V jakém českém městě byste chtěly bydlet?

daasqua
5. únor 2020

Ahojte, taková menší diskuze na odreagování... V jakém českém městě (jiném, než bydlíte nyní), případně oblasti byste chtěly bydlet? Kde vás to uchvátilo a říkaly jste si, to by bylo fajn tady s rodinkou bydlet a užívat si toho a toho?

hojda
7. únor 2020

@drep @dendasubaristka @e_v_k_a83 Byli jsme tam s dětmi na podzim a jeden den tam ve vzduchu něco hrozně smrdělo, místní nám říkali, že tam nějaká fabrika něco vypouští, prý je to normální, tak mě to dost udivilo. Ostrava patří podle nejnovější celosvětové studie mezi nejvíce znečištěná města Evropy. Továrny mají už lepší filtry, takže ty velké viditelné částice se zachytí, ale ti neviditelné mikročástice tam prostě jsou. To samé jako z aut ve velkoměstech.

barulina
7. únor 2020

@dendasubaristka jj. Já to nemyslela zle zejo. V zavřu na Šumbark jsem měla rajon. Jen tě tam fakt dítě ven nepustis 😆

kulisek_28
7. únor 2020

Znojmo, mám tam svého milého.

dendasubaristka
7. únor 2020

@hojda no občas tady smrdí fabrika mezi Frýdkem a Ostravou 🙂 ale to je tak 1 za čtvrt roku. A ty jejich procenta stojí za to a výzkumy :D směs s fabrik máte asi občas všude. Nevím no. Žiju tady celý život a nikdy jsem žádný problém neměla 🙂

dendasubaristka
7. únor 2020

@barulina no já brala Havířov jako Havířov, Šumbark jsem do toho nepočítala tak nějak protože tam bych nikdy nešla no. Tady ty existence jsou pro mě no asi nemám slušné slova 🙂 jasný taky jsem to nemyslela zle. 🙂

hojda
7. únor 2020

@dendasubaristka Nám říkali, že je to několikrát do týdne, ten smrad. Nějak nevidím důvod toho, proč by někdo zhoršoval výsledky těch výzkumů. Vylepšování by asi mělo důvod, ale zhoršování?

dendasubaristka
7. únor 2020

@hojda taky záleží v jaké části Ostravy jste byly 🙂 v Šenově třeba ten smrad mají pravidelně jsou blíže té fabriky. Tak víte jak to je s třeba je i s těma průzkumama na platy. Říkají že tady máme kolem 30 000,- :D kde? Jo možná nějaká vrchnost,ale normálně pracující člověk je rád když dosáhne na 20. Netuším proč by zhoršovali,ale žiju tady od narození a smrad cítím opravdu málo kdy. A jsem zdravá jako ryba. A ten smog,s ním to tak divoké fakt není.

hojda
7. únor 2020

@dendasubaristka Nebo to možná už ani nepostřehneš, když v tom žiješ, ale určitě bych Ostravu nebrala jako standard, co se ovzduší týče.

ocetnicek
7. únor 2020

Js Brňák, ale kdyby, tak jedině do Prahy. Miluju starou Prahu, ale na bydlení tam nikdy nedosahneme😂

katerina_j
8. únor 2020

Znojmo 🍷 je místo mého ❤️🍷😆

martinau5
8. únor 2020

Pro mě je to Třinec. Hlavně okrajové části jako jsou Guty, Oldřichovice, Tyra a pak dále směr k Jablunkovu, je jedno kde tam. Miluji tuto část Beskyd 🙂