V kolik hodin vám chodí domů tatínci?

molicova
18. lis 2009

Ahoj holky, ráda bych se zeptala v kolik hodin vám chodí domů tatínci. Mám trošku depku, jelikož měl manžel práci doma, ale teď se změnili podínky a musí chodit do kanceláře. Chodí domů kolem čtvrt na sedm. Jak jste na tom prosím vy?
Díkes moc Míša

rimmel
19. lis 2009

tak to mas upllnu pravdu..je to na nem 🙂

nedina
21. lis 2009

Nám chodí tatínek většinou kolem půl šesté a je to pozdě, dcerku pak kolem šesté začnu koupat a prakticky si ho za celý den neužije a o pomoci nemluvě 😒

rimmel
21. lis 2009

nedina tak posun vecierku a mas vybavene 😉

markytkaaa
21. lis 2009

Taťka nám chodí domů většinou mezi 17 a 18 hodinou ... někdy se stane a přijede i po 19, záleží kolik toho mají v arbajtu 😀 🙂 víkendy volné, mimořádně se stane, že musí v neděli na skok, hodinku dvě ...

Letos ale dostal pouze týden dovolené ... a den si bral akutně kvůli zubům ... takže trochu voser, ale dá se to 🙂

pikusa
22. lis 2009

Tak my máme tatínka týden v práci od 8-18 hodin,doma je kolem 18.30
a pak týden volno....ale ještě máme pronajatou hospodu,takže si ho doma stejně moc neužijeme.....

misicka85
22. lis 2009

Po až pá - kolem 18h
so + ne - vetšinou kolem 13h 😒

dělá v autoškole,takže když mají hodně žáků nebo jim dají během týdne několik zkoušek tak se stane že nemá volno i 14 dní, jak je trošku volněji tak se snaží být s náma...ale spoléhat na to nemůžu ☹

rimmel
22. lis 2009

no viete co ako to tak citam je to sila..strasne neskoro tatinkovia chodia domov 😒

misi78
22. lis 2009

Ahojky nas tatka je vojak a dela od 7-15.45 a doma je tak 16:15. Jsem moc rada, protoze pomuze, maleho okoupe, fakt super.

kuzelnica
22. lis 2009

Ahoj holky, tak náš tatino pracuje po - pia 7:30 - 19:00 + väčšinou si ešte niečo prinesie domov. Bez PC a práce nemáme ani víkendy, ani dovolenky.. Je to otrava, ale už som si viac menej zvykla..

gtver
22. lis 2009

pro zajímavost úplně jiný rytmus u nás: vrací se po šesté hodině ranní

misi78
22. lis 2009

kuzelnica to te lituju, to mas tezke i ostatni holky co maji tatinky co chodi tak pozde ☹ a obdivuju jak to zvladate.

rimmel
22. lis 2009

misi presne ja ked si to predstavim tak mi az do placu je fakt by som to nezvladla..hlavne psychicky 😔

niki2
22. lis 2009

Nas tatinek jeste nedorazil, ale uz je pomalu na ceste. Kdyz je v praci, tak chodi vetsinou po 22h, kdyz dela do 18, to je svatek. Ale ma samozrejme i nejake dny volna. Dela na nepravidelne smeny.

gabbi
23. lis 2009

Tak u nas to je divoke.
Tatka dela 7.30 - 1.00 a pak 4.00 - 23.00 od nedele do stredy
Ctvrtek jenom 7.30 do 12.30 a sobota od 4 - 11.30
Ovsem musim ho pochvalit pred nastoupenou jednotkou, kdyz je doma malemu se venuje na 100% a to jedulezite

andreasek82
23. lis 2009

ahoj holky, muj tomas rano jezdi nekdy v pul osme a vraci se v sest, nekdy jezdi v pul devate a vraci se v sedm.. od pondeli do patku, vikendy ma volne, dela v it, klasicky v kancelari, taky si nekdy rikam, ze by nebylo na skodu ho mit doma vic, ale bez prace nejsou kolace.. 😉

sayast
23. lis 2009

manzel dela v tipsportu, tyden v praci (vcetne vikendu),tyden doma. odjizdi pred pul 9 rano, vraci se v pul 10 vecer. ale bere prescasy, tak ho zas tak doma nemame

jittuss
23. lis 2009

Náš tatínek odjíždí z domu v 5 a vrací se v 5 pak je hodinku s náma doma pomucinká malou a jde do posilky a přijde tak v půl osmé v osm ale víkendy nám věnuje od rána do večera - nestěžuji si 😉

kristi
23. lis 2009

rimmel, nic jineho by ti nezbylo, nez si proste zvyknout a zvladnout to, stejne jako to dela naprosta vetsina z nas....

