V jakých botech řídíte auto?

vendeta
9. pro 2009

Jsem začátečníka na řízeni se vždy přezouvam do balerinek bez podpatku,ale mam strach aby mi nevyklouzli. V jakych botech jezdite?

terinda
9. pro 2009

V botách bez podpatku a ne v pantoflích 😉

rimmel
9. pro 2009

ja si pamatam ked som si robila vodicak, som sla rovno z prace a v stoklach ridila 😀 😀 ale potom mi to neskor zaplo ze sak si mozem nejaku obuv na prezutie vzdy so sebou zobrat 😅

vitty
9. pro 2009

Když jsem se kdysi učila, jezdila jsem bosa. Teď řídím třeba v holinách. 😀 Jde o zvyk.

malovani
9. pro 2009

V jakýchkoliv, je mi to jedno... v něčem se řídí líp, v něčem hůř, ale je to jen o zvyku...

.danda.
9. pro 2009

Taky nemám vytříbenou obuv 😉 . Ze začátku, jsem jezdila ve sportovní a dnes si vezmu kidně i jehly. 😉 Ale na delší trasu se přezuju do pohodlných 😉 😀

jeudi
9. pro 2009

v teniskach do auta se vzdy prezouvam a boty na podpadku beru sebou ... 🙂

kubaka
9. pro 2009

dobrá otázka - jezdím v polobotkách, ne příliš tvrdých podrážkách a ne ve vysokých podpatcích. Tak, abys měla v noze cit a cítila jakou silou šlapeš na pedál a podpatkem si neškobrtla o kobereček. Taky by boty neměly padat z nohy - I můj tát, profi řidič měl boty, ve kterých se mu lépe jezdilo, zvlášť na dlouhých trasách.

martinka79
9. pro 2009

já zvládám řídit v čemkoliv, ale po pravděš boty na vysokém podpatku či s dl. šičkou nejsou to pravé ořechové.. pokud jedu dalekou štreku tak zásadné pohodlné tenisky.
vlastně ani zimní farmářky nejsou to prav= na řízení...

mirka755
9. pro 2009

ahoj
neřídím v pantoflích, vysokých podpadích. Musím mít pevnou botu a slabou podrážku abych cítila pedál

uci
9. pro 2009

po par rokoch jazdenia mi je to uz jedno v com, ale zo zaciatku som to tiez zvladala len v nizkych pevnych topankach 😉 ale mne napr. paradoxne viac vyhovovalo ked mali vyssi podpatok, zalezi od toho ako vysoko zabera spojka - ak moc vysoko (ako na nasom fare) tak ma potom tak nebolel priehlavok = nemusela som tak vysoko zdvihat spicku ako keby som mala nizke podpatky 😉

jabber
9. pro 2009

Je mi to jedno, můžu mít cokoli....ale v létě se mi dobře řídí v Crocsech 🙂

sisi.v
9. pro 2009

v čemkoli, kromě žabek a pantoflíčků, nesnáším když se mi posouvají na noze. ale v crocsech ne, vadí mi, že spatně cítím pedály.

jabber
9. pro 2009

sisi - v crocsech špatně cítíš pedály? 😕 😅

soanpe
9. pro 2009

v jakých botách řídím auto??? no přece v mých 😀

lenkavano
9. pro 2009

soanpe 😀 😀 😀

sisi.v
9. pro 2009

jabber - jo, mají na mě moc silnou podrážku a vadí mi, že kloužou dolů když nedám pásek.

konja
10. pro 2009

když jsem se učila řídit, tak jsem si vždy na jízdy brala uzavřené boty, nejlíp tenisky , ale teď už mě je to jedno a odřídím v klidu i v jehlách. Je to o zvyku, já řídím každý den, jsem jediný řidič v rodině ( naše rodina je zvláštní případ, manžel sice řidičák má, ale jen pro parád u v peněžence, nedojel by ani za roh 😅 ) a tak už jsem si nohy vytrénovala tak, že mě nedělají žádné boty problém 😉

medvik
10. pro 2009

v jakýchkoli, nevadí mi ani žabky, ale myslím že v pantoflích se řídit nesmí.

