkem mě to trápí a necítím se ve své kůži. Kdyby to bylo už těhu. bříško tak ok, ale vím že teď sotva by na mě bylo něco vidět. Také jste byly ze začátku tak nafouklé. Co proti tomu mohu dělat? Moc dík za odpověd. 😉😊

listopadka1
13. čer 2017

Ahoj, já jsem v 8., teda podruhé, ale břicho se mi vyvalilo taky, ráno to ještě docela jde, ale večer jsem nafouklá jak balon. Taky mě štve, že zatím vypadám jen tlustá, ne těhotná, ale co nadělám. Podle mě s tím moc dělat nejde, jen počkat, až to bude konečně "těhotný" břicho 😀 Asi se dost zadržuje voda, u mě je to určitě i tím, že už mám povolený svaly z prvního těhotenství.

mijito
16. čer 2017

zdravím holky. Já mám úplně to samé, jsem v 7.tt a večer mám břicho jak balon, ráno docela v pohodě. Zatím jsem jen tlustá, těšim se na bříško 😀

elenadavis
autor
16. čer 2017

@mijito jo přesně ráno ješte ok, ale večer hrůza 🙂

elenadavis
autor
16. čer 2017

Zavodněná no nevim jsem s WC velký kamarád teď 😃. Hold musíme počkat na těhu bříško a pak už to bude lepší pocit. 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru