V kolik hodin chodí vaši manželé z práce?

lenka5731
10. únor 2012

Sedím tu a čekám 🙂 a napadá mě, jak to chodí jinde 🙂

Muž ráno odchází v 7:30 -7:45 s dítětem do školky a pak jede rovnou do práce, tam je zhruba za hodinu po odchodu z domu. Poslední půlrok to vypadá tak, že se odhadem 1x týdně vrací v 18 h, 2x týdně v 19:30 a 2x týdně v 21 hodin. 😕 Z práce jezdí rovnou domů, jen jednou týdně se stavuje v obchodě pro jídlo.

Jak je to u vás?

janca_dobi
10. únor 2012

Tak můj muž posledních několik měsíců, co pomáhá kamarádovi v autodílně, odjíždí okolo deváté ráno a domů se vrací různě, někdy v sedm, někdy v deset, někdy v půlnoci a někdy i déle. Jednou "jeli" i nonstop. 😠 A pak má ještě jednu práci, většinou 2x v týdnu a to odjíždí v sedm ráno a končí ve čtyři.

kacenka1111
10. únor 2012

Ahoj🙂 tak u nas chodi do prace na osmou a vraci se mezi pul sestou a sestou.... 🙂

lenka5731
autor
10. únor 2012

@janca_dobi tak to je taky hezký. 😒 mně teď volal, že přijede za chvíli (protože má hlad), ale večer musí prý ještě cca1,5 hodiny pracovat.

ined77
10. únor 2012

@lenka5731 🙂 ...u nás odchází MM ráno v 7.30 a vrací se po půlnoci, když má "volno" odchází ráno stejně a vracívá se po 15h.celé dny je doma 2x sobotu a neděli v měsíci...ovšem, nesmí se něco podělat 😝 ...je živnostník, má s bratrem restauraci a pracují sami.
dovolenou má 10 dní za rok, tu si berou v létě, na střídačku, tudíž je10 dní doma, ale následně 10 dní v kuse v práci, počas roku jsou doma navíc jen 24. a 25.12., zbytek dělají....pátky svátky ☹ .
přemýšlím o zavěšení fotky na lednici, aby děti nezapomněly jak tatínek vypadá 😝 😅 .

kacenka1111
10. únor 2012

ja zapomnela doplnit, ze ma vikendove melouchy, ted je zrovna na hlidacce, zitra jde taky....vetsinou jednou za vikend, tento bohuzel 2X

anieanne
10. únor 2012

Manžel vstává jak kdy ( mezi druhou a pátou ), a vrací se též jak kdy - někdy je doma už ve čtyři, jindy přijede v devět... "Nejlepší" jsou dny, kdy vyráží ve tři ráno, a vrátí se po desáté večer...

lenka5731
autor
10. únor 2012

@ined77 haha, tak to na tom možná jsme ještě dobře. je pravda, že i když přijde v 21 hodin, tak celá rodina něco málo pojíme, pak se jdou s dcerou vykoupat a spol, přečte jí pohádku a oba vytuhnou. docela se věnuje i při omezených možnostech.

mixxinka
10. únor 2012

no a můj drahouš pracuje krátký/dlouhý... takže tak 🙂 když je v práci, chodí domů cca v 01:00 a když já vstávám a jdu do práce, tak on spinká...

zdeniii
10. únor 2012

Ahojky, tak manžel vstává někdy s námi okolem 7 nekdy dřív, frčí do práce, pak přijde třebas kolem 4 dá nám pusu a zase jede fuč a vrací se většinou když už malá spí nebo jde spát... O víkendech ani nemluvím... Prostě jsem na to tak nějak sama...🙂 ale co je to jeho boj, mně to jak dítka rostou neunikne 😵
Ale zase he fakt, že si můžeme dovolit finančně dost věcí. Holt je to vše vyvážené zase něčím jiným... Hlavní je, že jsme spokojení a když je možnost a vyjde mu čas tak ho trávíme společně.