consti
10. pro 2009

Je to o zvyku, ale většinou řídím v teniskách nebo balerínkách. Teď v zimě v kozačkách, v létě se mi už "podařilo" řídit i v žabkách, ale to moc nedoporučuji 😀 . V podpatcích jsem ještě neřídila, moc je nenosím a když už jsem měla příležitost v nich řídit, tak jsem měla nové auto, tak jsem to nechtěla riskovat 😀 . Ale jde si zvyknout na vše, jedna kolegyňka řídila dokonce i v lyžácích 😀 😀 .

janeyzelvicka
10. pro 2009

Prakticky v jakýchkoli, kdysi když jsem třeba měla pohorky, přezula jsem se do takových těch ťamanských černých pseudotenisek s tenoučkou podrážkou. Akorát v žabkách bych asi neřídila, bála bych se,, že se mi nějak smýknou a netrefím na pedál 😀

naty
10. pro 2009

Tak nejradši v teniskách, ale jezdím i s podpatkama, jen je potřeba si na to zvyknout...v létě klidně se žabama, ale už se mi stalo, že se mi nějak vzpříčila pod pedál, tak si na to dávám majzla....ale pro začátečníka si myslím, že jsou nejlepší nějaký tenisky s tenčí podrážkou, pak už uvidíš, co ti bude vyhovovat......znám chlápka, co se do auta vždycky přezouvá...do papučí!! 😕 Ale to už je o jiným asi... 😀

martek
10. pro 2009

ja ridim v cemkoliv, ale nejradsi v podpatkach, fakt se mi jezdi lip, dokonce na dlouhy cesty, pres tisic km, si beru schvalne podpatky, ne jehly, ale na klinku.
dokonce sem mela v pizotkovi od podpatku diru 😀 u spojky 😎
a to chlap v autobazaru, kdyz sem ho prodavala, opravdu nemohl pochopit 😅 😀
jinak jediny boty, v kterych opravdu ridit nejde, jsou drevaky 😀 teda jako jde, ale fakt hodne blbe. to uz radsi bosa 😉

sares
10. pro 2009

janey: no s těma žabkama to už taky neriskuju. Jednou se mi ta pěnová žabka nějak zohla a sekla pod pedál, zrovna pod brzdu a ja dojizdela na červenou, stál tam nějakej bavorák a já nemohla vyndat botu z pod brzdy 😀 , no nervák jak sviňa, ale dobře to dopadlo. Od té doby, když mám žabky, tak se zouvám a jedu radši bosá.

herminka
11. pro 2009

Dobrá diskuse 😀
Jsem schopna řídit v čemkoli, ale raději v botách s měkčí podrážkou a maličkým podpatkem (v tensikách, polobotkách, trekových sandálech).

aponchie
11. pro 2009

urcite ne v podpatcich a kdyz jedu oblecena s podpatkama tak si beru tenisky do auta

jijitka
11. pro 2009

Sares - já takové štěstí neměla, něco podobného se žabkou se mi stalo, když jsem dojížděla k obchodu na parkovišti a skončila jsem jim tam v betonových květináčích 😀 Naštěstí už jsem jela hodně pomalu, ale dobře, že tam květináče byly, protože jinak bych asi projela prosklenou výlohou za nima.

Jinak řídím v čemkoli, ani od žabek jsem se tím odradit nedala, nesnesu ale pantofle-korkáče s hrubou podrážkou nebo dřeváky (jet bych v nich zvládla, ale určitě ne parkovat nebo couvat, když je třeba cit) a vadí mi i naboso.

meleri
11. pro 2009

😅 v teniskách, v pohorkách, v sandálech, v ťapkách, podpadky ne, nevlastním neumím..

kombihs
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
kopretina77
5. lis 2013

nikdy neřídím v botec na podpatku,jinaj je to jedno 😵