kristi
23. lis 2009

muj si vozi praci na dovolenou take proste je to jeho firma, musi to vest a nejde se oprostit od vsech starosti - NIKDY ja jen doufam,ze se jednou budem mit tak dobre, ze uz nebude muset do prace vubec, ale to by se zase unudil, takze at ti to dela jak chce, my mame role rozdeleny a vsem to vyhovuje

rimmel
23. lis 2009

kristi no len ci by si muz zvykol ako ho poznam 😀

kristi
23. lis 2009

jasne, jestli ho bavi to co dela, pokud vas to uzivi a jeste je doma v 5 odpoledne, tak to bych fakt nemenila. Tady se proste musime otacet, aby jsme meli nejaky ten standart..a ja vim,ze ho to bavi, to je pro me hlavni

anta
24. lis 2009

Já to taky nemám moc růžový. Ráno odchází v 06,10 a přichází večer v 17,15, takže nic moc 😒 . Ale aspoň se neokoukáme 😉 .

julie123
27. lis 2009

U nas to taky neni zadny med ☹ Odchazi v 5:30 a vraci se v 18 (pokud neni na jizni spojce kolona/nehoda ☹, to pak je to i dyl ) ...Ale po novym roce uz bude projektu min 😵

Jo a doma dela taky, i v so je nekdy v praci..

hannah23
30. bře 2010

Ahoj holky můj manžel je voják a ráno vstává v 5:10 a tak o půl odchází a vrací se 17:15 a v pátek přichází tak ve tři a víkend doma pokud nemá službu.Tak to je pak přes noc a ráno doma druhý den.Ted nám ale odletěl do Ameriky na čtyři a půl měsíce.

luthien.k
30. bře 2010

Tak koukám, že to máme ještě docela dobré, mm odjíždí v 6:00 a vrací se mezi 17:30 a 18:00, jeden den v týdnu ve 22:30 po svých oddychových aktivitách a občas, když má nějaké jednání atd., tak i den dva v týdnu po 19:00 (že malého ani nevidí). Ale mít manžela na směny nebo kamioňáka nebo vojáka, to fakt máte ženy můj obdiv, to bych z toho byla hotová 😅

heliik
19. dub 2010

ahojky, tak mp odjiždí vždy kolem 21:00hod večerní a vrací se obvykle do 16:00hod. Pracuje jako řidič, má stálou linku, a takto jezdí, 2-3Týdně, s tím, že začíná vždy nedělí, někdy má volno, ale to je málokdy..

brumdinka
24. dub 2010

luthi, rimmel - však byste si zvykly 😉

ahojte, můj muž dělá v ústavu pro zdravotně a mentálně postižené a je 2 dny po sobě od 6:30 do 18:30 v práci, pak má noční od 18:30 do 6:30, pak je 2 a půl dne doma - a nám to takhle naprosto vyhovuje 🙂

kocule
24. dub 2010

U nás odchod cca v 7-8 h, příchod kolem 20 h, někdy i 21-22 h. 😠 Někdy dřív, ale to spíš vyjímečně a podle domluvy, ale to minimálně a děsně nepravidelně. Plus pryč obvykle celý víkend. Dnes odešel v 9 h a přijede zítra po půlnoci. Už jsem si zvykla. ☹

mataharyy
24. dub 2010

v pondělí kolem šesté odchází a vrací se v pátek kolem páté odpoledne 😔

brumdinka
24. dub 2010

kocule - a co mužskej dělá, že neni doma ani o víkendu, jak to popisuješ tak neni doma vůbec 😅