V kolik hodin chodí vaši manželé z práce?

lenka5731
10. únor 2012

Sedím tu a čekám 🙂 a napadá mě, jak to chodí jinde 🙂

Muž ráno odchází v 7:30 -7:45 s dítětem do školky a pak jede rovnou do práce, tam je zhruba za hodinu po odchodu z domu. Poslední půlrok to vypadá tak, že se odhadem 1x týdně vrací v 18 h, 2x týdně v 19:30 a 2x týdně v 21 hodin. 😕 Z práce jezdí rovnou domů, jen jednou týdně se stavuje v obchodě pro jídlo.

Jak je to u vás?

lucenek
12. únor 2012

19-23h ale vyjíždí už v 18 hod

sofieanna
12. únor 2012

@martinka.pida to asi kazdy rad. ale je tezky se nekam dostat a jeste byt za to placen 🙂

hhranolka
12. únor 2012

Odchod v 7, prichod v 17hod ..... Ale pak casto jeste pracuje doma(na pocitaci, ale to uz je doma, coz je pro me dulezite 🙂 )

martinka.pida
12. únor 2012

@sofieanna To máš pravdu 🙂.

sofieanna
12. únor 2012
sudina
12. únor 2012

6:45 odjíždí a vrací se v 16:00. Jsem za to vděčná, protože mi moc pomáhá s malou. Akorát maj občas služebky nooo. Zrovna zítra mi odjede na týden. Bude mi smutno hrozně!

megy
12. únor 2012

tak můj přítel je dr., takže podle služeb, když neslouží, tak odchází před sedmou a přichází kolem čtyř, když slouží, tak je v práci i 36hod, to bývá tak 5x do měsíce

pusolamy
12. únor 2012

muj manzel děla dvanactky a ma 4dny denni - 4 dny volno - 4dny nocni - 4 dny volno.... a takhle se mu to toci cely rok , na něco je to naprd ale na neco zase vyhoda je doma i v tydnu muze lecos zaridit, dojit nakoupit, jet s nami k lekari nebo na cviceni

petra49
12. únor 2012

Tak můj muž pracuje od 7 do 3 ve škole a pak k tomu ještě podniká, takže PO-ST chodí cca 19. 00-22.00, čtvrtek jak kdy, ale většinou taky kolem 19.00, jedině pátek jsem mu nařídila, aby chodil brzo, tak tak kolem půl 4, víkendy je doma- ale taky třeba něco dělá doma a nebo, když je kšeft, tak jde taky. je to děs, ale co člověk nadělá, že?

certatana
13. únor 2012

manžel odchází v 7,30 a mezi 15-16 je doma, že bych tu byla s děckama celý dny a večer sama, zvlášť teď když jsou furt nemocný, si nedokážu ani představit, ať pracuje jen do výše svého platu ...

lenka5731
autor
13. únor 2012

@certatana "ať pracuje jen do výše svého platu ..."

to je vtipná hláška 🙂

takyja
13. únor 2012

Ještě není doma (22:46), víkendy má pracovní buď celé nebo aspoň sobotu. 😖

berinka1
13. únor 2012

u mého jsou denní a noční dvanáctky,takže odchází buď před 5 ráno nebo odpol.a přicházi po půl 7,když ma večer zápas,tak kolem půlnoci (to už je naštěsti 1-2x týdne),a druhý víkend volný,jinak se mu to střída.S malou po práci moc nepomůže,je dost ko,když ma volno,je to lepší🙂

levandule_vanilkova
13. únor 2012

@certatana tak ten konec mě opravdu pobavil 😀

sikulik
14. únor 2012

Tak můj manžel odjíždí denně mezi 7 až 7:30hod a vrací se z práce nejdříve v 18 hod, to asi dvakrát týdně, některé dny okolo 19hod a když jede jednou týdně nakkoupit po cestě z práce, tak kolem 20hod. Ale jsou i dny, kdy se vrací později, třeba až ve 21hod

takyja
14. únor 2012

@lenka5731 Máš to podobně jako u nás, u nás + ještě ty víkendy... A jak to snášíš a zvládáš??? 😉

lenka5731
autor
14. únor 2012

@takyja snáším to většinou velmi dobře, hlídání mám.
víkendy má volné - někdy pracuje pár hodin z domova.

takyja
14. únor 2012

@lenka5731 Tak s hlídáním a volnými víkendy je to super 🙂

linda87
24. únor 2012

Odchází něco málo před sedmou a vrací se většinou kolem páté.

sylvar
24. únor 2012

do minulého roku odcházel přítel v 6hodin a vracel se po 16hod, ted odjíždíme společně v 7hod do školky, kolem půl čtvrté vyzvedáváme a pak to máme domů 15minut 😉
@jeudi to by mě kleplo takto...no já jsem zvyklá, že i když jsem byla na maateřské, chlap ve čtyři přijel, vzal si malou ven a přišli třeba v osm a já měla odpoledne volné 🙂 😎 a je to tak podobně i teď 😎

jeudi
24. únor 2012

@sylvar me to tak vyhovuje kdyz jsme spolu moc tak si lezem na nervy manzel je s detma o vikendu a pohoda 🙂 kdyby byl pres tyden doma tak stejnak dela do noci takze by to vyslo na stejno 🙂 ale vsechno ma sve pro i proti to je jasne 🙂

dont_speak
24. únor 2012

MM odchází dopoledne a vrací se po půlnoci...celý týden i včetně víkendů, svátků... Byl teď v lednu měsíc u své rodiny v Africe a kluci ani nepostřehli, že proběhla doma nějaká změna 🙂 ...Jen se divili, proč celý měsíc před nima ráno zdrhá 😀 😒

binki
30. bře 2012

Odchází ráno, vrací se obvykle kolem deváté. Cca třetinu roku není doma vůbec - na služebních cestách. Když přiletí jeho šéf, mají meetingy až do noci.

petrajavor
30. bře 2012

@lenka5731 tak u nás je to tak,že manžel pracuje jen po-pá a odchází v 5ráno a vrací se v 16hod,ovšem když je víc práce chodí později (což je od února tak 3x do týdne)...v sobotu dělají tak 3x do roka,jinak se snaží být se mnou co nejvíc...o víkendech má zápasy,takže to je 6hodin taky pryč...

gabbika
30. bře 2012

Odchází kolem 8 a vrací se kolem 20 h - někdy později, někdy o něco dřív, až se narodí maličký bude víc pracovat z domova. Neděle večer už je u nás většinou taky pracovní.

dana3262
30. bře 2012

@lenka5731 muj chodi rano v 8:30 a vraci se tak v 16:30. Vikendy je doma. Dovolenou nema vubec. Ja bych radsi jedla suchej chleba, jen aby byl s nami, hlavne s detmi.. Ale posledni dobou mi tu spis vadi (na vsechno se pta atd..znate to). Zacinam si zvykat s detmi sama, je to snad lepsi nez s nekym..(na 2 dny mi jezdi pomahat mama, ale 2/3 dne je pak stejne v tahu).

anysek85
30. bře 2012

Vstává ve 4 nebo v 5. Odchází v pět nebo v šest a vrací se v šest večer. Bohužel má práci daleko :-/. Ale zase jinak jede na 100%, věnuje se nám a vydělává dobře, tak si nestěžuju... ale je to těžké...

maki73
30. bře 2012

jo má to i své výhody mít dítě při studiu, s penězi je to sice těžké, zato je s námi přítel každý den na oběd a pak od tří doma 🙂 a každý víkend má volný, pracuje taky doma, takže maličká má tatínka každý den alespoň na chvíli a já taky 🙂

brusinka.pusinka
30. bře 2012

můj muž odchází v 7 hodin bere sebou malou do školky a přijíždí z pravidla v 17,30-18.00 hodin víkendy doma, občas pracuje z domu a jelikož má pohyblivou vyhovuje mi to jak nastoupím zpět do práce bude to jak kolotoč já mám střídavý 3 směnný provoz což znamená 2 dny ranní,2dny odpoledku a 3 dny noc a 2 dny volno.-) takže se vytočíme a nemusím zaměstnávat hlídáním nikoho jiného.-)

ivular
21. říj 2013

Oživuji diskusi, protože MM odchází ráno v 8 hod. a vrací se večer ve 20 hod. Ráno před prací chodí ještě cvičit, proto je pryč tak dlouho. Máme sice jen jedno dítě, ale bývám dost unavená a jsem pak na muže naštvaná, že nemůže přijít dřív. Nevím jak to řešit, resp. co dělat, když on na tomhle odmítá cokoliv měnit. Ach jo ☹