V kolik hodin vám chodí domů tatínci?

molicova
18. lis 2009

Ahoj holky, ráda bych se zeptala v kolik hodin vám chodí domů tatínci. Mám trošku depku, jelikož měl manžel práci doma, ale teď se změnili podínky a musí chodit do kanceláře. Chodí domů kolem čtvrt na sedm. Jak jste na tom prosím vy?
Díkes moc Míša

marcelapetrikova
18. lis 2009

aspon vidíš že na tom vážně nejseš nejhůř
ale já vlastně takly nee 😉
třeba jsou chlapi co jezdí domů j¨1 za 3 měsíce na 14 dnů až 3 týdny viz moje kamarádka ☹ a to maj doma 5 měsíční 2čátka

lenkazdenek
18. lis 2009

Ahoj tak náš odchází ráno před 6,doma bývá většinou před 16 hodinou,někdy později když je moc práce ,ale SO a Ne má volný(pokud není výstava to je pak pryč i celý víkend)

svoja
18. lis 2009

Zdravim,
tak to teda nezavidim nekterym....asi jde o zvyk...
Muj dela den(6-18), noc(18-6) a tri dny volna...nekdy to ma ruzne prohazene, ze ma treba volno delsi, ale zas jde vickrat do prace, jak kdy....za ty cely dny, kdy je doma jsem strasne rada. Ale zas to treba neni o vikendu...coz me zatim nevadi, kdyz jsem doma porad🙂

pepibubu
19. lis 2009

Náš táta dělá 7 - 15, a dělá půl hodiny mhd od domova, takže pokud ho pak neženu na nákup, tak je doma +/-15.45, jinak nejpozději v 16.30. A když někdy musí třeba jet vyzvednout fretčí granule nebo tak něco a přijde dýl (to se stane tak 1x měsíčně), a 1x měsíčně má bowling s kolegama, tak malej je od těch půl pátý jak na trní 🙂 prostě čeká tátu 🙂

janulle22
19. lis 2009

tak nas tatinek jede na 7dni pak ma 2 dny volno, zase na 7 dni dva dny volna, na 5 dni 3 dny volna...asi zhruba tak...🙂 je to jen o zvyku...uz tak dela asi 3 rok, tak jsem zvykla...

vitty
19. lis 2009

Podle práce. Má totiž dvě, tudíž někdy chodí domů, když jsme se synem v hlubokém bezvědomí 😀
Teď, co je dítě ve škole, dvakrát týdně ho ve 4 vyzvedává a jsou spolu doma.
O víkendech střídavě, většinou je s námi doma. 🙂
Nemůžu si stěžovat ze dvou důvodů. Vyhovuje mi to a taky s malým dost utrácíme 😎

rimmel
19. lis 2009

vitty no ja radsej muza doma a neutracat 😝 😀

molicova
autor
19. lis 2009

rimmel, zcela souhlasim, zadeji se omezim a budu ho mit doma treba ve tri 😀

rimmel
19. lis 2009

ano..moj muz teraz uci 10tyzdnovy kurz IT v utorky po veceroch ..domov mi chodi o 9! On hovori ze uz nikdy viac :D ze keby vedel ani do toho nejde haha ale uz iba 3 utorky a je po tom..aj mu ponukli dalsich 10 tyzdnov ale odmietol a to ma 10libier na hodinu! 🙂

vitty
19. lis 2009

No upřímně, za 10 liber na hodinu byc se mi taky nechtělo dělat do devíti 😖
Není nad to, když člověka práce baví a dostatečně uživí. A to většinou není práce od.... do....

la_cheri__2
19. lis 2009

Můj manžel je živnostník a chodí domů jak kdy..někdy přijde ve 3 někdy o půlnoci 😠 no ale co nadělám..teď přes zimu to bude s prací horší tak bbude doma dřív ale přes léto to je hrozný no to třeba chodí 14 dní domů v 11 a ráno v 6 odjíždí..

kristi
19. lis 2009

jak kdy, vetsinou se driv jak v 18h domu nedostane. Vcera napr. dorazil az v pul devate

kalerat
19. lis 2009

Jak kdy, většinou kolem 18 hodiny

rimmel
19. lis 2009

vitty mne sa 10libier na hodinu zda dost dobre ked si zoberes ze min.mzda v UK je 5.75 na hodinu tusim 😉 a nepracuje do 9 ale do 16.30 a potom tu vyucuje od 18.30 do 20.30 😉 ale tie dve hodky ostava v praci nakolko sa mu to neopla ist domov a potom zase tam..pol hodka peso sa mu nechce tam a naspat!

