V kolik hodin chodí vaši manželé z práce?

lenka5731
10. únor 2012

Sedím tu a čekám 🙂 a napadá mě, jak to chodí jinde 🙂

Muž ráno odchází v 7:30 -7:45 s dítětem do školky a pak jede rovnou do práce, tam je zhruba za hodinu po odchodu z domu. Poslední půlrok to vypadá tak, že se odhadem 1x týdně vrací v 18 h, 2x týdně v 19:30 a 2x týdně v 21 hodin. 😕 Z práce jezdí rovnou domů, jen jednou týdně se stavuje v obchodě pro jídlo.

Jak je to u vás?

mitote
10. únor 2012

muj manzel se denne vraci nejdriv v sest, nekdy pozdeji...ale doma pak pracuje tak do jedenacti... dela o vikendech i ruzne melouchy a na dovolenych taky...ale ted meni praci, tak uvidime jak to ted bude 🙂

gabcos
10. únor 2012

tak u nás to je hodně podobny ...Odchází v 7, vrací se jak kdy - v 18, 19,20 hod...do toho služebky....absolutně žádné hlídání, já sama na dvě děti...🙂

gabcos
10. únor 2012

a ještě pak pracuje doma....

sarihy
10. únor 2012

Manžel vodí starší dcerku na 7.15 do školky, pak jede do práce, domů chodí nejdříve v 18, což se ale poštěstí tak 2x týdně, jinak se vrací po 19, kdy už holky spí...Ale víkendy je doma...Já si nestěžuju...vím, že když to jen trochu jde, dorazí domů brzo, a hlavně všechen volný čas trávíme spolu jako rodina...

lucyjanek
10. únor 2012

Manžel odchází v 7:15 a vrací se v cca 17:45...takže když to tak čtu tak je to nádhera 😵

marjama
10. únor 2012

Manžel odchází v 8,00 a vrací se kolem 17,00. A to je kolikrát úplně sedřenej, jak on říká. A podle toho co čtu a já mu to sama i pořád říkám, tak má teda pěknou flákárnu 🙂 Nedovedu si představit, že by chodil domů třeba ve 20 h nebo i později. No jsem prostě zhejčkaná 😅

levandule_vanilkova
10. únor 2012

Můj přítel pracuje hlavně z domu (přes pc) a jezdí jen na pracovní schůzky, vyzvednout materiál a tak, takže ho mám skoro pořád doma. Je pánem svého času, takže mi i hodně pomáhá s malou. Teď ale se společníkem zařizují kanceláře a dílnu takže cca za dva měsíce už to u nás bude vypadat tak jako ve většině domácností - ráno do práce a večer domu. Abych se přiznala trochu se toho bojím bude to zase něco jiného. U mě je problém, že žiju v městě daleko od své rodiny a známých, takže snad se nebudu cítit přes den tolik sama 🙂

janula28
10. únor 2012

také se přidám, manžel odjíždí do práce kolem 7:30 a vrací se většinou v 17:30, to je v době, kdy není na služebce, teď byl v lednu 3 týdny v Německu, na týden s námi doma a opět je na 3 týdny v USA, takže si važte toho, že máte tatínky doma alespoň pozdě večer, ale máte, my to budeme hned po jeho návratu měnit, tohle nejde, kluky skoro nevidí a ty peníze za to opravdu ale opravdu nestojí, dětství mají jen jedno a on chudák přichází o to nejkouzelnější 😖

vojtisek2007
10. únor 2012

u nás je to tak, že manža ráno odjíždí kolem 5 a návrat nejdřív v 19-20...a to pak jestě tak 3x týdně sedí u pc a dělá papírování ☹, o tom že chodí víkendy ani nemluvím -ale to od těch 8-9 do max do 16 hod.