majatob
10. únor 2012

teda holky,jak to tak ctu...zlaty skolstvi 😀 😀 😀

mili84
10. únor 2012

Tak u nás je to tak, že manža odchází přes zimu v 6:30, přes léto v 5:30. V zimě jezdí domůl dřív, i po 15h, max. půl 4, někdy nejde do práce vůbec. V létě jsou stavby tudíž návrat někdy dýl, ale většinou do půl 4, max. ve 4 je doma. Párkrát přišel v 19h, ale fakt vyjímečně. O víkendu je přes zimu doma, v létě chodí někdy do práce, pokud to jde, tak jen na dopolede. Takže u nás pohoda 😉

ined77
10. únor 2012

@lenka5731 🙂...tak já MM v noci akorát slyším, protože nosí z práce nákup...a děti spí, ráno MM
malou přebalí a převleče, polaškuje s malým a zase jde 😝 .nebo bere malého sebou do školky....což je pro mě super 😉
někdy mám dojem, že už mi z toho hrábne, být s malochama pořád sama, ale co už...člověk si zvykne na všechno 😔 .ale zase...když už je doma, tak se dětem věnuje, to ano 😉 .na to opravdu stěžovat nemůžu a dokonce! to vypadá tak, že i při tady tomhle všem se dostanu na hodinu týdně na cvíčo 😀 ...a to se těšíííím jako malá 😀 ..
u nás jsme totiž s jiným hlídáním na nule ☹ ...takže budu vehemenně větrat hlavu na balónech 😀 .

kris2008
10. únor 2012

tak muj manzel odjizdi v 6.00hod a vraci se v 15.00 😵 Pondeli az patek.....a je mi po nem smutno,jeste ze nechodi az vecer 😀

lenka5731
autor
10. únor 2012

@zdeniii my jsme taky víceméně spokojení, i když ideální to není. Ale to není nikdy 😀 Jen z mého okolí neznám nikoho, kdo by chodil takhle pozdě a většinu sousedů vidím přijíždět mezi 16-17 h a pak už je problém zaparkovat, tak si říkám, jak to všichni dělaj 🙂

crca
10. únor 2012

U nás vstává o půl 6 a doma je mezi 15.00-15.30hod,ale to je spíš přes zimu,v létě odchod stejný ale návrat nejdéle v 17.30hod i když teda pak jsou na montáži tak i přišel někdy v 19.00hod,ale to je minimum.Víkendy volné 🙂

kris2008
10. únor 2012

@zdeniii presne jak rikas,to ze makaji dele ci casteji,tak je to na ukor rodiny,ale na druhou stranu je to pro rodinu,takze nemuzu ani píp 😎

ined77
10. únor 2012

@zdeniii 🙂 ...to je přesně to co si říkám...kdyby to bylo alespoň finančně vyvážené, člověk to pojme jinak, jenže u nás bohužel zasáhly povodně a stále se z toho všichni hrabou a jiné věci způsobené neznalostí?či vím já....no to je jedno... tady to nebudu rozepisovat 😅 ...prostě jsme rádi že jsme rádi....éra zlatého dolu z hospody je opravdu utopie 😝 ...kdyby MM pracoval ve fabrice, byla bych raději...měl by " své jisté", dovolenou 3 týdny a byl by o 50% víc s námi ☹ .
ale to už jsem se rozohnila a vím, že to nikoho nezajímá 😀 .

