V kolika letech jste měly (nebo budete mít) miminko?

labut
23. srp 2006

Ahojky holky,
zajímalo by mě v kolika letech jste měli miminko nebo na kdy to plánujete, povinnost krásného malého človíčka. Díky za odpovědi.

jess
1. zář 2006

Ahoj holky,moje Jess se mi narodila 2měsíce před 23narozeninami a můj chlop je o 6měsíců starší.Ted' je mi 24,5 a už toužím po dalším miminu

pucik
1. zář 2006

tak u nás pokud to vyjde tak mě oběma 27, ideálně čas i věk na miminko, moc se těším 🙂

vero
1. zář 2006

Tak já doufám, že příští rok už budem miminko mít. Teď mi je 27, takže mimi budu mít nejdřív v 28. Takže už mi taky tlučou biologický hodiny. Manželovi bude příští rok 34. 😨 🙂

lucieplavcova
4. zář 2006

Mě bude za měsíc 26 a už se 2 měsíce snažíme,tak doufám že se brzy dočkáme. Ve čtvrtek jsme se vrátili z úžasné dovolené v Egyptě tak se necháme překvapit jestli jsme nepřijeli 3 🙂

natalya
4. zář 2006

ja som mala iba teraz 20 a babo bude v januari 🙂

1980mat
4. zář 2006

My se začneme snažit příští rok v červenci, kdy mi bude zhruba 26 a půl a přítelovi( v té době už snad manželovi ) bude 29 let. Takže pokud to vyjde hned v prvních měsících snažení, první miminko budu mít ve 27 letech. Chci mít tři a hned brzy po sobě ( v rozmezí tak 1,5 roku). Tak doufám, že 2 stihnu před 30 lety věku a jedno kolem 30. Kdybych bývala nešla na VŠ, určitě bych už měla alespoň jedno mimčo. Tři roky už totiž v sobě dusím touhu po miminku, ale jsem ráda, že jsem to překonala. Teď mám VŠ, praxi a i dobrý plat, takže můžu pro své děti vytvořit vhodné prostředí pro jejich životy.

vilca
4. zář 2006

Ahoj, mně bude v lednu 25, manžílkovi bylo v červenci 28 a miminko se má narodit co nevidět - 15.9. 🙂

bielanevesta
4. zář 2006

Tak ja budem mať v januári(lednu) 25 a manžel bude mať v marci(březnu)28. A už by sme obaja v tej dobe veľmi chceli byť aspoň tehotní 😀 😀 😀
Snažíme sa 4 mesiace a zatiaľ nič ☹

leniik1
5. zář 2006

Pokud všechno bude v pořádku tak já bych měla 22 let a manžel 26. 🙂

lauriem
5. zář 2006

Leníku, takové mláďátko 🙂 Moc Ti to přeju 😉

protea
9. zář 2006

Ahojky,
až se miminko narodí(termín máme 05/04/2007), tak mne bude přesně 26 a jeden měsíc a manželovi bude 28,5.
Na mne trošičku pozdě, ale hlavně že to vyšlo.
Všem přeji stejnou radost, jakou je těhotenství🙂

skraut
9. zář 2006

Malý se narodil 4 dny po mých narozenínách, mám 26 a manžel 28 🙂

majka07
9. zář 2006

Chtěla jsem tak kolem 28-30 a vychází to, je mi 29 a za 9 měsíců bych měla mít své první mimi 🙂

zuzule
9. zář 2006

Tak my čekáme na začátku prosince. Mě je 26 a manželovi 31. To je myslím tak akorát 🙂

chechta
10. zář 2006

My se začínáme snažit - jstli to dobřa půjde chtěla bych první mimi do 25 let - teď je mi čerstvých 24 😀 a manžílkovi bude 24 v prosinci 😀

bybi
10. zář 2006

Ja mam 23, moj drahy tiez a my uz snazilkujeme 3. mesiac, zatial neuspesne 😒

unkas
10. zář 2006

Po tříměsíčním snažení se nám nejspíš zadařilo(dle pozitivních testů) 😀 Mě bude 25 a manželovi 28

megy
11. zář 2006

mě je 22, mému srdíčku 29, vidíme to tak příští rok se snažením. Jsem momentálně ve zkušební době a navíc musím ukončit nástupní praxi. Ale jakmile ji ukončím, tak jdeme na to. Prášky budu vysazovat o vánocích, takže uvidíme.