hasky24
10. únor 2012

od 10 do 17 - 18 hodin 🙂 🙂

weri1
10. únor 2012

odchází jak kdy mezi 13-16 hodinou a chodí mezi 2-6 ranní 7 dní v týdnu

weri1
10. únor 2012

@levandule_vanilkova budeš mě rodina strašně chybí

marhulinka
10. únor 2012

odchází mezi 6-6,15h a vrací se v 15-15,30h víkendy volné. Je ale nonstop v pohotovosti na nehody,takže většinou ho svolávají když je to nejméně vhodné - když odjedemena dovču,na víkend,jsme někde na návštěvě /když jsme doma,tak moc nevolají😀/

levandule_vanilkova
11. únor 2012

@weri1 No mám Natálku a za rodinou můžu jezdit kdy chci, jenže z Ostravy k Praze to není zrovna nejjednodušší. Rozhodli jsem se tu ale zůstat. Myslím, že na tom nejsem úplně nejhůř, jsou ženy, které kvůli práci svého manžela odjeli do zahraničí a ty to teprve mají daleko...

germaine
11. únor 2012

Náš táta ještě donedávna odcházel kolem půl 7 a vracel se kolem půl páté, někdy i po 16h 😉 jenže od února má novou práci a jezdí taky kolem půl 7 ranní a nejdříve zatím přijel kolem 17h ale i kolem půl večerní 😖 nám začínají krušné časy, ale jak to tu čtu je to naprosto normální, taťkové prostě musí vydělávat 😅

basimka
11. únor 2012

A ja som si myslela ze som stale sama 😀
MM odchadza rano o 8h a pride na obed o 13h do 14h a potom zas do prace a 17,45 je doma...a v sobotu od 8h do 13h a niekedy hlavne v lete aj do 20.00h ☹ v nedelu sa ide odreagovat s kamosmi a niekedy robi nadcasy ,,ale dufam ze ked sa mala narodi aspom v nedelu bude snami,,, mne to v podstate nevadi ze nieje doma ,,mam klud a mozem si robit co chcem ale uz mi to o chvilu skonci 🙂

raci
11. únor 2012

tak ten můj odchází ráno v 4.30 a vrací se ve 14.00 na oběd a 14.30 zase odchácí a vrací se 19-20 hod.. v sobotu dělá od 8.00 do cca 16.00 něděle volná ale pořád má doma telefon kvůli pohotovosti... (za chvíli nebudem vědět ani jak vypadá 😅 )

neu.sona
11. únor 2012

Můj muž dělá jednou za 3 dny 24 hodin. Od 7-7 ráno. Ten den,kdy jede do práce ale vstává ve 4 hodiny a vrací se druhý den asi 10:45.

eliss2
11. únor 2012

@lenka5731 Ahojky, můj jezdí kamionem, odjíždí v pondělí ráno a vrací se v pátek večer, zatím je o víkendech doma, ale přez léto a na jaře chodí na melouchy. Bohužel to že je od pondělí pryč není ani moc vykompenzováno finanční částkou kterou přinese domu. Zatím děti nemáme, jsem v očekávání, a jak to pak dlouho vydrzim já, nebo on bez toho aby byl s dětmi to zatím neví. Výhodu to má jedinou, nemusím každý den přemýšlet co mu udělám k večeři, ale i to je slaba kompenzace když, je postel prázdná.

neu.sona
11. únor 2012

@eliss2 Ahojky, úplně si to dokážu představit :(. Nejhorší je, že si chlapi moc vybírat nemůžou. Manželovi vzali od ledna 5000 z platu a nikdo se ho neptal, jestli má doma rodinu, nebo ne. Takže pak musel chodit pracovat bokem :(

eliss2
11. únor 2012

@neu.sona tak ja z toho jsem dost na palici.. navic to u mocnuje muj pocit, ze vim ze by mohl dělat něco jineho.. mame stejnou školu, a ja mam praci za stejne penize,mozna par tis, vic, spim jen jednu az dve noci z tydne mimo domov, A vím že by tak ymohl dělat něco takového.. Jenže jeho ty velká auta prostě baví. Na druhou stranu si rikam ze dela praci co ho bavi, a ma to menší nervy jak já v té své, jenže prostě je pryč.. nikd ydo posledni chvile nevim kdy prijede a co bude. Tento týden jsem si vzala dovolenou abych neodjela na sluzebku, ze by mel byt ve stredu doma.. a on mi v utery večer napise sms, ze doma nebude ze šef chce aby zas jel dal.. 😠 .. a jako 5000 z platu je teda mazec! ☹

