V kolik hodin vám chodí domů tatínci?

molicova
18. lis 2009

Ahoj holky, ráda bych se zeptala v kolik hodin vám chodí domů tatínci. Mám trošku depku, jelikož měl manžel práci doma, ale teď se změnili podínky a musí chodit do kanceláře. Chodí domů kolem čtvrt na sedm. Jak jste na tom prosím vy?
Díkes moc Míša

romana29
24. dub 2010

Ahoj, můj ráno chodí kolem půl šesté, musí dojíždět, takže odpoledne je doma kolem půl paté, v pátek ve dvě, když nemá službu nebo cvičení....jsem spokojená. Nějak nepotřebuju aby mi v něčem pomáhal, nebo spíš nevím, s čím by mi tam mohl pomoci.... o víkendu utře prach a vysaje - víc v bytě potřeba není, obvykle... S malým si pohraje, vyřádí se.
Jinak mu více méně nechávám volnost na jeho koníčky a zájmy a aby si taky trochu odpočinul. Nechodí do hospody, nekouří, nepije, nemá bandu kamarádů, se kterýma by se stýkal po večerech, takže proč nedat trošku volna. Jsem pro klasický zastaralý, někým zatracovaný systém - ženská se stará o domácnost, vaří, pere, žehlí, vychovává děti a tatínek je rozmazluje nebo je dává do latě a stará se o to, aby byla vyměněná žárovka a nekapal kohoutek. Jsem spokojená a myslím, že ani on si nestěžuje...

kocule
24. dub 2010

Brum, má dvě práce. Z té druhé byl nejdřív koníček, ale začalo se dařit, takže nám to bohužel takhle zasahuje do života. 😝 Nedá se nic dělat, sám je z toho špatný, ale dostal velikou příležitost a byl by blázen to odmítnout, což do jisté míry chápu. To ale neznamená, že by mě to neštvalo, tak tolerantní zase nejsem. 😀 😀 😀

vojtisek2007
24. dub 2010

Náš taťka ráno ochází mezi 7-8 a návrat zase mezi tou 19-20, jednou týdně se snaží dřív, víkendy většinou taky v práci, ale to tak 7-8 do 16. No mohlo by to bít klidně míň ☹

vojtisek2007
24. dub 2010

😀 ne bít ale být 😀

helcah
24. dub 2010

Tak náš taťka momentálně jezdí jen na víkendy. Jinak standardně jezdí domů v týdnu tak 2x kolem 20hod a občas zůstává jeden den v týdnu pracovat doma. No je to dost vopruz, už se těším jak to s dvouma dětma budu zvládat. Strašně závidím rodinám, kde je táta každý den ve čtyři doma. No ale zase si nemůžu stěžovat na finance a moje rodina od nás bydlí pár metrů, bez nich by to bylo milionkrát horší. A navíc ho ta práce fakt baví.

apfele
24. dub 2010

U nás manžel dělá krátký - dlouhý týden. Takže v krátkém týdnu je s námi doma 5 dní a 2 dny v práci a v dlouhém týdnu je to naopak. Jinak když je v práci jezdí domů v 21:30.