kota
11. zář 2006

Mně je 27 let.. a teď když otěhotním, tak se už narodí v mojich 28.

kacabacka
11. zář 2006

předpokládám tak v mých 25,26 letech, ale uvidíme, když na to nebudu připravená, tak i pozdějc....

teddy
11. zář 2006

Mně je 25 a manžílkovi bude za měsíc 31. Snažíme se už skoro 2roky a zatím neúspěšně. Asi to vypadá příští rok na umělé oplodnění. Tak uvidíme, jak se to vyvine. Ale doufám, že nejpozději do mých 27 nám to vyjde.

adusum
11. zář 2006

Mně bylo při prvním otěhotnění 20 let ( manželovi 22 ) a teď při druhém 26 a půl ( manželovi 29 ).První těhu proběhlo v pohodě,teď bych řekla, že to víc prožívám a užívám si to. 🙂 I manžel je pozornější, těší se, jsme oba dva zralejší a zkušenější, než při prvním mimi.Obě dvě těhotenství (zaplaťpanbu)přišla hned, jak jsme "zapracovali".Držím všem snažilkám i nastávajícím maminkám samou pohodu.

ditka
11. zář 2006

Tak já jsem měla první miminko v 18letech,teď je mi 33,manželovi 38 a snažíme se o druhé dítko,ale boužel zatím se nedaří.Snažíme se tři roky tak doufáme,že to stihneme do manželových čtyřicátin. 😕

luca83
11. zář 2006

My planujeme rodinu zatim teprve 4 mesice, ale kazdopadne kdyby se zadarilo me by bylo 24 a priteli 23 let. Nekdy mam dost obavy, jestli neni moc mlady, ale na druhou stranu si rikam,nekdo je zraly na deti ve 23 a nekdo neni zraly ani ve 30ti, tak uvidime. Snad nebudu litovat.

dagmarka1
21. zář 2006

ahojda,mě je 30,5 a příteli stejně.snažíme se 4.měsíc, tak se necháme překvapit,je to přesně tak , jak říkala szedivka, není to hup na krávu a je tel.i když taky jsem si myslela že to bude hned.tak se snažím to neřešit.můj taky nechtěl ani slyšet,na záčku snažilkování si evidentně myslel že by bylo třeba ještě počkat, i když mě tvrdí, že věděl že to nebude hned, že si myslel že tak někdy o vánocích by to mohlo klapnout.ale je vidět že už mu to šrotuje a přemýšlí, proč to zkrátka "nejede"?a co když bude muset na ten spermiogram.takže držte peštičky, jako držím já Vám všem,ať jsem zkrátka brzo V TOM!!!!!!!!!!anebo aspoň ať si udržíme pohodu v čekání.

dagmarka1
21. zář 2006

tak se dívám že to píšu jak nějaký neandrtálec.chtěla jsem sdělit na začátku snažilkování, a držte pěstičky!ale to mi určitě odpustíte.v zápalu boje.

mabe
21. zář 2006

Ahojte, my zacneme tak v pulce pristiho roku a to nam bude 27 let.

kackadu
21. zář 2006

Me je 25, nastavajicimu mazovi 29 a zacinam se pokouset ted.

martin_alenka
21. zář 2006

Obema nam je 29 (manzel je o tri mesice mladsi🙂) a verim, ze pristi rok uz budeme tri (snazime se o to🙂).

majka12
21. zář 2006

Manželovi je 29 a mě 28 a ještě se ani nesnažíme.. ☹