neu.sona
11. únor 2012

@eliss2 chlapi to holt berou jinak :(. někdy jsou líní si hledat jinou práci. jindy v tom vidí jistotu a nechtějí riskovat... to je mazec a prostě to nikoho nezajímá. hlavně, žě Ti nahoře mají všechno a my ostatní se můžeme udřít, abychom měli na jídlo a ostatní potřebný věci 😠

kacerka
11. únor 2012

MM dělá doma, většinou vyráží párkrát do týdne do terénu na kolaudace, nebo sesbírat data. Jinak má volnou pracovní dobu, takže se dětem věnuje. Pravidelně odvádí syna ráno do školky a když se odpoledne někde zdržím, tak pro něj i zajde. Jsou dny, kdy tý práce je moc a to potom se většinou klidíme z domu, aby měl klid . . . Nevím, co je lepší . . . někdy mi to taky leze na mozek, že jsme de facto pořád spolu, ale zase stěžovat si nemůžu . . .

luucia
11. únor 2012

MM odchází ráno po 6. a vrací se zase kolem 18., v sezoně dělá i o víkendu a minimálně 1x týdně v Praze přespí, protože by to dojíždění celý týden nedal 😒 ale když je doma, tak se dětem 100% věnuje 😉 😵

eliss2
11. únor 2012

@neu.sona no tak na politickou situaci se snažím ani nemyslet, bo nechapu jak tam muzou tak hrabat a myslet si ze je to v poradku a nikdo to nevidi.. a dodnes jsem nepochopila plat šefa ČEZ.. jako duvod.. proč.. tak z prvni vyplaty si koupim auto , z druhy barak, z treti chatu.. no a co pak jak? :D.. proste vechol! 😝

karotky
11. únor 2012

Můj manžel má prac. dobu 7:00-15:30,pracuje cca 600m od domu,takže ráno stihne staršího synka odvést do školky.Bohužel nemá v práci zajištěné stravování,tak kvůli tomu musím už 7 let vařit obědy a platově to má ohodnocené méně,než kdyby se mi vracel domů po 18.hodině.Takže to kmpenzuje tím,že mi čas od času pomůže s dětmi.Máme domek se zahrádkou,takže tu má odpoledne také dost práce.Uvidíme jak se sehrajeme,až se za 1,5 roku vrátím do práce,ale pochybuji,že na to vaření obědů budu mít ještě čas. 😅 Asi si bude muset zvyknout na obloženou bagetu. 😀
Babičky nemáme,takže jsem ráda,že má takové zaměstnání jaké má. 😎

weri1
11. únor 2012

@levandule_vanilkova tak já taky můžu jezdit, ale nemám to taky nejlbíž-250km myslela jsem tím ,že mi chybí takové to, jít za mamkou na kafe, nebo prostě je vidět kdy chci 🙂

maudn
11. únor 2012

některé dny ve 22h, jiný v 16h, někdy ve 13- dle rozvrhu jak učí

levandule_vanilkova
11. únor 2012

Jo to mi taky chybí, často si s mamkou voláme, ale i to není ono. Ale uvědomila jsem si, že člověk musí něco obětovat, aby byl nakonec v životě šťastný on i jeho děti..

samik2008
11. únor 2012

tak můj manžel odjíždí v 6:30 a přijíždí jak kdy někdy v 17,18,nebo taky 21:00,je živnostník 😉 ..a já odcházím domů z práce 4:45 a přicházím kolem 15:30,děti nám vodí do školy a školky tchyně a já je vyzvedávám.Jo a mimochodem chodí někdy do práce i o víkendech 😒