cize mesacne mi takto prinesie domov 80libier v cistom (10libier som hovorila v cistom) co vobec neni zle 😝

rimmel
19. lis 2009

vitty,a oj muz svoju pracu miluje a je to od..do a dostatocne nas uzivi 😝

vitty
19. lis 2009

rimmel, však já taky mám práci od do a baví mě. Za nic na světě bych jí nevyměnila. Pokud mě šéf nevyhodí násílím, tak zde hodlám strvat do důchodu 😀
Ta hodinová mzda mě dost překvapila, to si zase tak špatně nežijeme na to, že dost nadáváme.

vitty
19. lis 2009

Ale 80 liber, to ses upsala, ne? 🙂

rimmel
19. lis 2009

vitty preco ze upsala? sak ked robi dve hodiny tyzdenne za 10libier na hodinu tak to je 80libier mesacne? 😕

rimmel
19. lis 2009

myslim 80libier mesacne navyse za ten kurz co uci 😅 😀 sme sa zle pochopili ci nie? ja uz nechapem ani sama sebe 😀

vitty
19. lis 2009

No jo, vlastně za ten kurz. Chyba je na mém přijímači 😀
Já to brala celkově.

pepibubu
19. lis 2009

no, asi před rokem měl Honza nabídku na jeden vedlejšák. Nakonec ho nevzal, i poté, co jsem mu řekla, že nechci aby byl "víkendovej taťka" - zkrátka sice si nemůžeme kdovíjak vyskakovat, ale myslím že je důležitější aby byl přítomen růstu dětí, zvláště takhle zkraje, kdy je každej den na těch prťousech sakra znát... až jim bude deset, tak pak už ne, ale když jsou malinký, tak je to fakt každej den jiná bytost, která se raketovým tempem učí.

rimmel
19. lis 2009

😀

helcah
19. lis 2009

nám chodí domů kolem sedmý nejdřív, dost často bývá pryč i čtyři dny v kuse, tak 3x do roka je pryč 14dní v kuse

vendulka
19. lis 2009

Ahojky, nas ma pracovni dobu do 14h,ale malo kdy to tak je, casto dela prescasy bo je hodne prace a nebo jezdi na trafacky a to je klidne dva dny v praci nonstop, z jedne trafacky jede hnedka na druhou....no uz jsem si s malou zvykly, ale je obcas parada, kdyz prijde v tech 15h domu a nemusi v sobotu do prace 😀

nika
19. lis 2009

v kolik, podle práce, tak od šesti do desíti večer, ale často je i na týdenní služebce. zvyk, nejde si zvyknout, hlavně teď je vše nové s prckem. a víkendy jak kdy, tak dvě soboty do měsíce je s námi, jinak v práci. bohůžel to teď jinak nejde.

vendulka
19. lis 2009

nika, tak to taky nemas moc jednisduch, co?Tata porad pryc a na vse sama, no ja muzu rict, ze jsem si fakt zvykla a uz mi to tak ani neprijde, ze zacatku jsem s tim mela problem,ale ted uz ne 😉

rimmel
19. lis 2009

nika a preco inak nejde? podla mna vzdy to ide..alebo som naivna? 😒 😕

vendulka
19. lis 2009

rimmel, ja ymslim, ze v dnesni situaci si clovek jaksi nemuze moc vyskakovat co a jak chce, leda zmenit zamestnani,ale pokud clovek nema druhou praci v zaloze, tak je to asi o hubu

rimmel
19. lis 2009

vendi ano to si samozrejme uvedomujem ale pre mna rodina a vychova dietata je dolezitejsia ako trebarslepsie platena praca..napriklad moj muz by mohol dat vypoved a najst si lepsie platenu pracu....ale vzdame sa toho, len aby sme boli viac spolu .

nehovorim ze treba dat vypoved a hladat si ale napr hladat si popri praci a potom rovno nastupit do novej alebo co 😔

ale ono je to aj ziv.stylom...moji svokrovci sa "stazuju" ako maju malo penazi! apritom svokor zaraba 3-4krat viac nez moj muz ! ale ono vies, kupil si fungl nove auto..musia mat milion programov na super velkej TV co ich vyjde veeela penazi za mesiac atd..my napr telku skoro vobec nepozerame ...

vendulka
19. lis 2009

jo tak sjem to i myslela, ze za stavajici stare praci si hledat novou...
no asi je to o zvyku, co manzel nastoupil do teto prace, ve ktere je uz mimochodem 5 let, tak jsem si na to opravdu zvykla, kdyz jsem byli sami dva, tak to bylo o necem jinem, nez ted, kdyz je dite,ale taky se na to uz zvyklo.Ono taky zalezi jak ten chlap to vidi, jestli chce do nove prace a nebo zda mu to tak vyhovuje
sice penize to nevynahradi ten cas co s nami neni,ale u nas to palti asi tak jako ze mame nejake docela dobre penize a nejak a z neceho zit musime...mozna by si nasel stejne bo lepe placenou praci a byl by doma casteji,ale toto nechavam na nem... 😉