zdeniii
10. únor 2012

@lenka5731 tak já znám z okolí taky muže co jsou doma pořád a pomáhají s dětmi, ale zase právě třrbas nemají moc penízků, a nebo zase že doma nejsou skoro vůbec... holt je to všude jiné a každému vyhovuje něco jiného.
Zatím to takhle zvládám a manžel jezdí s malou aspoń jednou týdně na plavání, tak mají čas pro sebe a já v pátek chodím tančit tak mám den pro sebe taky 🙂 plus ve středu mi chodí mamka odpoledne tak jsme si s manželem třeba zašli na večeři abychom se taky ještě poznali 😀
Každopáně taky bych byla ráda, kdyby muž byl doma častěji, ale což 🙂 takovéhleho jsem si ho brala 🙂 s mnoho práce i koníčky 🙂)
Je pravda že někd yje to na hlavu 🙂 a asi ještě bude až se narodí prcek 🙂)

amallie
10. únor 2012

@lenka5731 tak to ti fakt závidím, můj chodí furt po té 21h a často ho ani nevidíme
pro jídlo se nestavuje, to by musel v nonstopu 😖

zdeniii
10. únor 2012

@ined77 to víš to si myslí jen ostatní co do hospod chodí, že je to zlatý důl :D vím o čem mluvíš i když my hospodu teda nemáme...

lollaj
10. únor 2012

já mám manžela celý týden mimo domov,v pondělí odjíždí v 6h, v pátek přijíždí mezi 19-20h (to už děti spí)Je doma jen o víkendu.

ffiinnkkaa
10. únor 2012

Pracuje na směny..a tento rok šest dní v týdnu 😝

jeudi
10. únor 2012

tak ja mam chlapa doma jednou tydne na vikend a kdyz prijede tak obcas dela jeste v garazi auta nekdy i nonstop

zdeniii
10. únor 2012

Hlavní je aby člověk byl spokojený 🙂 ideální to stejně nebude nikdy 🙂)

cernalu
10. únor 2012

tak u nás manžel odjíždí po půl šesté a vrací se domů kolem půl sedmé ☹ , někdy má i sobotu pracovní a občas výjezd od pondělka do čtvrtka takže nic moc, ale když je doma tak se snaží se malému i mě věnovat co nejvíc 🙂

katka_mel
10. únor 2012

@lenka5731 Ahoj. Tak u nás tatínek odjíždí v 5 hodin a vrací se nejdřív kolem 18hod. Někdy jezdí pryč v pondělí a vrací se až v pátek. To jezdí na montáže. Víkendy bývá doma, ale stejně maká venku, protože bydlíme v RD a je třeba navozit dřevo ap.

ined77
10. únor 2012

@zdeniii 🙂 ....jj, je to tak 😉 .někteří lidé mají velmi zkreslené představy 🙄
...ale tak co...zase, abych se nerouhala 😀 ...z ruky do huby nežijeme, střechu nad hlavou taky máme, ale hlavně....zatím jsme všichni zdtraví...tak co víc chtít 😉 🙂 .a MM je skvělý taťka a hlavně hodný chlap, jsem ráda, že ho mám 😵 .

zdeniii
10. únor 2012

@ined77 přesně tak 🙂 co víc chtít, hlavně že jsme zdraví a máme se rádi!!

Ale je pravda, že nemít děti tak by mi takový vztah asi nestačil 😉

ined77
10. únor 2012

@zdeniii 🙂 ...ale to nevíš...zase by jsi měla tisíc svých zájmů, určitě by jsi neseděla doma jak se říká na zadečku 😉 😀 .
hmmm....život bez dětí si už nějak neumím představit 😅 ...co já bych jenom dělala? s tolikým časem na spánek a další 😀 .
já se přiznám jsem dnes trošku (víc) naměkko, zítra má malá rok a já dnes pořád vzpomínám na to, jak byla ještě u mě v bříšku a jak to rychle uteklo 😨 🙂 .
zkrátka buďme rádi za to co máme 😉 😵 .

zdeniii
10. únor 2012

@ined77 jjo to je fakt to bych měla 🙂) Taky si to bez prcka nedokážu představit a moc se těším až se narodí maličký 😵
Týjo rok, to už bude velká holka viď, letí to šíleně rychle. Kateřince přejeme všechno njelepší!!!