V kolika letech jste měly (nebo budete mít) miminko?

labut
23. srp 2006

Ahojky holky,
zajímalo by mě v kolika letech jste měli miminko nebo na kdy to plánujete, povinnost krásného malého človíčka. Díky za odpovědi.

luciass
21. zář 2006

mě bude v lednu 26 a manželovi bylo teď v srpnu 27, myslim ze vek tak akorat 😉

tyna
22. zář 2006

budeme mít miminko v dubnu mě bude 24 a manželovi 27..myslim na první mimčo tak akorát aby jsme do 30ti stihli druhý 😉

blacklucka
22. zář 2006

mě je 26 a manželovi 31, máme skoro 4týdenního klučinu

luca83
22. zář 2006

Ja myslim, ze pro kazdeho je vhodna doba jindy-jak uz po psychicke, fyzicke i financni strance. A samozrejme to zalezi i na kvalite a delce vztahu. Neda se preci presne urcit vhodne obdobi pro prvni miminko,ze? 😉

rova
2. říj 2006

No my jsme nějak neplánovali, ono se to tak nějak stalo 😀 Dcérka se narodila v mých 20 a přítelových 25 letech. A chceme ještě bratříčka 😉

baruna
2. říj 2006

Sakra tak to tady budu asi nejstarší co? Je mi 31 let, manželovi 33 a čekáme první mimi.

deminka
2. říj 2006

baruno, mě bude za 3 měsíce 30 a to ještě nečekám..abych to stihla v těch 31 vůbec...a chtělas už dřív mimi nebo je zlom tak 30tka..já ho chtěla až ve 30..ne porodit ale aspon počít

baruna
2. říj 2006

Deminko žádný zlom. Musím říct, že se teď po třicítce cítím mnohem líp. Ani žádná krize třicátnic mě nepotkala 😀 Ale tak nějak jsem si říkala že už je čas, kdyby to náhodou nešlo, tak abych nerodila první mimi ve 40. 🙂

deminka
2. říj 2006

baruna taky jsem tak uvažovala...dřív jsem si připadala ještě mladá, ted si připadám tak akorát..doufám, že to asppon do 33let stihnu...ale s 30tky strach nemám, nevypadám na ni a jsem takové střeštěná což mi asi zůstane napořád 😀

baruna
2. říj 2006

Tak to asi máme Deminko společné. Ale vidím to u kamarádek, děti měli kolem 18-20 let. Ty jsou teď velké a kámošky mají pocit, že je jejich život v pr...i. Takže na pořadu dne jsou těžké krize, rozvody, nevěry a tak. Připadám si mezi nimi jako exot.
Proto jsem ráda, že jsem si doteď pořádně užívala a teď se už hrozně těším na mimčo.

deminka
2. říj 2006

baruno, před chvílí jsem ti taky psala co máme společného..a ted ty 😀 taky mám takové kamarádky. Taky jsem si užívala, jezdila na dovči, pařila, a ted jsem taky připravena na mimčo. jak byl svátek tak jsem byla se setřenkou a jejíma 2 dětma 1,5 měsíce a 5 let a jejich synovcem 4 roky v zoo a musím říct že se mi to líbilo. povídat jim o zvířátkách, usměrnovat je a tak..můj to taky s dětma umí, vždycky když k nám od známých dorazí, tak se jim věnuje a pohraje si s nima...ale narozdíl od tebe nás ještě čeká kus práce aby tomu tak bylo..možná dojde i k odkladu na pozdější dobu.

lucija76
2. říj 2006

Pripojuju se ke 'tricitkam' (teda za mesic mi bude) pritelovi je 36, mimi se ma narodit v den jeho 37.narozenin, je to nase prvni a pripadame si tak akorat - no chvilema ani ne dost dospeli 😉)) Osobne u sebe si mimco neumim predstavit driv,ale kazda to mame nastaveny jinak.

baruna
2. říj 2006

Aby jsi se nedivila. Třeba už za měsíc budeš taky těhule 😀 . Já jsem s dětma odmalinka. Brácha je o 13 a ségra o 10 let starší, oba měli rodiny ještě za totáče, takže jsem měla kolem sebe ty jejich "parchanty" odmalička. A parchanti jim říkám pořád i když už to jsou taky dospěláci 😀
Zrovna včera jsem jim říkala, že když byli malí smradi, musela jsem je pořád hlídat, tak že teď oni budou dělat chůvu našemu mimču. 😀 😀 😀

deminka
2. říj 2006

lucija, a hned je nás 30tek víc...no já si taky nepřipadám extra dospělá. Tchyně říkala že at už mám mimino aby mě sklidnilo, jsem takový střeštidlo, můj je proti mě klidas..na blbosti jsem já

deminka
2. říj 2006

baruno, já mám bráchu o 1 rok mladšího. ale mám hodně kamarádaek s mimčama a po´řád tam jsem ..sestřenka je stejně stará jak já ma mám malou1,5 měsíců adélku a jsem tam často nebo ona přijede..dřív jsem se těch malých dětí bála ale u adélky už to odbrourávám..nosím ji, převlíkám-ale nepřebaluju..získávám u ní zkušenosti..u toho prvního-ted má 5 let jsem to skoro vůbec nedělala-..taky mi bylo 25 když se narodil a děti mi v té době nic neříkali

deminka
2. říj 2006

hele a jsi baruno barunka? mě se jméno Barunka taky líbí, ale dala to kamarádka takže je to pasé...hodně jsme mi sebrali kamarádky co mají děti přede mnou, hold jim ty hodiny tikaly dřív než mě

baruna
2. říj 2006

Luciju a Deminko my prostě budeme ty nejúžasnější matky na světe 😀 😝
Protože život začíná po třicítce - teda alespoň jsem to někde četla.
Jinak se loučím, jdu dělat něco k večeři. Mám chuť na bramboráky.
Jo a Lucijo koukám, že budeš mít taky březňátko.

lucija76
2. říj 2006

My jsme se doma shodli ze uz dospelejsi nebudem a vysadila jsem prasky s tim,ze treba nekdy otehotnim a ze to bude fajn (treba po pul roce nebo po roce) no a otehotnela jsem asi za tejden,takze tak 😀 ale taky jsem se driv bala,abych to stihla do tech zhruba 33, a pak druhy dite v 35 aby se to stihlo, no ted uz se nebojim 😀 😀

deminka
2. říj 2006

baruno, bramborák bych si taky dala..tak se měj hezky a at ty bramboráky nespálíš. ahoj

lucija76
2. říj 2006

Bramboraky jsem smazila zrovna vcera, mame stejny chute 🙂

deminka
2. říj 2006

lucijo, tak to máš dobrý, my jsme na to skočili hned po vysazení, protože jsem měla i nějaké problémy v práci, ale už jsme to pllánovali ale tak o půl roku později..No a když by se nám to nejvíc hodilo tak nic. ted už je ´to 5 měsíc a komplikují nám to nějaké záležitosti, ale ne zdravotní. mám to dostat zrovna dnes zatím nic, ale spíš to vypadá že to dojde..

deminka
2. říj 2006

lucijo, u nás bramboráky dělá zásadně manžel, umí je a má trpělivost u toho stát..jinak ale nevaří a ani to neumí

deminka
2. říj 2006

lucijo a ty nebydlíš v Čr, když máš jiná země?

lucija76
2. říj 2006

Tak ten muj to taky neumi, my to mame rozdeleny tak ze ja delam cesky jidla a on ty francouzsky, a abych pravdu rekla vetsinou vari on 😀 ale ty moje cesky vytvory teda miluje to by nejradsi jedl kazdy den.

lucija76
2. říj 2006

Jo jo bydlime ve Francii 🙂 tak drzim palecky at to s mimi dopadne co nejdrive!!!!!

deminka
2. říj 2006

aha tak to z ní zajímavě...no jo takový vepřo knedlo zelo je opravdu zázrak..to můžu..můj zas miluje svíčkovou..a jaký se vaří ve francii jídla?

deminka
2. říj 2006

a rodiče máš tady? a co na to říkají, že vnouče neuvidí tak často jak by chtěli?

lucija76
2. říj 2006

To zalezi jak kde podle regionu, my bydlime v bretani u more a tady se hodne ji ruzne morske plody, ustrice musle krevety langusty atd ryby ... pak hodne hovezi stejky (krvavy)..ale ja mam neustale chute na ty cesky dobroty!!!!!!!

lucija76
2. říj 2006

No rodice a cela rodina vubec je daleko, taky vsichni kamaradi a kamaradky, je fakt ze nekdy je mi tady smutno,ale snazim se jezdit domu co nejvic to jde zatim tak 3-4x do roka,oni jezdi sem,takze se to da..navic letenky se daji sehnat cim dal levneji. S mimcem bych chtela jezdit domu jeste casteji.

deminka
2. říj 2006

no tak to není mockrát..já mám naše 3 km od nás a brácha je ve stejným městě..akorát nejkamarádka se mi odstěhovala 100km dál, ale voláme si hodně a min. tak za 14dní se vidíme..rodiče má 18 km ode mě..tak pokud může dojede..co´ž jsem ráda..zrovna v pátek jsme byli na výletě.a odkud jinak jsi?
jako z ČR